У спорті й роботі єдині!

У спорті й роботі єдині!

Чернігівська міська організація Профспілки щиро вітає наших спортсменів з тріумфом на змаганнях! Бажаємо успіхів, добра, творчої наснаги та вдосконалення своїх практичних навичок та майстерності! Спорт і Профспілка об’єднує!

19 травня 2018 року відбулась обласна спартакіада серед членів  Профспілки працівників освіти і науки України. Сонячна погода, чудовий настрій, радість від зустрічі вже знайомих команд, а головне прагнення показати свою майстерність сповнювали ентузіазмом учасників параду, які вишикувались для урочистого відкриття спартакіади. Під час відкриття змагань учасників привітали начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Конопацький Микола Анатолійович, голова обласної організації профспілки Матвеєва Тетяна Анатоліївна та голова Федерації профспілок області Москаленко Ігор Іванович.

Змагання проводились з таких видів спорту: настільний теніс, шахи, міні-футбол, парковий  волейбол. Змагання викликали хвилю позитивних емоцій і вражень у кожного учасника. За призові місця розгорнулась справжня боротьба, де всі команди гідно представляли свої колективи. За підсумками всіх видів спорту спартакіади збірна команда Чернігівської міської організації профспілки працівників освіти і науки зайняла І місце.

В особистому заліку з настільного тенісу Білащенко Інна – тренер – викладач КДЮСШ №2, Молочко Олексій – тренер - викладач КПНЗ ДЮСШ «Україна» та з шахів –  Євгенія Майборода – тренер-викладач  КДЮСШ №1, міжнародний майстер, майстер спорту, Юрій Куценко – тренер-викладач КДЮСШ №1, кандидат в майстри спорту достойно зайняли І місце. 

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками, а також грошовою винагородою. Після закриття спартакіади учасники масово фотографувалися на згадку про приємні миттєвості зустрічей, перемог і нових особистих досягнень у  спорті. Адже спорт був і буде джерелом сили, здоров’я, натхнення на трудові успіхи та прагнення до кращого життя.

  • Опубліковано: 23-05-2018, 16:17 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 200 |