РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
Інформуємо, що на адресу управління освіти Чернігівської міської ради надійшов лист Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» від 12.12.2023 № 1056/460/2620, у якому йдеться про наступне.
У 2014 році, внаслідок окупації та анексії Російською Федерації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, єдиний в Україні військово-морський вищий навчальний заклад – Академія військово-морських сил імені П. С. Нахімова, було передислоковано до міста Одеса та переформатовано в Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» (далі – Інститут ВМС). Основним напрямком діяльності навчального закладу є підготовка висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України, попри широкомасштабну агресію російської федерації продовжують працювати над обороноздатністю країни з морського напрямку. У березні 2022 року у генеральному штабі росії повідомили, що українські Військово-Морські Сили припинили своє існування. А вже наступного місяця флагман Чорноморського флоту країни-агресора крейсер «Москва» пішов на дно. Ще через кілька місяців українські військові повернули контроль над островом Зміїний. Тоді Військово-Морські Сили Збройних Сил України уразили більше десятка кораблів та катерів противника. У 2023 році національний флот продовжив почате, витісняючи окупантів із північно-західної частини Чорного моря.
Військово-Морські Сили Збройних Сил України тісно співпрацюють з іноземними партнерами, фахівцями із США, Великої Британії, Канади, Туреччини, Болгарії, Румунії, Польщі тощо. Завдяки цій співпраці курсанти Інституту ВМС мають змогу навчатись за кордоном, Коледжі Королівських ВМС Британії (місто Дартмут), Академії ВМС Італії (місто Ліворно) та проходити морську практику на кораблях країн НАТО.
В умовах збройної агресії російської федерації, є необхідність в нарощуванні чисельності особового складу, який дозволить забезпечити захист інтересів України на морі та дати рішучу відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.
Курсанти зазначеного військового ВНЗ навчаються на бюджетній основі та знаходяться на повному державному забезпеченні. З 2019 року Інститут ВМС здійснює набір дівчат на навчання за всіма спеціальностями відповідно до переліку, зазначеному на офіційному сайті (https://ivms.mil.gov.ua/). Інформація про Інститут ВМС розміщується на офіційній сторінці: https://www.facebook.com/onma.navy/
- Опубліковано: 20-12-2023, 10:58
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 222
|