Відкриті багатоденні змагання зі спортивного орієнтування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганістану

Відкриті багатоденні змагання зі спортивного орієнтування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів АфганістануВідкриті багатоденні змагання зі спортивного орієнтування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганістану

З 12 по 14 жовтня 2018 року в лісопаркових зонах Ялівщини, Кордівки та на території Валу пройшли відкриті багатоденні змагання зі спортивного орієнтування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганістану. Протягом трьох днів у змаганнях взяли участь близько 400 учасників із 24 закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, Бахмацького р-ну, Куликівського ЦПО та Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.

У перший день школярі змагалися в Ялівщині на дистанції за вибором у двох вікових групах окремо хлопці та дівчата. Переможцями та призерами у командному заліку стали:

І місце – ЗЗСО № 1;  ІІ місце – ЗЗСО № 19; ІІІ місце – ЗЗСО № 24.

У особистому заліку кращими були:

-                   серед старших хлопців:

І місце – Дергунов Артем (ліцей № 15); ІІ місце – Семененко Іван (ЗЗСО № 10); ІІІ місце – Таранов Богдан (ЗЗСО № 10);

-                   серед молодших хлопців:

І місце – Володько Костянтин (ЗЗСО № 19); ІІ місце – Соловей Микола (ЗЗСО № 19); ІІІ місце – Коротков Нікіта (ЗЗСО № 1);

-                   серед старших дівчат:

І місце – Коваль Марія (ЗЗСО № 1); ІІ місце – Агаронян Крістіна (ЗЗСО № 3); ІІІ місце – Петренко Аліна (ЗЗСО № 3);

-                   серед молодших дівчат:

І місце – Пилипенко Софія (ЗЗСО № 1); ІІ місце – Тимошенко Юліанна (ЗЗСО № 1); ІІІ місце – Папко Ірина (ЗЗСО № 1).

 

У другий та третій день змагалися усі бажаючі у 6 вікових групах окремо юнаки та дівчата на середній дистанції та спринті.

Переможцями у своїх вікових групах стали:

-                   серед новачків:

Ч-Н – Степаненко Степан; Ж-Н – Напалько Варвара;

-                   серед інших вікових груп:

Ч-10 – Кондратьєв Артем; Ж-10 – Корноух Олександра; Ч-12 – Токарєв Петро; Ж-12 – Дудка Марія; Ч-14 – Вареник Єгор; Ж-14 – Коваль Марія; Ч-16 – Койнов Артур; Ж-16 – Криволап Кароліна; Ч-18 – Журавель Арсен; Ж-18 – Новик Катерина.

 

У командному заліку перемогу здобула команда Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, друге місце посіла команда Бахмацького району, третє – Куликівського ЦПО.

Після змагань переможці і призери відкритих багатоденних змагань зі спортивного орієнтування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганістану вшанували пам’ять полеглих захисників України покладанням квітів.