Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №2 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

вул. Ціолковського,6

E-mail

dnz2.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

sadik2.zzz.com.ua

Директор закладу

Бакуменко Ганна Вікторівна

Телефон

66-29-37,66-74-31

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut2.rar [583.68 Kb] (cкачувань: 11)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii2.rar [423.4 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura2.rar [9.51 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry2.rar [11.12 Kb] (cкачувань: 19)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program2.rar [8.9 Kb] (cкачувань: 8)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

                  197

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

                  240

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами): перелік та кількість групових приміщень, залів, кабінетів.

mtzabez2.rar [10.36 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми, у відсотках, прізвища дітей не вказуються – за вересень і за травень).

monitoring2.rar [9.19 Kb] (cкачувань: 8)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit2.rar [15.52 Kb] (cкачувань: 13)

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад)

pryom2.rar [10.34 Kb] (cкачувань: 8)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Тиждень ОБЖД в ЗДО №2Тиждень ОБЖД в ЗДО №2

Наше завдання не в тому, щоб зробити

себе необхідними нашим дітям, а навпаки,

у тому, щоб допомогти їм навчитися,

по можливості скоріше, обходитися без нас.

                                             (К.О.Конраді)

 

Одним з найактуальніших завдань освітньої діяльності колективу закладу дошкільної освіти №2 є формування активної життєвої позиції щодо власного життя та безпеки, оволодіння знаннями та навичками безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя у кожного вихованця. Навчити дітей безпечній поведінці - це означає привчити їх до певного способу життя.

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в ЗДО №2 проводилися цікаві різноманітні форми роботи з питань безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму. Під час навчань було організовано відпрацювання з дітьми практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій таких як «Пожежа», «Один вдома», «Один на вулиці», «Заблукав». Метою таких відпрацювань було вироблення захисного механізму, який автоматично спрацює в потрібний момент; виховання впевненості у дитини в тому, що при дотриманні певних правил поведінки, вона не потрапить в небезпечну ситуацію, а якщо і станеться таке, то зможе знайти рішення проблеми.

Театральна весна в ЗДО №2

У рамках проведення тижня «Театральна весна» в ЗДО №2 відбулася прем’єра повчальної казки про дружбу «Пригоди гусенички»!

Казка відкриває для кожної дитини щось таємниче і хвилююче. Слухаючи її, дитина несвідомо накопичує цілий «банк життєвих ситуацій», тому дуже важливо, щоб усвідомлення «казкових уроків» починалося з раннього віку, з відповіді на запитання: «Чого нас вчить казка?»

Найбільш доцільною формою роботи у цьому напрямку є театралізована діяльність. Починаючи готуватись до вистави, діти мають змогу поринути у світ «закулісся» та ознайомитися з розмаїттям професій, що пов’язані з театром. Дошкільники можуть «приміряти» на себе не лише роль глядача, а й актора, режисера, костюмера, сценариста, білетера, гримера, декоратора…

Театралізація ознайомлює дітей з навколишнім світом через образи, фарби, звуки, допомагає долати боязкість, невпевненість у собі та сором'язливість.

«Приєднуємося до бук кросингу в ЗДО!»«Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає».

                            Януш Корчак

Виховання любові до книги розпочинається саме з тієї миті, коли дитина вперше перегорне сторінки гарно ілюстрованої книги. Читаючи дитині книжку, показуючи малюнки, дорослі ознайомлюють її з навколишнім світом саме зі сторінок книги. Не вміючи ще розмовляти, дитина «читає» – безпомилково показує малюнки із зображенням звірів, птахів, героїв казок.

Книга має асоціюватися з найприємнішими речами – маминими руками, її теплом, її посмішкою. Якщо малюк відчує, що книга – це задоволення, то, подорослішавши потягнеться до неї.

 Створені міні-куточки в групових кімнатах ЗДО №2 для дітей та батьків «Приєднуємося до буккросингу!» сприяють вихованню любові до книги, інтересу до читання, стимулюють до пізнання. Така цікава форма роботи з батьками надає можливість ділитися книжками, пізнавати різнобарв’я світу читання.

Саме батькам у такому читанні належить вирішальна роль, де вони пройдуть з дитиною довгий шлях саморозвитку і морального вдосконалення, а вихователі завжди підтримають і нададуть пораду.

У нас в Україні є чудові традиції – відзначати народні свята! Ось і педагоги з вихованцями закладу дошкільної освіти №2 зібралися 15 лютого на спортивно-музичне свято, щоб провести зиму і радісно зустріти весну.
Цікаве і пізнавальне дійство «Стрітення» надало можливість долучитися до відродження національної культури, вшанування народних традицій,спонукало дітей до активного відпочинку.

Фестиваль майстрів у ЗДО №2«Скажи мені - і я забуду,

учи мене - і я можу запам'ятати,

залучай мене - і я навчуся».

                                     

Бенджамін Франклін

 

На початку навчального року в ДНЗ №2 стартував «Фестиваль майстрів», де саме батьки є коучами, тренерами. Тут вони мають змогу розкрити свої таланти, поділитися секретами родинного виховання.

18 жовтня Тетяна Кузьмин та Оксана Стрелко презентували свої ідеї як цікаво та корисно провести час з дитиною, навчити любити природу, цінувати її дари.  Творчі зірочки нашого майстер-класу не лише поділилися своїми креативними ідеями, а й  подарували чудовий настрій учасникам "Фестивалю майстрів". 
         8 листопада Олена Чаус навчала учасників фестивалю як стати для дитини чарівником та перетворити звичайне тістечко на казкового героя. Задоволені учасники майстер-класу не лише оволоділи секретами роботи з мастикою, а й навчилися здійснювати дитячі мрії.

ДНЗ №2 День без іграшокДНЗ №2 День без іграшок

22 жовтня ДНЗ №2 приєднався до Всеукраїнської команди флешмобників для проведення «Дня без іграшок», ініційованого Крутій К.Л., доктором педагогічних наук, професором. 

Дітям  сподобалось! Цей день приніс багато несподіванок і відкриттів. Кожен педагог креативно підійшов до підготовки ігрової діяльності дітей, спонукав  до прояву творчості , мислення та фантазії. З дитячими роботами були ознайомлені батьки, які позитивно оцінили результати спільної взаємодії педагогів та дітей.