РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

АРХИВ
Червень 2022 (34)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (132)
Січень 2022 (120)
Підсумки відкритої особисто-командної Першості Центру ТОВРДМ з пішохідного туризму, конкурс «В’язання вузлів» та прикладних навичок серед учнів ЗЗСО міста Чернігова, присвяченої Дню пам'яті героїв Крут

14-15 лютого Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провів традиційну особисто-командну Першість з пішохідного туризму, конкурс «В'язання вузлів» та прикладних навичок, присвячену Дню пам'яті героїв Крут.

У перший день випробувань змагалися гуртківці Центру ТОВРДМ у трьох вікових групах: 4-5 класи, 6-7 класи та 8-9 класи.

У підсумку перемогу здобули:

- в особистому заліку:

4 – 5 клас:

І місце - Семирозум Євгеній (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце - Кобель Вероніка (керівник Степаненко Г.В.);

ІІІ місце - Третяк Крістіна (керівник Овсяник І.А.);

6 – 7 клас:

І місце - Кривда Іван (керівник Ганжук Є.О.);

ІІ місце - Анисенко Катерина (керівник Шарий В.П.);

ІІІ місце - Вільневецька Маргарита (керівник Ніколаєнко Я.Г.);

8 – 9 клас:

І місце - Льодова Ліза (керівник Житник Д.В.);

ІІ місце - Якушко Роман (керівник Ганжук Є.О.);

ІІІ місце - Рогова Маргарита (керівник Шарий В.П.);

- у командному заліку:

4 – 5 клас:

І місце – «Переможці» (керівник Овсяник І.А.);

ІІ місце – «Coсa-Сola» (керівник Степаненко Г.В.);

ІІІ місце – «Переможці-1» (керівник Степаненко Г.В.);

6 – 7 клас:

І місце – «Гепард» (керівник Шарий В.П.);

ІІ місце – «Шавермочки» (керівник Ніколаєнко Я.Г.);

ІІІ місце – «Кисень О2» (керівник Степаненко Г.В.);

8 – 9 клас:

І місце – «Гедерим» (керівник Ганжук Є.О.);

ІІ місце – «Живчики» (керівник Овсяник І.А.);

ІІІ місце – «Тигри» (керівник Шарий В.П.).

У другий день змагалися команди ЗЗСО міста, які також відповідально підійшли до підготовки учасників. У важкому протистоянні переможцями стали:

–     командний залік:

І місце – команда ЗЗСО № 29;

ІІ місце – команда ЗЗСО № 10;

ІІІ місце – команда ЗЗСО № 24;

–     особистий залік:

І місце – Данько Денис (ЗЗСО № 29);

ІІ місце – Протченко Каріна (ЗЗСО № 24);

ІІІ місце – Мовчан Владислав (ЗЗСО № 10).