Заходи до Міжнародного дня рідної мови у ЗОШ №30

Заходи до Міжнародного дня рідної мови у ЗОШ №30

    21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

З 2000р. цей день відзначають і в Україні. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Ряд заходів було заплановано та проведено у стінах 30 школи.

   Важливо говорити рідною мовою, відчувати її серцем, вірити і творити краще майбутнє для своєї країни. З цією метою учні 9-х класів  спільно з вчителем української мови Саприкіною Т.М. провели флешмоб, який об’єднав шкільну родину.  Також відбулася концертна  програма  за участю учнів 5а та 8а класів для дітей початкової ланки. Спільно з учнями святковий захід підготували їх вчителі української  мови, наставники – Желдак С.М. та Кучма Т.І.

   Пісня, гумор, крилате слово і запальний український танок  додають сили і наснаги. Також діти разом  виконали «Гімн українській  мові», що єднає нас, створює атмосферу любові.

    Слово має велику силу  і здатне подолати стіни непорозумінь. Діти  щирим українським словом закликали шкільну спільноту  любити милозвучну рідну нашу  мову та поважати мови інших народів.

Рідне слово – це наша сила, переконання, вплив і наша цінність.

    Усі ми повинні пам’ятати і дбати про те багатство, яке є в кожного із нас, його ми не завжди пам’ятаємо, не завжди цінуємо, але без нього не можемо жити. І багатство це – наша рідна мова.