Олімпійський урок у ЗОШ №4

Олімпійський урок у ЗОШ №4

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом 20 вересня у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 серед учнів 3-4 класів був проведений Олімпійський урок-2018 на тему «Олімпійськими шляхами».

На заході були присутні відповідальний секретар відділення НОК України в Чернігівській області Пиріжок Дмитро Олександрович, який закликав дітей активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття.  Директор школи Рідзель Оксана Миколаївна побажала учасникам спортивних естафет тільки успіхів і перемог.  «Займайтесь спортом, адже спорт – це життя, здоров’я, він загартовує силу духу і характер».

На урок були запрошені спортсмени Кладько Володимир, майстер спорту України з боксу, Гончар Віталій, майстер спорту України з вільної боротьби, які розповіли про свої професійні здобутки та продемонстрували учням свої нагороди, тим самим показуючи підростаючому поколінню, що здоровий спосіб життя, прагнення перемоги та наполегливість відкриває їм шлях до здійснення мрій.

У рамках  Олімпійського уроку були проведені естафети серед учнів 3-4 класів. Переможці спортивних змагань отримали солодкі подарунки, кубок та футбольний м’яч.

Олімпійський урок провів вчитель фізичної культури Верич Дмитро Анатолійович.