ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"

Існує думка, що зима – це час, коли немає бажання виходити з дому, активно відпочивати та проводити безліч радісних хвилин на подвір’ї. Проте, наші діти долають всі стереотипи та перепони на шляху до нових вражень. Сьогодні вони збагатили свою пам'ять новими спогадами та емоціями, які ще довго зігріватимуть їхні серця… і не тільки взимку…

На нашу думку, час за грою на свіжому повітрі не вимірюється хвилинами чи годинами. Його значимість можна оцінити дитячими витівками, шаленими розвагами та червоними щічками на щасливих обличчях малечі.

         Наш колектив вважає справедливим вислів, що у здоровому тілі – здоровий дух! Гімнастика, фізичні навантаження, аеробіка, спорт – все це є вагомою частиною в розвитку емоційно та фізично здорової особистості. І нехай наші маленькі спортсмени не стануть чемпіонами, нехай не всі перші спроби є вдалими, проте, безсумнівно, ці світлини і через багато років викликатимуть на обличчях посмішки.

Хто лижнює вправно дуже?

Це ж малята наші дужі!

Не злякав їх морозець…

Отже, кожен молодець!!!

ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"

ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"ДНЗ 43 " У здоровому тілі - здоровий дух"

  • Опубліковано: 31-01-2018, 11:59 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 565 |