Екскурсія здобувачів освіти 8-Б класу ЗЗСО № 5 до Верховної Ради України

Екскурсія здобувачів освіти 8-Б класу ЗЗСО № 5 до Верховної Ради УкраїниЕкскурсія здобувачів освіти 8-Б класу ЗЗСО № 5 до Верховної Ради України

Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не всім доводилося побувати всередині. 09 січня в учнів 8-Б класу була можливість потрапити в одну з найвідоміших будівель Києва й України. Під час відвідин будинку парламенту здобувачі освіти познайомилися з особливостями його архітектури, історією створення, пройшлися кулуарами, побачили Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року.

Та як же можна побувати у  Києві і не відвідати головну новорічну ялинку країни? Саме тому, після відвідин українського парламенту, діти відправилися на Софіївську площу до зеленої красуні, де потрапили у справжнє Новорічне містечко, що розташувалося на Михайлівській і Софіївській площах. Дитячі атракціони, гастрономічний сектор, виставка-ярмарок іграшок та сувенірів, різдвяна фотозона та унікальні ілюмінації створили незабутнє завершення дивовижного дня. Радісні, щасливі, сповнені вражень та позитивних емоцій діти повернулися додому.