Пішов із життя Заїка Василь Ілліч

Пішов із життя Заїка Василь Ілліч

Управління освіти Чернігівської міської ради з глибоким сумом повідомляє, що 04 жовтня 2019 року на 83-ому році  пішов із життя Заїка Василь Ілліч, який  понад 45 років присвятив навчанню та вихованню підростаючого покоління.

Заїка Василь Ілліч народився 1 серпня 1936 року в с. Сорокошичі, Козелецького району, Чернігівської області, там закінчив школу у 1954 році та в цьому ж році вступив до Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка, який закінчив у 1959 році. Життя Василя Ілліча було яскравим, насиченим, він пройшов всі ланки педагогічної роботи: вихователь, учитель, заступник директора школи, директор. З 1959 року по 1961 рік  працював вихователем та вчителем фізики Новгород-Сіверської школи-інтернату; з 1961 року по 1966 рік - вчитель фізики Чернігівської середньої школи № 13; з 1966 року по 1967 рік - заступник директора та вчитель математики Чернігівської восьмирічної школи № 8; з 1967 року по 2003 рік - незмінний директор Чернігівської середньої школи № 10.

Директор із 36-річним стажем, фізик за освітою, працелюб за натурою, він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене.

 У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Василя Ілліча назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він  навчав.