Відкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літератури

10.01.2018 року у ліцеї №15 м. Чернігова відбулися урочистості з нагоди відкриття III етапу учнівських предметних олімпіад, що традиційно розпочалися олімпіадою з української мови та літератури.
157 учасників  з’їхалися разом із своїми керівниками з усіх куточків області.
На святі були присутні: начальник  Управління освіти і науки Чернігівської області державної адміністрації – Микола Анатолійович Конопацький, заступник начальника Управління –  начальник відділу загальної  та корекційної  освіти Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – Олена Юріївна Соронович, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, Заслужений працівник освіти України – Анатолій Андрійович Заліський та педагогічна громадськість міста.
З вітальним словом до присутніх звернувся Конопацький М.А. та голова журі олімпіади Г.В. Баран.
Ведучі закликали усіх говорити, спілкуватися між собою винятково українською, бо ми – українці.
11.01.2018 року, ліцей готується прийняти учасників олімпіад із англійської мови та фізики. І надалі будемо вболівати за наших дітей, які будуть представляти Чернігівщину на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Відкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літератури

  • Опубліковано: 10-01-2018, 16:51 |
  • Автор: admin1
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 95 |