РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
У Чернігові 14 червня 2018 року об 11.00 відбудеться відкрита презентація Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл у приміщені Деснянської районної ради міста Чернігова (зал засідань, 2 поверх) за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 141.
На виконання вимог ЗУ «Про освіту», «Про доступ до публічної інформації» та з метою забезпечення відкритості та доступності інформації про надходження та використання бюджетних коштів, зменшення корупційних ризиків при їх використанні у навчальних закладах, за сприянням та підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні відбувається впровадження Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл у загальноосвітні заклади міста.
Єдина система відкритих бюджетів шкіл – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити всю фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, яку благодійну допомогу надає місцева громада/батьки.
Через Систему можна:
-у зручному візуальному способі побачити скільки коштів виділяє держава;
-на що ці кошти витрачаються;
-завантажувати скан-копії документів по усім витратам;
бачити контрагентів – постачальників товарів, послуг – в розрізі школи, міста, області;
-планувати та показувати поточні потреби закладів освіти;
-збирати кошти на потреби онлайн, зараховуючи кошти одразу на спец. рахунки у Держказначействі;
-додатково залучати кошти у заклади освіти, створювати проекти, та збираючи на них кошти онлайн по принципу краудфандингу;
-показувати річні кошториси закладів освіти, а також окремі запити на (до)фінансування потреб з бюджету;
-батькам – приймати участь в обговоренні потреб/витрат закладів освіти, виставляти пріоритети через голосування;
-більш того, вся інформація передається по API, у форматі JSON, тим самим даючи змогу закладам освіти міста виконувати норми ЗУ «Про доступ до публічної інформації», зокрема статті 10 («надання публічної інформації у формі відкритих даних»).
Система розроблялась на основі фокус-груп та консультацій з батьками, директорами шкіл та управліннями освіти. Починаючи з 2017 року, система діє у закладах освіти Херсона, та з 2018 року централізовано впроваджуватиметься у школи Чернігова, Вінниці, Дніпра, Чернівців, Хмельницького, Житомиру, Червонограду, Маріуполю, Нікополю за сприянням та підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.
Запрошуємо директорів та адміністрацію шкіл та дошкільних закладів міста до взаємної співпраці у напрямку побудови ефективної моделі прозорого отримання, використання та обліку бюджетного фінансування для потреб комунальних закладів освіти міста.
На зустріч запрошуються представники управління освіти, директори та адміністрація шкіл, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, журналісти, а також всі бажаючі.
Дата і час зустрічі: 14 червня 2018 року об 11.00.
Місце проведення: м. Чернігів, проспект Перемоги, 141, Деснянська районна рада у місті Чернігові (зал засідань, 2 поверх).
За будь-якими питаннями звертайтесь за контактами до Громадської організації «Агенція міських ініціатив»: (093) 593-02-77, (097) 606-70-96.
Для довідок
Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні – це найбільша програма підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її діяльність складається з 3 компонентів:
-зміцнення функціонального та нормотворчого потенціалу державних органів у сфері запобігання і боротьби з корупцією (НАБУ, НАЗК, САП, АРМА, ДСФМ, АС);
-посилення парламентського нагляду за процесом реформування і зміцнення спроможності з ретельного аналізу та вдосконалення стратегічної нормативно-правової бази;
-посилення спроможності органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та ЗМІ у залученні до процесу боротьби з корупцією.
- Опубліковано: 31-05-2018, 10:50
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 2324
|