Посольство США видає гранти до 24 тисяч доларів на освітні проекти

Посольство США видає гранти до 24 тисяч доларів на освітні проектиПосольство США в Києві оголосило програму малих грантів у сфері освіти та культури для організацій та фізичних осіб.

У програмі передбачено 300 тисяч доларів, які розподілять на окремі гранти. Неприбуткові та неурядові організації можуть отримати грант до 24 тисяч доларів, фізичні особи – до $8 тисяч.

 

Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом посольства США, повинні відбуватися в Україні. Перший цикл прийому заявок триватиме до 15 січня 2018 року. Другий – розпочнеться 15 квітня та закінчиться 15 червня 2018 року.

 

В освітній сфері гранти можна отримати на лекції та круглі столи з питань навчальних планів та адміністрування за участю американських фахівців, проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, проекти, що включають в себе взаємодію і партнерство між українськими й американськими студентами та викладачами, на інтеграцію людей з інвалідністю в суспільство і на доступність освіти, на поглиблення медійної грамотності та навичок критичного мислення українських старшокласників

 

Перевагу надаватимуть проектам, зосередженим на вивченні англійської мови або на американських студіях, що поєднують українську й американську культури, спрямованим на просування реформ в освіті, енергетичному секторі та у сфері захисту довкілля в Україні й на залучення громадянського суспільства у ці галузі, які передбачають інтеграцію аудиторії та учасників проекту зі Східної та Західної України, включення аудиторії та внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій України, зосередженим на підлітках і молоді від 15 до 30 років.

 

Інформація про Програму: https://goo.gl/87GmgY

Додаткові вимоги до організацій, які подають заявки на участь у грантових програмах уряду США: https://goo.gl/6ZqzNn

Аплікаційна форма для організацій: https://goo.gl/6CJXuq

Аплікаційна форма для фізичних осіб: https://goo.gl/ycq5xj

  • Опубліковано: 3-01-2018, 16:46 |
  • Автор: Administrator
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 4971 |