Повна назва закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад №76 «Золота рибка»

Адреса

вул.І.Шрага,14

E-mail

dnz76.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://zolotaribka.jimdo.com

Директор закладу

Поклад Людмила Петрівна

Телефон

3-43-02

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut76.rar [1.53 Mb] (cкачувань: 3)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenzii76.rar [697.48 Kb] (cкачувань: 3)

Структура та органи управління закладу освіти

struktura76.rar [8.92 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadry76.rar [8.54 Kb] (cкачувань: 7)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program76.rar [8 Kb] (cкачувань: 3)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

222

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

290

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez76.rar [8.59 Kb] (cкачувань: 3)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring76.rar [51.99 Kb] (cкачувань: 3)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit76.rar [25.56 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom76.rar [145.91 Kb] (cкачувань: 3)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 2-11-2017, 20:17 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 27 |

Семінар для завідувачів ЗДО у закладі дошкільної освіти № 76 «Золота рибка»

У закладі дошкільної освіти № 76 «Золота рибка»  відбувся семінар для завідувачів на тему «Нові стандарти навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами в умовах дошкільного закладу», де обговорювалися   питання  щодо  організації  інклюзивного  навчання з метою забезпечення рівноправного доступу всіх дітей до якісної освіти незалежно від стану їхнього здоров’я, наявності фізичних чи інтелектуальних порушень. Слід відмітити високий рівень взаємодії  з батьками  вихованців спеціальних груп,  які  приймали активну  участь та  ще й організували  танцювальний  флешмоб.

 • Опубліковано: 12-03-2018, 15:17 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 72 |

"Зимові фантазії" у ЗДО №76 

Ліпити сніжних баб – це звичайна справа. А от чи робите ви снігуроньок, маленьких сніговичків, снігових собак, котів чи черепах? Цим добре зайнятися, якщо у творчому процесі бере участь кілька людей, ось тоді можна виліпити снігове сімейство або цілий зоопарк снігових мешканців. Так і вихованці ЗДО №76, не впустили такий момент та зробили дивовижні фігури, які радували не тільки малят, але і всіх дорослих та батьків. 

 

 

 

"Зимові фантазії" у ЗДО №76"Зимові фантазії" у ЗДО №76"Зимові фантазії" у ЗДО №76"Зимові фантазії" у ЗДО №76"Зимові фантазії" у ЗДО №76"Зимові фантазії" у ЗДО №76

 • Опубліковано: 16-02-2018, 13:37 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 86 |

"Роблю сонячні квіти тому, що людей люблю,

 творю на радість, на щастя людям, щоб всі

 народи один одного любили, щоб жили вони,

як квіти по всій землі..." 

 Марія Приймаченко

15 лютого, в закладі дошкільної освіти № 76 «Золота рибка» пройшов відкритий захід,  на якому  педагог Колотуша Л.Д. представила роботи  вихованців  гурткової студії «Пластилінова краса».  Людмила Данилівна звернулась до творчості художниці М.Приймаченко та разом з вихованцями  гуртка  відтворили  її високохудожні роботи  в техніці пластилінографія. Діти старшої групи з великим задоволенням створювали пластиліном складні композиції ліпної картини, зображуючи казкові квіти, чудернацьких птахів та тварин.  

Презентація робіт вихованців гурткової студії «Пластилінова краса» у ЗДО №76Презентація робіт вихованців гурткової студії «Пластилінова краса» у ЗДО №76Презентація робіт вихованців гурткової студії «Пластилінова краса» у ЗДО №76Презентація робіт вихованців гурткової студії «Пластилінова краса» у ЗДО №76Презентація робіт вихованців гурткової студії «Пластилінова краса» у ЗДО №76Презентація робіт вихованців гурткової студії «Пластилінова краса» у ЗДО №76

 • Опубліковано: 16-02-2018, 12:57 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 74 |

У сучасній освітній системі питання охорони життя, збереження і зміцнення здоров’я  дітей, формування у них умінь, навичок безпечної поведінки у предметному, природному, соціальному довкіллі є одним із пріоритетних.

Важливою складовою безпеки життєдіяльності  людини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання яких призводить до страшних наслідків. На сьогодні  високий рівень дитячого дорожньо-транспортного травматизму та значна кількість смертельних випадків викликають серйозне занепокоєння. Ця проблема є доволі актуальною в соціально-психологічному аспекті і потребує пошуку ефективних шляхів розв’язання.

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти № 76 педагоги разом із вихованцями  облаштували проїжджу частину в спеціально організованих куточках безпеки в групі та на вулиці в автомістечку. На практичних заняттях  із використанням макетів світлофора, дорожніх знаків транспортних засобів вихователі ознайомлювали дошкільників з правилами поведінки на вулицях міста, розповідали про правила дорожнього руху, необхідність їх чіткого та неухильного дотримання, пояснювали призначення тротуару, проїжджої частини, перехрестя, які види транспорту можна побачити на вулицях нашого міста, чому дітям не можна виходити на вулицю без дорослих, гратися на тротуарі (міні-заняття «Пригоди в країні Дорожніх Знаків», «Веселі машиністи», «Дорожня абетка міста», «Мова вулиці», вечір-розваг «Автомобільні перегони», сюжетно-рольові ігри «Водії», «Пішоходи», «У автобусі»).

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод, набуття соціального досвіду та практичних навичок з правил дорожнього руху, свідомого їх дотримання для вихованців старших груп були проведені вечори-розваг з переглядом  слайд-презентацій на тему «Будь обережним на дорозі!», «Ми за безпеку дорожнього руху!», «Дорожні знаки. Правила дорожнього руху» .

Найдієвішим засобом виховання маленького пішохода є приклад поведінки на дорозі батьків та оточуючих. Тому в дошкільному закладі ведеться робота з батьками вихованців по ознайомленню з правилами безпечної поведінки на дорозі та в громадському транспорті. Для цього педагогами закладу були проведені консультації, відповідно оформлені  пам’ятки з правил дорожнього  руху, які були представлені  у батьківських  куточках.

 

Від того, наскільки добре дитина засвоїла правила беезпечної поведдінки на вулиці, як застосовує їх в реальній ситуації на дорозі, залежить її здоров’я, а іноді навіть життя.

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти № 76Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти № 76Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти № 76

 • Опубліковано: 19-11-2017, 12:54 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 33 |

З 3 по 7 квітня в ДНЗ №76 «Золота рибка» пройшов цікавий і захоплюючий марафон «Тиждень психології». Провідною метою тижня було залучення до психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу та популяризація  практичної психології в дитячому садочку. Девізом цього заходу стали слова відомої  сучасної української поетеси Ліни Костенко: «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом».

Впродовж тижня проводились такі заходи: опитування «Колір настрою», арт-терапевтичне заняття «Веселкова країна», виставки стіннівок «Познайомтеся - це я» та «Мій портрет в промінчиках сонця», тренінг для педагогів «Профілактика стресу», гра «Я Всезнайко», опитування батьків «Моя педагогічна скарбничка», акція «Таємний друг».

Хороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано всталиХороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої рано встали

 • Опубліковано: 10-04-2017, 12:23 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 224 |