РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

АРХИВ
Червень 2024 (104)
Травень 2024 (164)
Квітень 2024 (211)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (88)
Семінар класних керівників шкіл міста Чернігова у ЗЗСО №3

Семінар класних керівників шкіл міста Чернігова у ЗЗСО №3

Досвідом формування цінностей ділилися класні керівники та психолог Чернігівської загальноосвітньої школи №3 під час проведення семінару класних керівників шкіл міста Чернігова.

Говорили, дебатували, дискутували і міркували про щастя людини і долю України, допомогу братам нашим меншим та гендерну рівність, про те, чи важко бути людиною і ЯК саме бути людиною.

Учні 6-Б під керівництвом Ващенко О.В. влаштували змагання команд-патріотів. З-поміж іншого учні складали прислів’я, розв’язували задачі, розшифрували легенди, проходили бліц-опитування на знання своєї країни, відгадували прізвища тих, ким пишається Україна!

Учні 11-Б класу (класний керівник Глазова Л.А.) дебатували про рівність жінок та чоловіків у нашій країні. Мистецтво дискусії продемострувало традиційні погляди дівчат класу на гендерну рівність. Разом учні шукали шляхи досягнення життєвої гармонії та балансу!

Розчулені до сліз виходили учасники семінару з години спілкування у 8-В класі (класний керівник Дмитрук Т.Ю.). Моральні дилеми, задачі ціннісного змісту та історичні приклади довели всім присутнім, що життя – бумеранг, і посіяні зерна добра (і не тільки) неодмінно повертаються!

Засідання клубу любителів собак відбулося в рамках години спілкування у 2-Б класі (класний керівник Приходько В.М.). Діти спільно випрацювали правила поведінки з собаками, що живуть на вулиці. Навчилися чим можна годувати тварин та опрацювали ситуаційні картки: що потрібно собаці для щастя.

Представники громадської організації «Голос батьків» завітали в гості до 3-Б класу (класний керівник Науменко М.С.). Діти на візочках та їх мами, з якими вже другий рік поспіль дружать учні 3-Б класу, під час чергової зустрічі відчули себе не просто в дружньому колі, а в єдиній шкільній родині, де всі сприймають один одного на рівних, незважаючи на стан здоров’я та будь-які вади і риси характеру.

Після відвідування годин спілкування вчителі шкіл міста мали змогу обрати тему наступної майстерки. Присутнім класним керівникам було запропоновано майстер-клас з графології від Боровик В.М. задля опанування секретів мистецтва читання почерку дитини, стану її душі та можливих поведінкових проявів. Під час арттерапевтичного заняття, яке запропонували Копаєва Н.І., Дзюба М.А., учасники з’ясували свій рівень емоційного інтелекту, пропрацювали свою роль в сім’ї, діагностували свій мовленнєвий рівень, тобто мали змогу перевести увагу з поточних проблем на гармонізацію свого внутрішнього стану. Психолог школи Кудіна Ж.А. складала разом з учасниками майстерки книгу рецептів щастя, ліпили образ свого щастя, ще раз впевнилися, що воно залежить від нашого відношення до певної ситуації чи проблеми, що щастя – це стан душі, і саме ми вирішуємо на скільки  на нього впливають зовнішні бурі.

Учасники семінару отримали разом з його програмою QR-покликання на матеріали до проведених заходів, тому кожен зможе за бажанням застосувати досвід класних керівників третьої школи в своїй діяльності. А найголовніше – всі учасники події мали нагоду усвідомити наскільки важливо відчувати найтоншу грань між добром і злом і плекати в собі саме добро! 

МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ:  Семінар класних керівників шкіл міста Чернігова у ЗЗСО №3