74-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №15

Друга світова війна стала однією з найтрагічніших сторінок багатовікової історії нашого Чернігова. Чернігівці зазнали великих бомбордувань, лихо окупації, полон, концтабори, знущання карателів…
На ранок 21 вересня 1943 року боротьба за Чернігів завершилася. Точної цифри людських втрат міста у війні немає, так само як і  цифра 7500 чоловік мирного населення, написана на пам'ятнику, що знаходиться по вулиці Козацькій, приблизна. До нього приходять учні ліцею кожного року. Сьогоднішній ранок почався саме з цього – учні вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти.
Після уроків завітали ліцеїсти до учасниці Другої світової війни, свідка всіх тих подій у Чернігові – Марії Іванівни – бабусі Олексія Коновалова, нашого випускника, що віддав своє життя за Україну у 2014 році.
Двері Музею бойової слави сьогодні були постійно відкриті для екскурсій. До старшокласників завітав  учасник АТО, випускник ліцею, Джакура Віталій, а до учнів 7-Б – Дерев'янко Костянтин. В їх особах учні вітали всіх чернігівців, які перебувають у зоні бойових дій на Сході, зі святом – Днем міста – і бажали скорішого завершення війни.

74-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №1574-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №1574-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №1574-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №1574-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №1574-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників відзначили у ліцеї №15