Патріотичний флешмоб учнів ЗНЗ №21

Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 міста Чернігова активно долучилися до обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає», організованої з ініціативи «Єдиного волонтерського центру» спільно з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

13 жовтня 2017 року у межах програми учні 8-10 класів взяли участь у проведенні флешмобу «Україна без війни» на Красній площі біля Меморіальної Стели військовослужбовцям, загиблим у зоні АТО.

Також у цей день було проведено ряд загальношкільних заходів. Школярі активно долучилися до конкурсу малюнків та плакатів «Війна, якої немає!». Учні молодших класів провели уроки памяті біля шкільного меморіального куточку «Шляхи подвигу та слави».

На загальношкільній лінійці вчителі та учні висловили глибоку шану та вдячність батькам учнів, випускникам школи та всім воїнам - захисникам, які на сьогодні героїчно захищають територіальну цілісність, відстоюють свободу  і незалежність України.

На лінійці хвилиною мовчання було вшановано пам'ять нашого випускника Миколи Бруя, який героїчно загинув під час боїв в районі Луганського аеропорту 26 липня 2014 року і посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню. Герою на будівлі школи встановлено меморіальну дошку.

Ми вдячні героям за мирне небо і спокій у нашому чудовому історичному місті.