РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
З нагоди Дня українського добровольця 14 березня в ЗОШ № 5 відбувся урок мужності: "Хоробрі серця". Під час свята, яке цього року відмічається вперше, учні 5-А та 6-А класів згадали українських героїв-добровольців, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України; лікарів, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу; волонтерів, на плечах яких тримається наша армія.
На захід до учнів завітали: волонтер Жіночої Сотні Чернігівщини Горошко А.Ю. та Томилко М.М., батько загиблого патріота Томилка Івана. Анна Юріївна розповіла дітям про життєвий шлях побратима – капітана, командира взводу Чернігівського територіального батальйону № 13 Олексія Коновалова та показала відео і фотоматеріали, які відображують подвиг чернігівця. Микола Миколайович розповів дітям про своє знайомство на Майдані з випускником нашої школи Андрієм Богушем. Він також зачитав школярам написаного власноруч вірша присвяченого Андрію, котрий добровольцем пішов захищати свою Батьківщину і віддав за неї життя. Хвилиною мовчання діти вшанували загиблих добровольців, які мужньо боронили рідну землю.
- Опубліковано: 14-03-2017, 17:37
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1362
|
- Опубліковано: 10-03-2017, 14:47
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1247
|
У спеціалізованій загальноосвітній школі №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов відбулися заходи з нагоди відзначення 74-х роковин Корюківської трагедії: тематичні години спілкування по класах, експозиція художньої, інформаційно-довідкової літератури у бібліотеці, учнівська конференція «Корюківська трагедія 1943 року. Відродження з попелу», редколегії старших класів випустили стіннівки «74-і Роковини Корюківської трагедії».
- Опубліковано: 10-03-2017, 14:27
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1558
|
До Дня народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя в ЗНЗ №19 були проведені таки заходи: виставка в бібліотеці «Весна починається з Шевченка»; виховні години «Талант довжиною в життя», «З Кобзарем у серці», «Шевченко - духовний батько нації»; конкурс читців серед 5-7-х класів «Вічне слово Кобзаря».
- Опубліковано: 10-03-2017, 08:55
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1303
|
7 березня у ліцеї № 15 святкували жіноче свято. Кожен учень мав змогу висловити подяку своїй улюбленій вчительці, зібравши слова в гарні вірші або привітання і висловивши їх на концерті, присвяченому Жінці. окрім цього учні ліцею вшанували також жінку-матір, запросивши на свято своїх мам та Наталію Миколаївну Коновалову, маму випускника ліцею, загиблого в АТО воїна – Олексія Коновалова.
Також хлопці разом зі своїм викладачем Черкашиним В. П. цього дня на уроці "Захист Вітчизни" поспілкувалися з волонтером патріотичної організації "Сокіл" – Маргаритою, яку також привітали зі святом.
- Опубліковано: 9-03-2017, 09:10
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1365
|
У рамках "Бюджету участі 2017 року" ГО "Центр профілактики "Вибір" реалізує проект "Вибір-5", що передбачає проведення для п'ятикласників програми профілактики ризикованої поведінки в 25-ти школах Чернігова. На сьогоднішній день "Вибір-5", що включає десять сесій (уроків), впроваджується в 26-ти школах. Програму проводять 52 підготовлених тренери. Серед них: 26 соціальних педагогів, 13 курсантів Академії Державної пенітенціарної служби України та 13 студентів Чернігівського національного педагогічного університету.
- Опубліковано: 6-03-2017, 20:08
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1361
|
04-05.03.2017 у Чернігівській КДЮСШ №1 відбулися Всеукраїнські змагання з активних шахів "КУБОК ДИРЕКТОРА - 2017".
Змагання проводяться вже шостий рік поспіль. З кожним роком кількість учасників збільшується. Цього року встановлено рекорд: 110 шахістів прийняло участь в цих змаганнях. Змагання проводилися у двох вікових категорія "діти" і "ветерани". До Чернігова на змагання завітали шахісти з міста Києва та міста Суми.Організатори змагань висловлюють щиру подяку депутату Чернігівської міської ради Вакуленку Сергію та депутату Деснянської у м. Чернігові ради Роману Семешко за постійну підтримку.
- Опубліковано: 5-03-2017, 12:39
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1321
|
2 березня в ЗОШ № 5 відбулася конференція присвячена 74-м роковинам Корюківської трагедії та урок-реквієм: "Корюківка: забута трагедія". Під час заходів учні 9-11-х класів згадали трагічну сторінку рідного краю, коли нацисти ущент знищили ціле містечко, убивши та спаливши заживо близько семи тисяч його мирних жителів. Переглянувши відеофільм, який висвітлює трагедію, діти також відзначили героїчний опір жителів Корюківки нацистським загарбникам. Учнями були підготовлені інформаційні стіннівки, в яких школярі відмітили, що Корюківська трагедіє є найбільшим за масштабом в Другій світовій війні злочином проти людяності, скоєним нацистами. На завершення хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять загиблих корюківчан у березні 1943 року.
- Опубліковано: 3-03-2017, 10:51
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1370
|
|
Людина починається з добра, Із ласки, щирості й любові, Із батьківської хати і двора, Із теплоти, що є у кожнім слові. |
Людина в світ приходить для добра, Щоб в світі цім добро творити. Вам зрозуміти, діточки, пора, Що в серденьку з любов’ю треба жити. |
«Добро в кожному з нас!», – під таким гаслом в ЗНЗ №29 пройшла декада добрих справ, підсумком якої став концерт «Фестиваль добрих справ». Учні всіх класів презентували свою волонтерську діяльність.
Бажання творити добро об’єднує людей. Спільними зусиллями вчителі школи, учні, їх батьки знайшли змогу допомогти тим, хто так цього потребує. В рамках акції «Допоможемо врятувати життя дитині!» колективом ЗНЗ №29 на підтримку Тимофійчика Зленка було зібрано 4246 грн., Закладної Дарії та Олесі (на придбання та встановлення слухових апаратів) – 684 грн. та Сіверської Софії – 1000 грн.
Кошти перераховано на рахунок батьків.
Благодійність для колективу школи – це не одноразова допомога чи вимушена дія, а стиль життя та поклик серця.
Друзі, не будьмо байдужими! Разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно. А також пам’ятаймо, що добро повертається сторицею.
- Опубліковано: 2-03-2017, 15:45
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1808
|