Освітній процес Чернігівської ЗОШ №10 буде тимчасово перенесено до іншого приміщення

За результатами технічного огляду, проведеного НДІ «Чернігівцивільпроектреконструкція», приміщення, в якій розташовані вбиральні Чернігівської загальноосвітньої школи № 10 (вул. Попудренка, 33), тимчасово не може експлуатуватися через пошкодження.  У технічному висновку зазначено, що через виникнення «верховодок» на рівні фундаментів на стику основної будівлі школи та прибудови виникли тріщини, які з часом розкрилися у верхній частині на кілька сантиметрів. Враховуючи вібрації (поряд проходить дорога) можливе подальше просідання фундаментів, що може привести до руйнування прибудови. Подальша експлуатація прибудови туалетів неможлива та потребує термінового демонтажу. Для подальшої експлуатації приміщення школи необхідно виконати роботи по демонтажу прибудови туалетів та побудова нових, з урахуванням геологічних досліджень, на підставі проектно-кошторисної документації.

 10 січня 2018 р. Комісія з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради дійшла висновку щодо неможливості експлуатації будівлі цієї школи до одержання подальших результатів експертиз.

Також комісія доручила управлінню освіти міської ради забезпечити проведення заходів щодо продовження освітнього процесу та вирішення організаційних питань.

11 січня 2018 р., на 18.00 (у приміщенні школі №6) призначені батьківські збори, на яких батькам учнів 10-ї школи буде дана вичерпна інформація й відповіді на всі питання. На батьківських зборах будуть присутні відповідальні представники управління освіти та управління МНС.

Управління освіти пропонує перенести освітній процес до ЗНЗ №6. Її проектна потужність – понад 960 місць, а навчається там зараз 345 учнів. У школі №10 – 347 учнів, що дозволяє зберегти цілісність класів та створити належні умови та психологічний мікроклімат для максимального комфорту дітей.

Довідково: 

приміщення Чернігівської школи №10 збудоване у 1946 році, прибудова до нього - у 1997.

Освітній процес Чернігівської ЗОШ №10 буде тимчасово перенесено до іншого приміщення

  • Опубліковано: 11-01-2018, 10:12 |
  • Автор: admin1
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 28 |