РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Презентація інклюзивно-ресурсного центру

Презентація інклюзивно-ресурсного центруПрезентація інклюзивно-ресурсного центруПрезентація інклюзивно-ресурсного центру

Сьогодні в Чернігові презентовано перший в області інклюзивно-ресурсний центр. Це сучасний заклад, що надає послуги комплексної діагностики і реабілітації дітям з особливим освітніми потребами.

«За сприяння Чернігівської міської ради інклюзивно-ресурсний центр запрацював у новому приміщенні і оснащений так, що викликає справжнє захоплення, - зазначила керівник центру Олена Підмогильна. - Для маленьких відвідувачів облаштовані сучасні логопедичні кабінети та кабінети дефектолога, практичного психолога, зал ЛФК, ресурсна кімната та сенсорна кімната для дітей з порушеннями зору».

На ремонт приміщення інклюзивно-ресурсного центру з місцевого бюджету виділено 1,5 млн. грн. Ще майже 100 тис. грн міська рада надала для придбання сучасного комп’ютерного обладнання.

З державного бюджету для облаштування центру спрямовано субвенцію в сумі понад 700 тисяч грн. Це дало змогу встановити мультимедійну техніку, сенсорні та інтерактивні тренажери, нові зручні меблі, комп’ютерний комплекс з корекційно-розвитковим програмним забезпеченням «Живий звук», різноманітні дидактичні та корекційні засоби для дітей с особливими освітніми потребами. Також центр облаштований системою відеоспостереження.

Привітати колектив інклюзивно-ресурсного центру, маленьких відвідувачів закладу та їхніх батьків прийшли заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако та начальник управління освіти міської ради Василь Білогура. А св. Миколай вручив дітям солодкі подарунки.