Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (87)
Грудень 2023 (150)
Листопад 2023 (140)
Гуртківці Чернігівського міського Центру ТОВРДМ стали призерами Чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед вихованців ДЮСШ та закладів позашкільної освіти

З 28 березня по 2 квітня 2018 року в курортному містечку Трускавець (Львівська область) пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців ДЮСШ та закладів позашкільної освіти, у яких взяли участь біля 700 спортсменів з усіх регіонів України та гості з Білорусі, Бельгії, Великої Британії, Естонії, Норвегії та Туреччини.

Змагання проходили у складних погодних умовах: напередодні випав сніг, в лісі і горах лежав глибокий сніжний покрив, що заважало пересуванню спортсменів по дистанції.

Чернігівщину на цих змаганнях представляли вихованці Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю Управління освіти Чернігівської міської ради, які у командному заліку серед команд закладів позашкільної освіти посіла 5 місце. В особистому заліку на дистанції спринту Анастасія Карпенко (ЗОШ № 19) посіла ІІ місце серед дівчат 14 років, а Тарас Слісаренко (СЗСШ № 1) посів ІІІ місце серед хлопців у цій же віковій групі.