Повна назва закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад №46 « Теремок» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033

м. Чернігів вул. Льотна 11 б

E-mail

dnz46.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

 

Сайт закладу

Http://dns46.cn.ua

Директор закладу

Позняк О.М.

Телефон

5-31-38

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut46.rar [2.89 Mb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii46.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura46.rar [8.69 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry46.rar [10.77 Kb] (cкачувань: 11)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program46.rar [7.76 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

280

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

244

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами

mtzabez46.rar [11.53 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring46.rar [169.89 Kb] (cкачувань: 6)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit46.rar [27.66 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom46.rar [10.45 Kb] (cкачувань: 5)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

Не надаємо

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №46 (фоторепортаж)Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №46 (фоторепортаж)

«Парад вишиванок» в ЗДО №46 «Теремок»

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. 29  березня  в ЗДО №46 «Теремок» відбулося свято «Парад вишиванок»

Це було яскраве патріотичне дійство  за участю дітей, батьків та всього колективу закладу. Весь садочок  замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

Свято  «Мама, тато, я – спортивна сім'я» в ДНЗ №46 

Саме під такою назвою пройшло спортивне свято в  ДНЗ  № 46 «Теремок».  Під час спортивного свята родини вихованців продемонстрували свою любов до активного відпочинку та спорту. Інструктор з фізичної культури  Дідусенко Т.В. підготувала різноманітні цікаві та веселі естафети   для родин - учасників. На святі були присутні представники ЧМЦФЗН «Спорт для всіх». Під час свята у залі панував як  спортивний азарт, так і весела, радісна атмосфера.  Усі учасники свята були нагороджені почесними грамотами. Так добре відчувати поруч міцну руку мами і тата!

Спортивне свято до Дня Збройних Сил України у ЗДО №46

Сьогодні, 6 грудня, в ЗДО №46 провели спортивне свято до Дня Збройних сил України. Таке свято вже стає традиційним у нашому навчальному закладі. Тут  с звучали вірші та пісні про нашу армію та її захисників. Цікаво пройшли спортивні естафети, в яких із задоволенням приймали участь як діти, так і батьки вихованців. 

      Під час проведення таких свят вихованці закладу дошкільної освіти  вчаться любити свою Батьківщину-Україну, шанувати захисників нашої держави. Вже в ранньому віці в дітей формується громадянська позиція, національна гідність.

  Ми маємо надію, що наші вихованці виростуть справжніми патріотами своєї  Батьківщини.

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №46Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №46

Акція «Посади дерево» в ЗДО №46 «Теремок»

 Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім естетичного задоволення, приносить користь. Дерева очищують повітря, яким ми дихаємо, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки.

     31 жовтня у ЗДО №46  пройшла екологічна акція «Посади дерево».  Акція пройшла під гаслом ««Чим більше ми дерев посадимо – тим кращою стане земля». У ній взяли активну участь  батьки вихованців.  Діти із задоволенням допомагали батькам висаджувати дерева.

      Всього було висаджено 18  дерев. У результаті, завдяки спільним старанням, територія  дошкільного закладу поповнилася новими насадженнями, а діти отримали масу позитивних емоцій. Цей формат акції є не лише цікавим, екологічно корисним, але й таким, що залишає результат на десятиліття, тому що, кожне висаджене дерево щорічно ростиме та радуватиме око.

Свято славних козаків в ЗДО №46Свято славних козаків в ЗДО №46

   Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. Тож у нашому закладі дошкільної освіти №46 «Теремок» відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». На святі діти поринули  у світ козацького побуту: хлопці-козаки старших груп змагалися між собою. Вони завзято мірялися силою і відчайдушно змагалися за перемогу. Із такими козачатами козацькому роду  дійсно не буде переводу!

Святкування Дня міста у ЗДО №46Святкування Дня міста у ЗДО №46

З 17 вересня по 21 вересня 2018 року в ЗДО  №46 «Теремок» пройшли ряд заходів присвячених Дню міста Чернігова: тематичні заняття, вечори розваг, вікторини, виставки, екскурсії, святковий флешмоб. Протягом тижня діти не лише знайомилися з історією свого міста, алей з задоволенням брали участь в ігрових розважальних програмах, вікторинах, у виставці малюнків «Я люблю своє місто». Батьки також долучилися до цієї знаменної події. Вони  представили свої малюнки на виставку.  А сьогодні 21 вересня взяли участь у флешмобі «Чернігів, зі святом тебе!». З самого ранку звучали пісні про наше місто. А потім і дорослі і діти привітали місто Гімном Чернігова.

 День Знань в ЗДО №46 «ТЕРЕМОК»

Сьогодні початок навчального року не тільки в школах, але й у закладах дошкільної освіти.  День знань у ЗДО № 46 «Теремок» пройшов урочисто і цікаво на подвір’ї дитячого садка,  прикрашеного різнокольоровими кульками. Завідувач Позняк О.М. привітала батьків, вихованців та всіх працівників ЗДО з Днем знань та з новим 2018/2019 навчальним роком. На свято завітали веселі клоуни Бім та Бом. З ними діти із задоволенням грали в ігри, танцювали веселі таночки, співали пісень.  В усіх групах пройшли заняття «Ми - одна родина». Батьки сьогодні були присутні на всіх урочистих заходах закладу і стали активними учасниками освітнього процесу. Старші групи відвідали колегіум №11, а діти середніх груп стали активними учасниками на святі в бібліотеці.