Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №2 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

вул. Ціолковського,6

E-mail

dnz2.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

sadik2.zzz.com.ua

Директор закладу

Бакуменко Ганна Вікторівна

Телефон

66-29-37,66-74-31

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut2.rar [583.68 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii2.rar [423.4 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura2.rar [9.51 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry2.rar [11.12 Kb] (cкачувань: 6)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program2.rar [8.9 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

                  197

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

                  240

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами): перелік та кількість групових приміщень, залів, кабінетів.

mtzabez2.rar [10.36 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми, у відсотках, прізвища дітей не вказуються – за вересень і за травень).

monitoring2.rar [9.19 Kb] (cкачувань: 5)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit2.rar [15.52 Kb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад)

pryom2.rar [10.34 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 2-11-2017, 21:50 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 58 |

Великодній тиждень в ДНЗ №2Великодній тиждень в ДНЗ №2В наш рідний край весна прийшла

Нам всім Великдень принесла,
Горять свічки, блищать ікони,
Земля в молитві до небес.
Христос Воскрес!

Христос Воскрес!!!

    Якраз настав час веселитися, смакувати великодні паски, дарувати яєчка та грати в «битки», вітати один одного з Великоднем. Продовжують святкувати і вихованці в закладі дошкільної освіти №2. Музична розвага «Великодні пригоди» не лише подарувала дітлахам позитивний заряд енергії, а й збагатила знання дітей про народні традиції святкування та виникнення свята, сприяла вихованню доброзичливості, взаємодопомоги, людяності.

   Святково оформлена зала, українські національні костюми дітей та педагогів забезпечували національний колорит на святі. А емоційність та енергійність дітей під час виконання пісень, танців, хороводів, ігор сприяла створенню позитивного настрою, незабутнього відчуття задоволення.

    Насолодитись святом якнайдовше допомогла виставка поробок батьків та дітей до Великодня. Руками талановитих батьків та їхніх малюків було створено шедеври, де в кожну роботу вкладено любов, креативність, душевне тепло. Ці незабутні моменти їхньої взаємодії залишаються назавжди в серці малюка, сприяють вихованню впевненості в собі, забезпечують комфортне відчуття підтримки. Батьки та діти із задоволенням та цікавістю розглядали композиції та поробки і були вражені різноманітністю та креативністю робіт.

 • Опубліковано: 12-04-2018, 17:47 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 83 |

 

Декада святкових ранків до Свята Жінок у ЗДО №2

Вірна мамина любов пресвятая
Нас, дітей, від бід усіх оберігає.
Добре серце матерів не старіє,
Нас теплом своїм завжди обігріє.

 

01.03 в ЗДО №2 стартувала декада святкових ранків до Свята Жінок.

Діти привітали своїх матусь та бабусь піснями, танцями, теплими та чуйними словами. Залучаючи батьків до участі на святах, ми прагнемо створити нерозривне «коло» Любові, Взаєморозуміння, Підтримки. Креативність та артистизм батьків стимулюють дітей до прояву своїх талантів. Малюки відчувають міцне плече батьків у власних кроках до самостійного життя.

 

Дорослі учасники свята усвідомлюють значущість партнерської взаємодії між закладом освіти і родиною, оскільки така співпраця покликана створити сприятливі умови для виховання всебічно розвиненої дитини. 

 • Опубліковано: 6-03-2018, 11:40 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 32 |

Масниця — символізує прихід весни, відродження життєвих сил, як людини, так і усієї природи. Також це час примирення, злагоди та добра, а не народні гуляння, як на  Масляну, які влаштовуються заради того, аби добряче наїстись перед довготривалим постом і помірятись силою.

Свято Колодій або Масниця існувало в Україні ще з часів Трипільської культури. Це свято всепрощення та примирення, люди у цей час не бились, а навпаки намагались вирішити всі конфлікти, вибачитись та вибачити аби зустріти весну у злагоді і мирі.  

Традиційними українськими стравами у цей тиждень на Масницю (Колодій) були вареники з сиром та вершковим маслом, а також найрізноманітніші страви з молочних продуктів.

Саме час задуматись про відродження власного свята. Так от і ми вирішили приєднатись до традицій козацької України. На майстер-класі «Варенички на Масницю» педагоги не лише показали свої уміння та майстерність, дізнались багато нового про традиції українського народу, a й поласували своїми виробами. Повірте нам, було дуже смачно!

І Вам смачних вареників.

