Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №21 “Дзвіночок” Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, вул. П’ятницька, 35 А

E-mail

dnz21.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://sadok21.com.ua/

Директор закладу

Осташкова Наталія Василівна

Телефон

676-335

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut211.rar [1.83 Mb] (cкачувань: 25)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenzii21.rar [449.88 Kb] (cкачувань: 22)

Структура та органи управління закладу освіти

struktura21.rar [10.03 Kb] (cкачувань: 25)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadry21.rar [14.6 Kb] (cкачувань: 47)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program21.rar [11.41 Kb] (cкачувань: 25)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

116

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

140

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez21.rar [13.82 Kb] (cкачувань: 22)

Результати моніторингу якості освіти 

monitoring21.rar [13.5 Kb] (cкачувань: 35)

Річний звіт про діяльність закладу освіти

zvit21.rar [18.37 Kb] (cкачувань: 22)

Правила прийому до закладу освіти

pryom21.rar [11.21 Kb] (cкачувань: 26)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

не надаються

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

День міста в ДНЗ №21 (фоторепортаж)

Чернігів – місто слави і надії, в нім не змовкає щебет дітвори,

Тут юнь крилата у полоні мрії готова чудеса в житті творить!

Ганна Верес (Демиденко)

День цивільного захисту в ЗЗСО № 21День цивільного захисту в ЗЗСО № 21

08 травня в закладі освіти № 21 відбувся День цивільного захисту. Учні та працівники закладу удосконалювали свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій для захисту свого здоров’я та життя. Проводилась робота з виховання впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту.

Протягом дня було проведено:

-вікторини, рольові ігри з безпеки життєдіяльності, перегляд відеоматеріалів, малювання з тем про небезпечні або нестандартні ситуації, відпрацювання дій за сигналами сповіщення та повідомленнями штабу цивільного захисту школи (учні 1-4 класів);

-тести з основ безпеки життєдіяльності (учні 5-7 класів);

-виготовлення найпростіших засобів захисту дихання (протипилові тканинні маски, ватно-марлеві пов’язки) (учні 8 класів);

-перегляд та обговорення відеоматеріалів, що висвітлюють питання щодо надзвичайних ситуацій (учні 9-10 класів);

-відпрацювання практичних навичок надання першої медичної допомоги спільно з представниками Чернігівської обласної організації Товариства Червоного хреста України (10-А та 11-А класи).

Також учні 5-11 класів практично відпрацювали спільні дії внаслідок сповіщення цивільного захисту про надзвичайну ситуацію та переглянули показові виступи аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Тиждень безпеки ДНЗ №21 - день безпека дорожнього руху

Свято рідного міста в ДНЗ №21 «Дзвіночок»

У старшій групі №4 «Їжачок» вихователь Кольцова В.В. та музичний керівник Даніч В.А. провели свято до Дня рідного міста. Малюки співали пісні про Чернігів на слова чернігівського поета Василя Щербоноса покладені на музику Даніч В.А., танцювали чернігівську польку Олександра Довжика, захоплено дивилися презентацію створену педагогами про красу рідного міста, розповідали вірші, гралися в народні ігри.  Так виховується любов і повага до рідного міста в маленьких дитячих серцях.

Прогулянка вихідного дня в ДНЗ №21 «Дзвіночок» 

В суботу, 08 вересня, в день фізичної культури та спорту і в перший  день Десни, ДНЗ №21 «Дзвіночок» запросив своїх малюків з батьками на берег Десни на Прогулянку вихідного дня. Діти прийняли участь у флешмобі до дня Десни, гралися і розважалися, танцювали, активно спортивно відпочивали разом з батьками та педагогами закладу Пінчук Н.А., Даніч В.А., Тверезовською К.С., Шолом О.І., Пінчук Є.В. В естафетах навчалися сортувати сміття, складати речі, вибирати інструменти, вгадувати мелодії, грати в спортивні ігри. Гостинний господар спортивної бази Романчук С.П. запросив бажаючих дорослих і дітей покататися на драгон-ботах і отримати  позитивні емоції. Прогулянка була веселою, змістовною і корисною для наших малюків та батьків!

Святкування до Дня незалежності в ДНЗ №21 «Дзвіночок» (фоторепортаж)Ми пишемо історію землі,

Своєї незалежної країни,

Ми  – громадяни, хай і ще й малі.

Держава наша – вільна Україна!

День захисту дітей в ДНЗ №21 "Дзвіночок"

1 червня святково прикрашені майданчики зустрічали малюків в дошкільному закладі №21 «Дзвіночок». Для дітей були організовані музичні і спортивні розваги, інструктор з фізичної культури Пінчук Н.А. в ролі клоуна Кнопочки грала і танцювала з дітьми всіх вікових груп, вихователем Кольцовою В.В. проведений квест «Загубилась гра». В канун Тижня прав дітей  до старших дошкільнят  завітав директор центру надання безоплатної юридичної допомоги Бобруйко В.А., який розповів дітям про їх права, подарував малюкам цікаві розмальовки, книжки з даної тематики. Весело і корисно провели малюки цей день, дитяче свято вдалося!

Геокешинг в ДНЗ №21 "Дзвіночок" до Всесвітнього дня картоплі 30.05Геокешинг в ДНЗ №21 "Дзвіночок" до Всесвітнього дня картоплі 30.05

30 травня, у всесвітній день картоплі, діти групи №4  «Їжачок» разом з вихователем Кольцовою В.В. та інструктором з фізичної культури Пінчук Н.А. під час геокешингу згадали найбільш улюблений українцями овоч та шукали старовинні і сучасні рецепти приготування блюд з картоплі. Під голосним гаслом:

"Картопля це супер, картопля – це клас,

Радимо всім завітати до нас!", -

дошкільнята крокували до скверу Б.Хмельницького під зацікавлені погляди жителів міста. У парку дітей зустріло Сонечко (музичний керівник Даніч В.А.) та Білосніжка (практичний психолог Титаренко О.В.), які разом з дітьми виконували пізнавальні завдання, садили картоплю під час естафети, читали прислів’я про картоплю, складали екологічні ланцюжки, шукали підказки, які вказували на сховані рецепти страв з картоплі. Діти із захопленням знайшли рішення всіх завдань і отримали чудові позитивні емоції!

Весняні розваги в ДНЗ №21 «Дзвіночок»

Веселим, цікавим і корисним для вихованців ДНЗ №21 «Дзвіночок» був останній тиждень квітня. До всесвітнього Дня Дочки в ДНЗ №21 музичним керівником Даніч В.А. та вихователем Кольцовою В.В. було проведене національне обрядове свято Закосичення дівчаток, де 5-річним дівчаткам матусі заплітали коси на щасливу дівочу долю і створювали символічне коло любові і турботи. Тематичне спортивне свято в середній групі № 4 «Їжачок»  «Мама, тато, я – спортивна сім’я», присвячене розвагам на воді, провела інструктор з фізичної культури Пінчук Н.А. Команди «Крабенят» і «Акулят»  разом з батьками змагалися в спритності і швидкості, кріпили командний сімейний дух, разом спробували смак перших спортивних перемог.

Весняні розваги в ДНЗ №21 «Дзвіночок»

Співробітники закладу під керівництвом завгоспа Прохоренко Н.М. ремонтували ігрове обладнання майданчиків, упорядковували квітники, разом з батьками фарбували майданчики і створювали для малюків безпечну, яскраву і квітучу ігрову територію.