РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Учасники Всеукраїнської наради освітян відвідали Чернігівський інклюзивно-ресурсний центр

Учасники Всеукраїнської наради освітян відвідали Чернігівський інклюзивно-ресурсний центрУчасники Всеукраїнської наради освітян відвідали Чернігівський інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні Чернігівський інклюзивно-ресурсний центр приймав гостей з усієї України. 
У рамках Всеукраїнської наради освітян, яка впродовж двох днів проходила на Чернігівщині, заклад відвідала делегація керівників Міністерства освіти і науки, профільних обласних департаментів та інститутів післядипломної педагогічної освіти на чолі із заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм.
Гості уважно ознайомилися з діяльністю інклюзивно-ресурсний центру, його методичними можливостями та оснащенням, побували на дитячому майстер-класі, поспілкувалися з педагогами центру і батьками дітей, що його відвідують. 
- Центр розпочав свою роботу в листопаді минулого року, і нині щодня охоплює якісною корекційної допомогою понад 40 маленьких чернігівців. Ще до ста дітей на тиждень проходять комплексне психолого-педагогічне обстеження, - зазначила директор ІРЦ Олена Підмогильна. 
Впровадження інклюзивної освіти в Україні є справжнім кроком до рівних можливостей. 
- Те, що спочатку було експериментом, за останні три роки стало системою, і в цьому ми завдячуємо передусім Фонду Марини Порошенко, який допоміг просувати ідею інклюзії, - підкреслив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.
Він високо оцінив діяльність колективу інклюзивно-ресурсного центру в Чернігові, що свого часу став піонером цієї справи в Україні, запевнивши, що розвиток інклюзивної освіти набуде подальшої державної підтримки.