Ви ще їсте млинці на Масницю??? Тоді заклад дошкільної освіти №2 пропонує разом відроджувати традиційне українське свято КолодіяВи ще їсте млинці на Масницю??? Тоді заклад дошкільної освіти №2 пропонує разом відроджувати традиційне українське свято КолодіяВи ще їсте млинці на Масницю??? Тоді заклад дошкільної освіти №2 пропонує разом відроджувати традиційне українське свято КолодіяВи ще їсте млинці на Масницю??? Тоді заклад дошкільної освіти №2 пропонує разом відроджувати традиційне українське свято КолодіяВи ще їсте млинці на Масницю??? Тоді заклад дошкільної освіти №2 пропонує разом відроджувати традиційне українське свято КолодіяВи ще їсте млинці на Масницю??? Тоді заклад дошкільної освіти №2 пропонує разом відроджувати традиційне українське свято Колодія

 • Опубліковано: 17-02-2018, 08:44 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 198 |

Тренінг для молодих педагогівЗ метою підвищення професійної компетентності, сприяння самопізнанню особистісних рис, а також формування партнерських стосунків з батьками вихованців практичним психологом ЗДО № 2. Софією Олексіївною Биченок.
26.01.2018 р був проведений тренінг для молодих педагогів на тему "Вихователь і батьки: гармонія і співпраця".
Під час його проведення вихователі мали змогу відпрацювати навички конструктивної взаємодії з батьками вихованців, вміти знаходити найефективніші способи використання своїх знань та здібностей в педагогічній практиці.

Тренінг для молодих педагогівТренінг для молодих педагогівТренінг для молодих педагогівТренінг для молодих педагогівТренінг для молодих педагогівТренінг для молодих педагогів

 

 

 • Опубліковано: 30-01-2018, 12:38 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 47 |

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2«Треба пам’ятати, що кожна дитяча установа має насамперед

бути для дітей хатою радості, де діти могли б вчитися без примусу,

гратися, перебувати в оточенні щирої приязні, задовольняючи

свої дитячі, такі своєрідні інтереси й потреби»

                                     С.Ф.Русова

День здоров'я – це день відпочинку, день ігор, день розваг. Його призначення – сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей дошкільного віку, зміцненню і збереженню фізичного та психічного здоров‘я, соціалізації дитини, самопізнанню.

Січневий День здоров’я був присвячений «руханкам» Софії Русової.

Софія Федорівна  приділяла значне місце практичній дитячій грі, класифікація якої фактично відповідає нинішній: прості руханки; ігри, що випливають з інстинкту наслідування; театр ляльок, лялькові вистави.

Народні традиції, звичаї, свята з пісенним і танцювальним фольклором, іграми входять невід’ємною частиною до скарбниці національної культури, використовуються як важливе джерело патріотичного, естетичного виховання, яке тісно пов’язане з національним.

 Під час проведення спортивної розваги «Ігри моєї прабабусі» на свіжому повітрі діти не лише зміцнилися фізично, але й отримали уявлення про моральні поняття чесності, доброзичливості, відповідальності, етики поведінки.

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я В ЗДО №2

 • Опубліковано: 25-01-2018, 17:17 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 32 |

Колектив ЗДО №2 21.01.2018 відвідав виставку творчих робіт у виставковій залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла КоцюбинськогоЩоб дати учневі іскорку знань,

                                                                            вчителю треба увібрати ціле море світла.

В. О. Сухомлинський

 

Чи може бути щось важливіше для особистісного ставлення дитини ніж її духовний світ, система справжніх цінностей, які визначають її розвиток, характер, устремління, і, зрештою, її долю. Плекати духовність у кожній дитині – святий обов’язок і справа честі педагога. Але духовно багатим має бути і сам педагог, знайти шлях до самопізнання, саморозвитку. Незамінний помічник у цій справі – високе мистецтво, те, яке сходить з небес і транслюється на Землі митцем (композитором, художником, поетом), яке пульсує, вібрує, випромінюючи у простір могутню життєдайну енергію. Саме через мистецтво передаються майбутнім поколінням величезні духовні надбання людства.

Згідно річного плану в ході проведення семінара-практикума «Реалізація художньо-естетичного потенціалу дошкільників через образотворчу діяльність» педагогами була відвідана виставка творчих робіт громадської організації «Алея майстрів Чернігова» у виставковій залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського. На виставці педагоги мали змогу ознайомитись з роботами майстринь декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, помилуватися картинами маслом та аквареллю, розписами різноманітних напрямків, виробами із полімерної глини, гончарними виробами. Всі творчі надбання вразили різноманітністю використання технік і матеріалів, де новітні мистецькі тенденції тісно переплелися з українськими традиціями. Такий метод духовного розвитку дошкільників прийшов до вподоби педагогам, які від такого заходу отримали не тільки знання, а й позитивні емоції.

