Спортивно-розважальна програма до Дня захисника України у ЗЗСО №3

Спортивно-розважальна програма до Дня захисника України у ЗЗСО №3

         Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину, своїм хлібом, напоїти водою із свіжих джерел, але захистити сама себе не може. 14 жовтня – це День захисника України, свято всіх військових, тих хто захищає рідну землю в зоні ООС, хто вже відслужив, і тих кому ще тільки доведеться це зробити. Тож,  у ЗЗСО №3 відбувся спортивно-розважальний захід патріотичного спрямування, присвячений Дню захисника України. В якому взяли участь дві команди - збірна юнаків 10-11 класів та команда мужніх представників оперативного командування «Північ» військової частини А2995 та А1624.

       Учасників змагань привітали зі святом мужності, витривалості, бойового духу члени журі: директор школи – Яковчук О.М., майори ОК «Північ» – Ковбаса В.В., Дейнеко Р.В., Булах О.В.  та представники громадської організації «Родина воїна» - Чередніченко М.М. і Запека О.М..

До програми змагань було включено: естафети, силові конкурси, вправи на спритність та конкурси військового спрямування.  Також гості ознайомили учнів з правильним користуванням автоматами та справжніми бронежилетами. Святкова програма та виступи запрошених танцювальних колективів принесли усім присутнім задоволення, позитивні емоції та створили святковий настрій.

      Перемогу  у змаганнях отримала команда учнів школи. Вони ще раз довели, що підростає мужнє, сильне, надійне покоління майбутніх захисників. Усі учасники отримали подяки, а військовослужбовців привітали учні та  на згадку про свято, подарували  маленькі сувеніри, виготовлені своїми руками. Підбиваючи підсумки, можна впевнено сказати, що подібні заходи до вподоби школярам  та викликають жвавий інтерес до занять фізичною культурою і спортом, мотивують до здорового способу життя. Саме приклади військовослужбовців здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, уміння долати життєві труднощі, характер, силу волі та лицарські якості.