Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (140)
Січень 2024 (87)
Грудень 2023 (150)
Фінал з футзалу ІІ (міського) етапу проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

14.03.2024 у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області відбулося фінальне коло змагань з футзалу ІІ (міського) етапу проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" за участі команд учнів 2012-2013 років народження із ЗЗСО №12, №27, №33, №35.

Не зважаючи на те, що декілька разів поспіль змагання переривалися повітряними тривогами і всі учасники кожного разу з нетерпінням чекали на команду "Відбій повітряної тривоги!" в найпростішому укритті, вдалося виявити переможців турніру.

Отже, І місце посіла команда юних майстрів футзалу команда Загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова; ІІ місце посіла команда Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради Чернігівської області; ІІІ місце здобула команда Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

На змаганнях був присутній начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура. Амбасадоркою та почесною гостією турніру  стала українська біатлоністка, член збірної України з біатлону, заслужений майстер спорту України, призерка Чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону та перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Леміш, яка вручила кубки, медалі та солодкі подарунки з логотипами змагань переможцям.