Колектив ЗДО №2 21.01.2018 відвідав виставку творчих робіт у виставковій залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла КоцюбинськогоКолектив ЗДО №2 21.01.2018 відвідав виставку творчих робіт у виставковій залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського

 • Опубліковано: 22-01-2018, 14:19 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 186 |

Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Крокують впевнено по світу Новий рік та Різдвяні свята. За народною традицією у ці дні люди ходили одне до одного в гості, колядували, щедрували, влаштовували веселі вуличні ярмарки.

12.01.2017  в закладі дошкільної освіти №2 провели тематичну розвагу у форматі українських вечорниць, де всіх привітали зі святами та побажали щедрого вечора, доброго вечора всім добрим людям на здоров’я!

 

Дошкільників ознайомили з народними зимовими обрядами водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування. Учасники дійства із задоволенням водили хороводи, танцювали. За традицією колядувати і щедрувати ходили від малого до великого, тож до участі у вечорниці було задіяно не лише вихованців, а колектив садка. Святу це надало єдності та емоційності, а діти  відчули себе членами єдиної дружньої родини. 

Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2

 • Опубліковано: 15-01-2018, 09:44 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 218 |

Новорічні свята ЗДО№2Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято. Воно пахне зеленою ялинкою, бавить різнокольоровими прикрасами, надихає щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю. Кожен розуміє, що казка оживає лише тоді, коли ти сам повіриш в неї. Даруючи казку дітям, дорослі поринають в світ дитинства, в світ щасливих миттєвостей, мрій. І такі свята проводяться в ЗДО №2, які несуть чарівні відчуття кожній дитинці. В святковому настрої, радісній атмосфері діти бажають дорослим та один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни, в добро, в милосердя. Даруючи найцінніше – любов і тепло своїх сердець, увагу і турботу близьким, ми всі сподіваємось, що у Новому році щасливих людей стане більше. Такі свята сприяють зближенню родини, зміцненню стосунків у сім’ї, батьки стають ближчими на крок до своїх дітей.

Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2

 • Опубліковано: 27-12-2017, 15:15 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 81 |

Спорту-лайк! Таким нестандартним привітанням від ігрового персонажу Спартанчика розпочався семінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2, 14.12.2017  на тему: «Інтегративний підхід до організації та проведення Дня здоров’я в закладі дошкільної освіти».

 В ході семінару було представлено ранкову гімнастику – «Гру-забаву». Позитивний заряд енергії з використанням нетрадиційного обладнання – «рукапцями» зарядив дітлахів на увесь день.

Фізичну активність та емоційне задоволення дітей забезпечило і фізкультурне заняття «Уроки здоров’я зі Спартанчиком!»

Метою якого було:розвитоксенсомоторної реакції (коли необхідно зробити рухи в певний проміжок часу, що співвідноситься з положенням рухомого предмета);удосконалення стрибків з просуванням уперед, змінюючи напрям руху;використання елементів казкотерапії в театралізованій фізкультурній хвилинці «Подорож порами року»; розвиток ритмічного слуху та спритності;узгодження рухів рук та ніг, розвиток координації рухів засобами нетрадиційного обладнання «імунолапи».

У всіх видах діяльності використовувалися літературні авторські твори Маханькової В.П., Логвин Н.В.

Ритмічна пауза з інструкторами фізкультури, з музичним супроводом композитора Анастасії Комлікової, сприяла не лише плідній взаємодії, налагодженню емоційного контакту з дорослими, а й несла пізнавальну інформацію для використання в роботі з батьками та педагогами.

Коучи семінару вихователь-методист Маханькова В.П. та інструктор з фізкультури Логвин Н.В. розкрили тему «Методичні аспекти в забезпеченні інтегрованого підходу в організації та проведенні Дня здоров’я в закладі дошкільної освіти». В презентації було представлено досвід закладу дошкільної освіти з фізкультурно-оздоровчої роботи, продемонстровано відеозаписи: «Оздоровчі рухливі ігри - один з видів ігрових здоров'язберігаючих технологій», «Зимові спортивні розваги. Тематичні дні», «Оздоровчо-психологічний практикум для педагогів «Відновлення»», «Медіа: журнал «100 питань про фізкультуру»».

«Відкритим мікрофоном» було підведено підсумки роботи семінару. Інструктори з фізкультури поділилися своїми враженнями про систему роботи закладу дошкільної освіти щодо формування певних систем рухових умінь та навичок, ігрових дій, набуття доступних уявлень та знань про користь занять фізичною культурою, іграми, про основні гігієнічні вимоги та правила (включаючи валеологію).

Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2

 • Опубліковано: 15-12-2017, 20:33 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 33 |