Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №2 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

вул. Ціолковського,6

E-mail

dnz2.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

sadik2.zzz.com.ua

Директор закладу

Бакуменко Ганна Вікторівна

Телефон

66-29-37,66-74-31

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut2.rar [583.68 Kb] (cкачувань: 2)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii2.rar [423.4 Kb] (cкачувань: 2)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura2.rar [9.51 Kb] (cкачувань: 1)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry2.rar [11.12 Kb] (cкачувань: 3)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program2.rar [8.9 Kb] (cкачувань: 1)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

                  197

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

                  240

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами): перелік та кількість групових приміщень, залів, кабінетів.

mtzabez2.rar [10.36 Kb] (cкачувань: 1)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми, у відсотках, прізвища дітей не вказуються – за вересень і за травень).

monitoring2.rar [9.19 Kb] (cкачувань: 2)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit2.rar [15.52 Kb] (cкачувань: 2)

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад)

pryom2.rar [10.34 Kb] (cкачувань: 3)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 2-11-2017, 21:50 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 22 |

Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Крокують впевнено по світу Новий рік та Різдвяні свята. За народною традицією у ці дні люди ходили одне до одного в гості, колядували, щедрували, влаштовували веселі вуличні ярмарки.

12.01.2017  в закладі дошкільної освіти №2 провели тематичну розвагу у форматі українських вечорниць, де всіх привітали зі святами та побажали щедрого вечора, доброго вечора всім добрим людям на здоров’я!

 

Дошкільників ознайомили з народними зимовими обрядами водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування. Учасники дійства із задоволенням водили хороводи, танцювали. За традицією колядувати і щедрувати ходили від малого до великого, тож до участі у вечорниці було задіяно не лише вихованців, а колектив садка. Святу це надало єдності та емоційності, а діти  відчули себе членами єдиної дружньої родини. 

Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2Водіння Кози, колядування, щедрування, меланкування у ЗДО №2

 • Опубліковано: 15-01-2018, 09:44 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 186 |

Новорічні свята ЗДО№2Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято. Воно пахне зеленою ялинкою, бавить різнокольоровими прикрасами, надихає щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю. Кожен розуміє, що казка оживає лише тоді, коли ти сам повіриш в неї. Даруючи казку дітям, дорослі поринають в світ дитинства, в світ щасливих миттєвостей, мрій. І такі свята проводяться в ЗДО №2, які несуть чарівні відчуття кожній дитинці. В святковому настрої, радісній атмосфері діти бажають дорослим та один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни, в добро, в милосердя. Даруючи найцінніше – любов і тепло своїх сердець, увагу і турботу близьким, ми всі сподіваємось, що у Новому році щасливих людей стане більше. Такі свята сприяють зближенню родини, зміцненню стосунків у сім’ї, батьки стають ближчими на крок до своїх дітей.

Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2Новорічні свята ЗДО№2

 • Опубліковано: 27-12-2017, 15:15 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 59 |

Спорту-лайк! Таким нестандартним привітанням від ігрового персонажу Спартанчика розпочався семінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2, 14.12.2017  на тему: «Інтегративний підхід до організації та проведення Дня здоров’я в закладі дошкільної освіти».

 В ході семінару було представлено ранкову гімнастику – «Гру-забаву». Позитивний заряд енергії з використанням нетрадиційного обладнання – «рукапцями» зарядив дітлахів на увесь день.

Фізичну активність та емоційне задоволення дітей забезпечило і фізкультурне заняття «Уроки здоров’я зі Спартанчиком!»

Метою якого було:розвитоксенсомоторної реакції (коли необхідно зробити рухи в певний проміжок часу, що співвідноситься з положенням рухомого предмета);удосконалення стрибків з просуванням уперед, змінюючи напрям руху;використання елементів казкотерапії в театралізованій фізкультурній хвилинці «Подорож порами року»; розвиток ритмічного слуху та спритності;узгодження рухів рук та ніг, розвиток координації рухів засобами нетрадиційного обладнання «імунолапи».

У всіх видах діяльності використовувалися літературні авторські твори Маханькової В.П., Логвин Н.В.

Ритмічна пауза з інструкторами фізкультури, з музичним супроводом композитора Анастасії Комлікової, сприяла не лише плідній взаємодії, налагодженню емоційного контакту з дорослими, а й несла пізнавальну інформацію для використання в роботі з батьками та педагогами.

Коучи семінару вихователь-методист Маханькова В.П. та інструктор з фізкультури Логвин Н.В. розкрили тему «Методичні аспекти в забезпеченні інтегрованого підходу в організації та проведенні Дня здоров’я в закладі дошкільної освіти». В презентації було представлено досвід закладу дошкільної освіти з фізкультурно-оздоровчої роботи, продемонстровано відеозаписи: «Оздоровчі рухливі ігри - один з видів ігрових здоров'язберігаючих технологій», «Зимові спортивні розваги. Тематичні дні», «Оздоровчо-психологічний практикум для педагогів «Відновлення»», «Медіа: журнал «100 питань про фізкультуру»».

