РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Грудень 2023 (31)
Листопад 2023 (139)
Жовтень 2023 (137)
Вересень 2023 (85)
Серпень 2023 (60)
Липень 2023 (47)
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у Чернігові

3 травня в місті відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), який проходив на базі ЗЗСО №30, ЗЗСО №27 та Чернігівського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання. У цей день за перемогу змагався 31 рій — команди учнів та учениць із 25 шкіл міста. Учасники показували вправність у військово-спортивних конкурсах, стрільбі, а також демонстрували знання з історії, медицини та вміння орієнтуватися на місцевості. Загалом участь взяли 250 учнів закладів загальної середньої освіти.

Під час церемонії відкриття гри на подвіррі Чернігівської ЗОШ №30 відбулося поєднання сили, міці, витривалості та спритності з ніжністю, добротою та тендітністю. Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, капела хлопців "Дзвони сонця" міської школи мистецтв ім. Любомира Бондарука, заступниця Чернігівського міського голови, 31 рій та маленькі україночки, які щиро вітали гостей та зустрічали хлібом-сіллю. Зібралися нащадки славного козацького роду, в жилах яких тече кров сміливих, відважних, розумних людей - вільних козаків. Рої прийшли позмагатися в силі, показати свої знання та продемонструвати міць. Втомившись, джури мали можливість відпочити та скуштувати страви справжньої польової кухні. Панувала святкова атмосфера і відчувався дух патріотизму. Вперед до Перемоги! 

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у ЧерніговіМіський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у Чернігові

Вітаємо переможців І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Молодша вікова група:
І місце - рій "Козачата" ліцею 32; ІІ місце - рій "Відважні сіверяни" ЗОШ 25; ІІІ місце - рій "Козачата" ЗСШФМП 12.
Середня вікова група:
І місце - рій "Богданова внуки" ЗОШ 3; ІІ місце - рій "Патріот" ліцей 22; ІІІ місце - рій "Північні орли" ЗОШ 27.
Старша вікова група:
І місце - рій "Байрактар-34" ЗОШ 34; ІІ місце - рій "Січові стрільці" ліцей 15; ІІІ місце - рій "Сіверські вовки" СЗСШ 1.