Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2

З 13 по 17 листопада в СЗОШ №2 пройшов  Тиждень психологічної служби. Кожен  тематичний день мав свою цитату, наприклад - День позитивного мислення«Хороший настрій починається з душі, а не з  ноги,  з якої зранку встали»,День самопізнання  - Людина тільки там чогось досягає, де вона сама вірить у свої сили».День толерантності- «Поведінка – дзеркало в якому кожен показує своє обличчя». Проведено акції: «Осінні секрети гарного настрою», «Обійму безкоштовно», флеш-моб «Танок дружби» (спільно з студентами педуніверситету), «Кодекс толерантного учня», Акція до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, діагностична гра «Квітка  мого настрою». Функціонували  учнівські пункти психологічної експрес діагностики. Проведено відео-бесіду та  анкетування з профілактики ВІЛ (спільно з ГО ЛЖВ).  Діяла  шкільна пошта: «Мені приємно тобі сказати, що…»

Учнівські колективи випустили тематичні стінгазети: «Толерантність – це..», «Ми за здоровий спосіб життя», «Здорове харчування», «Паління шкідливе».   

Проведено заняття з лідерами  «Психологія спілкування», заняття з елементами тренінгу за програмами «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та «Сімейна розмова». Оновлено стенд соціальної реклами тематичними малюнками дітей. 

Учні та педагоги школи активно приймали участь у запланованих заходах.

Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2
Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2
Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2
Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2
Тиждень психологічної служби школи в СЗОШ №2