Повна назва закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад №46 « Теремок» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033

м. Чернігів вул. Льотна 11 б

E-mail

dnz46.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

 

Сайт закладу

Http://dns46.cn.ua

Директор закладу

Позняк О.М.

Телефон

5-31-38

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut46.rar [2.89 Mb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii46.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura46.rar [8.69 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry46.rar [10.77 Kb] (cкачувань: 9)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program46.rar [7.76 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

280

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

244

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами

mtzabez46.rar [11.53 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring46.rar [169.89 Kb] (cкачувань: 5)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit46.rar [27.66 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom46.rar [10.45 Kb] (cкачувань: 4)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

Не надаємо

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Свято славних козаків в ЗДО №46Свято славних козаків в ЗДО №46

   Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. Тож у нашому закладі дошкільної освіти №46 «Теремок» відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». На святі діти поринули  у світ козацького побуту: хлопці-козаки старших груп змагалися між собою. Вони завзято мірялися силою і відчайдушно змагалися за перемогу. Із такими козачатами козацькому роду  дійсно не буде переводу!

Святкування Дня міста у ЗДО №46Святкування Дня міста у ЗДО №46

З 17 вересня по 21 вересня 2018 року в ЗДО  №46 «Теремок» пройшли ряд заходів присвячених Дню міста Чернігова: тематичні заняття, вечори розваг, вікторини, виставки, екскурсії, святковий флешмоб. Протягом тижня діти не лише знайомилися з історією свого міста, алей з задоволенням брали участь в ігрових розважальних програмах, вікторинах, у виставці малюнків «Я люблю своє місто». Батьки також долучилися до цієї знаменної події. Вони  представили свої малюнки на виставку.  А сьогодні 21 вересня взяли участь у флешмобі «Чернігів, зі святом тебе!». З самого ранку звучали пісні про наше місто. А потім і дорослі і діти привітали місто Гімном Чернігова.

 День Знань в ЗДО №46 «ТЕРЕМОК»

Сьогодні початок навчального року не тільки в школах, але й у закладах дошкільної освіти.  День знань у ЗДО № 46 «Теремок» пройшов урочисто і цікаво на подвір’ї дитячого садка,  прикрашеного різнокольоровими кульками. Завідувач Позняк О.М. привітала батьків, вихованців та всіх працівників ЗДО з Днем знань та з новим 2018/2019 навчальним роком. На свято завітали веселі клоуни Бім та Бом. З ними діти із задоволенням грали в ігри, танцювали веселі таночки, співали пісень.  В усіх групах пройшли заняття «Ми - одна родина». Батьки сьогодні були присутні на всіх урочистих заходах закладу і стали активними учасниками освітнього процесу. Старші групи відвідали колегіум №11, а діти середніх груп стали активними учасниками на святі в бібліотеці.

День Прапора та День Незалежності України відзначили в ЗДО №46 «Теремок»

День Прапора та День Незалежності України відзначили в ЗДО №46 «Теремок». На честь свята в усіх вікових групах педагогами проведені тематичні заняття. Провели спільний  урочистий захід «Ми живемо на Україні і дуже любимо її!», спрямований на вшанування багатовікової історії українського державотворення, виховання поваги маленьких патріотів до державних символів УкраїниДіти згадали державні символи та їх значення для країни. Розглядаючи прапор, діти порівнювали кольори прапору з чистим, мирним небом, золотою пшеницею, запашним хлібом, яскравим сонцем. Вихователі разом з дітьми підготували вірші, пісні про нашу рідну Україну, пограли в народні ігри, водили хоровод, малювали малюнки на асфальті та наприкінці всі разом заспівали пісню «Я люблю свою країну Україну».

Свято води в ЗДО №46

Літо – це чудова  пора для дітей.. Саме влітку у дітей є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на весь рік. Весело зустрічає   літо малеча  закладу дошкільної освіти № 46 . Так 15 червня  провели свято води   «Без води, і не-туди, і не-сюди».  До дітей прийшов казковий персонаж – Водяний, який провів з дітьми естафети, ігри та змагання, пов’язані з водою. Разом з Водяним діти пускали мильні бульбашки , гралися водяними  іграшками. Свято принесло дітям  незабутні емоції і враження, діти отримали задоволення від ігрової діяльності.

  • Опубліковано: 15-06-2018, 17:16 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 134 |

До літа готові!До літа готові!

У ЗДО №46 вихователі підготували майданчики до літнього оздоровлення. Виготовили атрибути до рухливих ігор, облаштували ігрові осередки для того щоб малечі було цікаво і добре гратися влітку.

Святкування Дня захисту дітей в ЗДО №46

Традиційно 1 червня в ЗДО №46 проводиться свято, присвячене Дню захисту дітей. Так і в цьому році це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Казкові герої привітали дітей, вони разом співали, танцювали, грали. Діти пускали мильні бульбашки, малювали на асфальті.  Продовження свята відбулося для середніх груп на спортивному майданчику. Вони грали в спортивні ігри-естафети, старші дошкільнята продовжили свято у бібліотеці, а малеча розважалась на своїх майданчиках.

Весело проходить свято для дітей, адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Тиждень безпеки «Бережи себе, малюк!» в ЗДО №46Тиждень безпеки «Бережи себе, малюк!» в ЗДО №46

       Одне з найважливіших завдань дошкільного закладу – охорона життя і здоров’я вихованців. А це означає, що треба не тільки створити умови для їхнього перебування в садочку, а й навчити дітей правил безпечної поведінки, турботи про своє здоров’я. Навчаємо малят безпеки життєдіяльності протягом усього року, а як завершальний акорд роботи проводиться  у кінці навчального року «Тиждень безпеки життєдіяльності  дитини», який ми провели в ЗДО №46 «Теремок» з 14.05. по 18.05.2018 р.

 

     Вихователі подбали, щоб у різних осередках групових приміщень було достатньо матеріалів, які сприяють формуванню в дошкільнят навичок безпечної поведінки. Усі заходи проводились під девізом «Вчимося берегти своє життя». Упродовж тижня було організовано та проведено різноманітні заходи: тематичні заняття, театралізація, читання та обговорення художніх творів, виставки малюнків в групах «Бережіть своє життя». Діти старших груп відвідали пожежно-технічну виставку, провелидля всіх дітей  зустріч з представником ДАІ,   захоплюючим заходом стало змагання дітей на самокатах.

  • Опубліковано: 18-05-2018, 14:11 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 64 |

Тренінг для вихователів з питань впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт»

У ЗДО №46 відбувся тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». Тренінг провела вихователь Буренок Л. М..Учасниками  тренінгу були вихователі ЗДО №46, 62,22,53. Буренок Л.М. познайомила з новою програмою, яка націлена на підготовку дітей до нової української школи.