Чарівна пора зимових канікул в ЗЗСО №9

Чарівна пора зимових канікул в ЗЗСО №9Чарівна пора зимових канікул в ЗЗСО №9

На грудень і січень припадає велика кількість свят: Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща. Ці народні свята українці завжди зустрічали урочисто, схвильовано, очікуючи найкращого, світлого.

Чим зайнятися на новорічних канікулах? Дитячий майстер-клас із створення Новорічного мила в 5-А класі ‑ це дуже захоплююча, весела та корисна подія! На майстер-класі діти змогли не лише своїми руками створити яскраве та тематичне мило, але й - підготувати новорічні мильні подаруночки для рідних та друзів!

Для учнів 2б, 6, 7, 8 класів відбулися години спілкування «Різдвяні посиденьки» присвячені зимовим святам. На початку зустрічі завідувачка бібліотекою познайомила учнів з історією цих свят та традиціями їх  святкування. А далі учні разом з класними керівниками познайомилися з розмаїттям обрядових пісень, опрацьовуючи літературу, заспівали та проаналізували пісні, які найбільш сподобалися. Під караоке виконали відомі в усьому світі різдвяні пісні «Щедрик» і «Добрий вечір тобі, пане господарю!». Також послухали колядки і щедрівки у виконанні сучасних українських зірок. Наприкінці зустрічі всіх чекало чаювання зі смаколиками та цікавими історіями. Усі залишилися задоволені спілкуванням.