РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

АРХИВ
Вересень 2022 (34)
Серпень 2022 (37)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (37)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Робота вчителів ЗЗСО№3 під час вимушених канікул

Робота вчителів ЗЗСО№3 під час вимушених канікулРобота вчителів ЗЗСО№3 під час вимушених канікул

Педагогічний колектив Чернігівської загальноосвітньої школи №3 під час вимушених канікул (карантину) часу не гаяв. Роботу вчителів було організовано різнопланово, щоб вони мали змогу розширити кругозір та удосконалити свої знання, уміння і навички. Цікаву інформацію для педагогів, яку можна використовувати у роботі з учнями, надали провідні  фахівці ЧОІППО: Тихоненко О. (тренінг для класних керівників 5-11 класів «Використання ІКТ у виховному процесі», «Теорія графів»), Євтушенко Н.В. («Компетентнісний підхід при викладанні математики та інформатики»), Покришень Д.А. («Робота з обдарованими учнями»),  Ракута В. («Classtime як інноваційний інструмент для формування оцінювання вчителям природничо-математичних та гуманітарних дисциплін»); спеціаліст ЧОЦССМ  Велько Ю. (арт-терапевтичне заняття з елементами тренінгу «Базові структури особистості. Як краще зрозуміти дитину?».); представник ДАІ  Копистко В.В. («Порядок перевезення організованих груп дітей»), представник «Клініки дружньої до молоді» Коротков П.В. («Психологія взаємодії з підлітками»), працівник центру профорієнтації Низовець О.А. (тренінг для класних керівників 5-11 класів «Попередження та протидія торгівлі людьми»); лікар-нарколог Любченко Л.М. («Шкідливі звички. Виявлення, профілактика, допомога підліткам») та лікар-педіатр Мороз Л.І. («Профілактика вірусних захворювань»).

         Адміністрація школи не залишила поза увагою жодного працівника. Для вчителів усіх ланок були проведені індивідуальні консультації, анкетування, освоєння новітніх технологій, робота з інтерактивною панеллю та   планшетними ПК.  Заступник директора з НВР Сащенко Л.В., регіональний тренер НУШ, запропонувала увазі педагогів школи лайфхаки використання Lego в освітньому процесі. У захваті залишилися вчителі від тренінгу «Переговорний спецназ», який провела  мати учня школи Микити Каражина Світлана Іванівна Каражина. Формування підприємницьких компетентностей через гру «Cash Flow» презентувала учитель економіки Боровик В.М. Представники психологічної служби школи  (Мозгова Л.П., Кудіна Ж.А.) під час інтерактивного заняття «Безпечна школа. Маски булінгу» допомогли педагогам опанувати інструментарій профілактики насильства в учнівській спільноті.

         Керівники методичних об’єднань організували низку майстер-класів для колег по проведенню сучасних уроків з використанням інтерактивних технологій, щоб зробити освітній процес цікавим та змістовним.

         Педагоги працювали не лише розумово, а й фізично. Власними зусиллями  (Рощіна О.П., Бисько С.Ю., Тусіна Л.О., Пивовар В.В.,          Скідан В.М., Дмитрук Т.Ю., Качан Д.Є., Мірошников О.В., Найдьон О.М., Мекшун А.В.) здійснили креативне оформлення сходових клітин корпусу №2 та приміщення їдальні, встановили проектори, ПК та підключили Інтернет ще до кількох кабінетів школи.

         Учителі закладу долучилися до акції єдності під час міського  флеш-мобу, присвяченому Дню соборності України, що відбувся на Красній  площі.

         Плідною працею освітяни вкотре довели, що, незалежно від обставин, обрана ними професія – це поклик серця і сенс їхнього життя.