Офіційна делегація м.Меммінген (Німеччина) відвідала Чернігівське вище професійне училище

Офіційна делегація м.Меммінген (Німеччина) відвідала Чернігівське вище професійне училищеОфіційна делегація м.Меммінген (Німеччина) відвідала Чернігівське вище професійне училище

   7 травня в рамках візиту до Чернігова офіційної делегації міста-побратима Меммінгена німецькі гості відвідали Чернігівське вище професійне училище.

   Делегація у складі керівників органів місцевого самоврядування, представників галузі освіти на чолі з обер-бургомістром м. Меммінген Манфредом Шилдером  ознайомилася з 25-річним досвідом плідної співпраці освітян Меммінгена та Чернігова.

   Іноземні гості оглянули ювілейну фотовиставку, присвячену дружньому співробітництву училища з німецькими парнерами. Як зазначив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура, підтримка німецьких колег в сфері підготовки професійних робітничих кадрів справді цінна. Німецька сторона істотно допомагає з діагностичним обладнанням, наочністю, спеціальною літературою, методиками викладання предметів. А чернігівські викладачі та майстри вироб­ничого навчання мають змогу підвищувати кваліфікацію у професійних училищах та фірмах Німеччини.

   Під час відвідин Чернігівського вищого професійного училища делегація з Меммінгена на чолі з обер-бургомістром Манфредом Шилдером оглянула навчально-виробничу базу закладу.

   Учасники зустрічі приділили особливу увагу напрямкам професійної підготовки, в розвитку яких беруть активну участь німецькі партнери з Освітнього центру ім. Кольпінга, Державного комерційного освітнього центру ім. Яна Кюнера та професійної школи ім. Йохана Бірвіта.  

   Зокрема, гості відвідали навчально-тренувальну фірму «Ива», яка була створена за аналогією навчальних фірм Німеччини, а також побували в  навчально-практичному центрі сучасного автосервісу, обладнання для якого було придбано за сприяння німецької сторони.