«Відкритим мікрофоном» було підведено підсумки роботи семінару. Інструктори з фізкультури поділилися своїми враженнями про систему роботи закладу дошкільної освіти щодо формування певних систем рухових умінь та навичок, ігрових дій, набуття доступних уявлень та знань про користь занять фізичною культурою, іграми, про основні гігієнічні вимоги та правила (включаючи валеологію).

Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2Cемінар для інструкторів з фізичного виховання на базі ЗДО №2

 • Опубліковано: 15-12-2017, 20:33 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 19 |

В Чернігівському закладі дошкільної освіти №2 з 13.11. по 19.11.2017 проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги ознайомлюють дітей з правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховують дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Упродовж тижня безпеки дорожнього руху у дітей формують уявлення про дорожні знаки,  розмітку на дорогах, правила переходу проїжджої частини. З дітьми  розглядалися ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою цих заходів було закріплення правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі. Дошкільнят навчили приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків. Педагоги сприяли формуванню навичок спостережливості, вихованню бережливого ставлення до свого життя, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях.

Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №2 Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №2 Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №2 Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №2 Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №2 Тиждень безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти №2

 • Опубліковано: 18-11-2017, 08:03 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 60 |

Тиждень безпеки у ЗДО №2Безпечна поведінка дитини значною мірою формується у результаті наслідування позитивних прикладів поведінки дорослих: педагогів, батьків, старших братів та сестер. Саме тому ми активно залучаємо батьків до роботи з формування безпечної поведінки дітей. Зокрема ми проводимо консультації, батьківські збори, дні відкритих дверей, спільні виставки та екскурсії.

Педагогами нашого закладу дошкільної освіти до Тижня безпеки  проведено  різні форми роботи з безпеки життєдіяльності дітей. Це і тематичні, комплексні, театралізовані заняття, заняття-роздуми, тренінги з безпечної поведінки, свята та розваги повчального характеру. 

В рамках проведення Тижня безпеки у ЗДО№2 проведена робота з громадськими організаціями. Дошкільники були на екскурсії у військовій частині, де ознайомилися з роботою саперів та закріпили знання з правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. Також для дошкільнят було проведено екскурсію у Чернігівську ДСНС, де діти мали змогу ознайомитися з роботою пожежників та інвентарем для гасіння пожеж. Усі заходи, які проводяться у нашому дитячому садку, допомагають розв’язанню питань з охорони життя та здоров’я дітей, формуванню у них навичок безпечного перебування у дорослому складному житті.

Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2Тиждень безпеки у ЗДО №2

 • Опубліковано: 25-10-2017, 17:24 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 215 |

У ДНЗ №2 відзначають день народження видатного педагога«Що було найголовніше в моєму житті?

Без вагань відповідаю: любов до дітей».

                                                                  В.Сухомлинський  

26.09.2017 у ДНЗ №2 проведено педагогічні читання до дня народження В. О. Сухомлинського та виставку творчих робіт дітей та батьків з природного матеріалу за мотивами казок цього видатного українського педагога.

 • Опубліковано: 26-09-2017, 17:25 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 225 |

На базі ДНЗ №2 з нагоди відзначення Дня міста та 74-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників було проведено флешмоб, де діти виклали прапор Чернігівської області на фоні прапора України, показавши єднання міста та всієї України. Дітьми середньої групи дошкільного навчального закладу №2 було відвідано відкритий урок 2-Б класу вчитель Акулова Світлана Василівна на базі ЗНЗ №34 "За цвіт життя завдячуємо ми полеглим й посивілим ветеранам".

Святковий флешмоб до Дня міста та відвідування відкритого уроку в школі Святковий флешмоб до Дня міста та відвідування відкритого уроку в школі

 • Опубліковано: 21-09-2017, 17:01 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 51 |

Відділення НОК України в Чернігівській області спільно з міським центром «Спорт для всіх» сьогодні завітало до дитячого навчального закладу № 2 «Веснянка», що у м. Чернігів. Для малюків було проведено свято Олімпійський день. Почесними гостями були - заступник директора міського центру «Спорт для всіх» Андрій Філоненко, директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук. 
Як завжди, свято розпочалось з олімпійської розминки, яку виконували не лише вихованці садочка, а також завідувач дитсадка, гості та організатори свята. Потім діти взяли участь у змаганнях «Веселі старти», які пройшли весело і цікаво. Малеча отримала сувеніри та грамоти.

Олімпійський день у ДНЗ № 2Олімпійський день у ДНЗ № 2Олімпійський день у ДНЗ № 2

 • Опубліковано: 12-07-2017, 16:09 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 168 |