РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

АРХИВ
Червень 2024 (104)
Травень 2024 (164)
Квітень 2024 (211)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (88)
Звітно-виборна конференція Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

Звітно-виборна конференція Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

05 грудня 2019 року відбулась звітно-виборна конференція Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

         На конференцію прибуло 96 делегатів від 106 первинних профспілкових організацій закладів освіти.

      У конференції взяли участь голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Матвеєва Тетяна Анатоліївна, заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради Горна Олена Володимирівна. 

         Голова міської організації Шестопалова Надія Миколаївна доповіла учасникам конференції про діяльність організації за звітній період з 27 лютого 2019 року по 05 грудня 2019 року.

          У своїй доповіді вона зупинилася на основних аспектах роботи, яку проводила організація: захист інтересів освітян, робота  з організації громадського контролю за дотриманням законодавства про працю, охорону праці, надання правової допомоги членам профспілки.

         Проаналізовано стан організаційної, інформаційної, культурно – масової роботи та організації оздоровлення членів профспілки та їх дітей, дозвілля.

          Впродовж звітного періоду міська організація працювала заради людини праці, задля збереження трудових колективів, структури Профспілки, й на різних етапах і стадіях відстоювала законні права працівників.

Було зазначено, що міськком Профспілки цілеспрямовано працює над підвищенням ролі первинних профспілкових організацій в питаннях соціально-економічного захисту, так як Первинна організація – основа профспілки. Головним в роботі профспілки було і залишається створення позитивного мікроклімату у кожному навчальному закладі, відзначення досягнень та вивчення проблем кожного працівника, ветерана і молодого спеціаліста.

Голова наголосила, що завдяки налагодженій співпраці профспілки з управлінням освіти, місцевими органами влади, постійного контролю за нашою галуззю з боку міського голови, працівники закладів освіти не мають заборгованості по заробітній платі. Вчасно і в повному обсязі були виплачені відпускні та оздоровчі. Педагогічним працівникам виплачується престижність 10% та 20% педагогам, які працюють у НУШ. Виплата надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам проводиться у законодавчо гарантованих розмірах. Матеріальна допомога на оздоровлення при наданні відпустки педагогічним працівникам виплачувалась в розмірі посадового окладу.

Позитивно в місті налагоджена робота щорічних безоплатних медичних оглядів працівників освіти.

          Голова міськкому Шестопалова Надія Миколаївна акцентувала увагу на тому, що вперше за останні десятиліття, за ініціативи міського голови, підтримки управління освіти міській організації вдалося частково розв’язати проблему житлово-побутових умов працівників галузі – надати соціальне житло нашим спілчанам. 47 сімей отримали 87 кімнат у гуртожитку по вул. Мазепи, 78.

         Конференція пройшла чітко, компетентно, на високому організаційному рівні. Роботу міської організації за звітний період делегати  визнали задовільною.

         Відкритим голосуванням на новий термін конференція обрала головою Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Шестопалову Надію Миколаївну, заступником голови – Ведь Ірину Валеріївну.