"Міс Осінь" у ЗОШ №21

10 листопада 2017 року в школі № 21 відбулось найочікуваніше та найулюбленіше учнівське свято «Міс Осінь - 2017». Напередодні цієї феєричної події  дівчата-красуні готувались до дефіле, танцювальних номерів, виготовляли прикраси з природних матеріалів, створювали фото- та відеопрезентації,  підбирали вишукані сукні та зачіски. У день свята актова зала перетворилась на подіум.

Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише дефіле, але й танцювальні номери, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання, а також один із найцікавіших конкурсів – конкурс талантів.Захоплюючими, веселими та жартівливими номерами для глядачів однокласники підтримували своїх учасниць.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів. Титул «Міс Осінь» отримала учениця 11-А класу – Заровна Елизавета, титул «Віце-міс» отримала учениця 9-Б класу – Логвиненко Анастасія.

Бажаємо учасницям, щоб це свято надовго запам’яталося їм веселими конкурсами, сімейною атмосферою  та позитивними враженнями.  Чекатимемо на свято краси у нашій школі наступного року, тим більше, що воно стало традиційним. 

"Міс Осінь" у ЗОШ №21"Міс Осінь" у ЗОШ №21"Міс Осінь" у ЗОШ №21"Міс Осінь" у ЗОШ №21
"Міс Осінь" у ЗОШ №21
"Міс Осінь" у ЗОШ №21
"Міс Осінь" у ЗОШ №21
"Міс Осінь" у ЗОШ №21