Тиждень початкової школи у ЗОШ №4

Тиждень початкової школи у ЗОШ №4Тиждень початкової школи у ЗОШ №4

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання дізнаватися нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнавання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, який проходив у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4  з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року.

Робота була спрямована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, вихованню компетентної особистості.

У рамках тижня початкових класів були проведені тематичні дні з різними цікавими задачами, конкурсами, вікторинами. Підсумком стало свято «Осіння казка» з парадом казкових костюмованих героїв. У ході свята учнів було нагороджено грамотами та смачними подарунками.  Також родзинкою тижня стала виставка робіт з образотворчого мистецтва та трудового навчання «Осінь в гості завітала», яку підготували учні 1-4 класів з допомогою батьків.