Повна назва закладу дошкільної освіти 

Чернігівський дошкільний  навчальний  заклад № 68 «Пізнайко», центр розвитку дитини, Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса  

 

м. Чернігів,  вул. Пирогова ,  17

E-mail            

 

dnz68.d@os.chernigiv-rada.gov.ua    

Сайт закладу   

dnz68.cn.ua

Директор закладу 

Казимир Ірина Іванівна

Телефон       

644417

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut68.rar [137.86 Kb] (cкачувань: 11)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Licenzii68.rar [612.34 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura68.rar [2.51 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadry68.rar [3.29 Kb] (cкачувань: 6)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

Program68.rar [3.71 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

210

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

267

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez68.rar [2.86 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring68.rar [4.42 Kb] (cкачувань: 6)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit68.rar [41.03 Kb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom68.rar [3.54 Kb] (cкачувань: 5)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

День театру в ЗДО № 68

Що світ — театр,
Ми знаємо не з преси.
Що ми актори —
Теж не новина...
В садочку часто граємо ми п'єси,
Де кожна дійова особа - головна!

 

Під таким гаслом вихованці середньої групи №12  ЗДО №68  привітали  27 березня  усіх  із  Всесвітнім  днем  театру.  Юні актори  поринули в чарівний світ мистецтва, гри та творчості. Вони із задоволенням перевтілювались у казкових  персонажів, «приміряли» на себе різні ролі, розкривали свої таланти.

Якщо і ви не уявляєте свого життя без театру, значить це і ваше свято.

Спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» у ЗДО №68

Будь-яке сімейне свято сприяє зміцненню сімейних відносин, а тим більше – спортивне свято, яке  заряджає не тільки  бадьорістю  і хорошим настроєм, але дає можливість закласти в дитини навички здорового способу життя та переконатися в тому, як можна весело та активно провести сімейне дозвілля.

           20 лютого 2019 р. у ЗДО №68 «Пізнайко», центрі  розвитку дитини вихованці закладу та їх батьки переконувалися в цьому під час спортивного свята «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Святкова, дружня атмосфера була створена командами «Веселі рибки» та «Спритні».

            Учасники свята мали можливість прийняти участь у  естафетах з м’ячами та кеглями,  пограти в «хокей», змагалися у перетягуванні канату. В перервах діти  співали пісні та виконували танцювальні вправи на степ-дошках.

       Свято пройшло під гаслом -  здоровий спосіб життя має стати звичкою кожної родини! 

Семінар для вихователів-методистів у ЗДО №68

22  листопада 2018 року у ЗДО № 68, центрі  розвитку дитини відбувся семінар для вихователів-методистів «Розвиток базових  компетенцій  дошкільнят  за інтегрованим STREAM – підходом».

Метою семінару було ознайомлення учасників з впровадженням в освітній процес закладу інноваційної програми «STREAM –освіта, або  Стежинки у  Всесвіт».

     Гостям закладу були  представлені цікаві та сучасні форми організації освітнього процесу, що сприяють вихованню майбутніх    інженерів, дослідників, вчених.

     Учасники семінару ще раз переконалися,  що виховати активну, самодостатню,  інноваційну   особистість  може тільки креативний  педагог, який  не тільки розуміє вимоги часу, а й сам здатний  до глибоких змін у підходах до виховання дітей. 

Підтримуємо флешмоб, запропонований проф. К. Крутій «Гарбузятко проти Хелловіна»

     Чернігівський дошкільний навчальний  заклад № 68  приєднався до флешмобу «Гарбузятко проти Хелловіна», запропонованого проф. К. Крутій.  Гарбузи, гарбузища, ґаздині - гарбузині та гарбузятка оселилися сьогодні у кожній групі дитячого садочка. Маленькі шедеври, створені руками педагогів та їх вихованців, подарували безліч позитивних емоцій.

      Кожна робота вирізнялась неординарним підходом, майстерністю виконання та гармонійністю образу. А ще діти мали можливість досліджувати, «варити» гарбузову кашу, грати в «гарбузяні ігри».

     У нас було цікаво. Хто наступний?

Спортивне дозвілля «Козацькому роду нема переводу» у ЗНЗ №68

14  жовтня  в Україні відзначають свято Покрови Пречистої Богородиці, яку вважають заступницею і  покровителькою українського козацтва  та українське  національне свято – День  українського козацтва. Силу, винахідливість та кмітливість наші предки виявляли в  іграх і  забавах.

12 жовтня, у переддень великого свята в  дошкільному навчальному закладі №68 «Пізнайко» відбулося спортивне дозвілля «Козацькому роду нема переводу». Вихованці закладу відчули себе справжніми козаками, змагаючись в естафетах,  їм довелося неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Впродовж години панувала дружня атмосфера і справжній  козацький дух.

Такі свята сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі, без яких неможливо збудувати могутню державу, ім’я  якої – Україна.

Засідання творчої групи практичних психологів міста в ДНЗ № 68

27 вересня 2018 року в ДНЗ № 68 відбулося засідання творчої групи практичних психологів  міста. 

Практичним психологам були продемонстровані сучасні форми роботи з дітьми, направлені на соціалізацію дитини дошкільного віку, розвиток її комунікативних навичок, вміння спілкуватися в колективі однолітків.

ДНЗ № 68 Свято Івана Купала

6 липня  2018 року Чернігівський  ДНЗ № 68, центр розвитку дитини   відзначив  одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят -  Івана Купала. З давніх - давен день Івана Купала був пов'язаний з різними ритуалами, обрядами, традиціями і повір'ями.   Відбулося справжнє шоу, на  яке  завітала, навіть, сама Кікімора.  Діти  веселилися, приймали участь в естафетах, водили хороводи, співали пісні,  прикрашали  обрядове  дерево   вінками,   квітами. Дівчата пускали  свої  віночки  на  воду.   Кульмінацією свята стала одна з найзахопливіших розваг - стрибати через вогнище. Таке дійство сприяло  веселому і радісному настрою на все Красне літечко! 

Загальні збори в ДНЗ 68

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178  "Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю" 7 червня 2018 року  завідувач  ДНЗ № 68 , центру розвитку дитини, Ірина Казимир прозвітувалась перед батьками, колективом та громадськістю з питань  статутної діяльності закладу  у 2017 – 2018  навчальному році. Відмітила, що тільки у взаємному стимулюванні роботи над собою, розкритті своїх здібностей і творчих сил полягає суть взаємозв'язку сімейного та суспільного виховання у теперішній час і в майбутньому.
   Ірина Іванівна висловила щиру подяку батькам за розуміння, допомогу та підтримку, а працівникам за плідну  працю та створення сприятливих умов  для  виховання майбутнього покоління нашої держави.

 • Опубліковано: 15-06-2018, 17:26 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 300 |

Геокешинг у ДНЗ № 68, центрі розвитку дитини

Дитинство жодної людини, мабуть,  не минуло без мрій про пошуки скарбів піратів. А дитячі  мрії повинні збуватись. Тому,  1 червня, у День захисту дітей, вихованці ДНЗ № 68, центру  розвитку дитини стали учасниками цікавого геокешингу «У пошуках піратських скарбів». Діти за «старою піратською картою»  долали маршрут у пошуку скарбу. Цікаві пригоди, подорожі лабіринтами, веселі змагання   та досліди чекали на них на кожному етапі пошукової експедиції. А винагородою за спритність, наполегливість та старанність став знайдений скарб.

 • Опубліковано: 1-06-2018, 17:27 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 157 |