Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Останній дзвоник– це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини учнів це  чергова сходинка до вершини знань та просто оповіщення про прихід шкільних канікул.  Але для випускників закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, а і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для них останній дзвінок – це бентежне і дещо сумне прощання з безтурботним дитинством та шкільними стінами.

Свято Останнього дзвінка 26 травня пройшло і у стінах ЗОШ № 5. Діти із нетерпінням чекали цього дня і ось нарешті він настав.Першим із урочистим словом до школярів звернувся директор школи Юрченко О.П. Продовжила вітання заступник директора з навчально-виховної роботи Ковальова О.М.  Діти отримали грамоти за високі успіхи у навчанні та активну участь у культурно-масовому житті школи.

         Випускали в небо повітряні кульки, сміялись, плакали і клялись, що ніколи не забудуть рідну школу випускники. А першачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, перейняли естафету в шкільне життя.

         Цього року випускниці, замість пишних бантів, радянської шкільної форми вдягнули, пошиті власноруч, чарівні сукні. Оскільки школа має технологічний профіль під час лінійки випускниці продемонстрували колекцію вбрання, в якій надали перевагу українським мотивам.

 

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5Свято останнього дзвоника в ЗОШ № 5