Тиждень права ЗНЗ №18

Проведення тижня права у ЗНЗ № 18, було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Цей  тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша  маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд   заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.

 Так, в рамках проведення тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій. У  школі були оформлені стенди, випущенні стіннівки «Всі різні, всі рівні», пройшли конкурси  малюнків на тему «Мої права».

     По всіх класах проведені виховні заходи : інформаційно-освітні хвилини, бесіди , усні журнали, круглі столи, вікторини, просвітницькі тренінги : «Я – людина, що має свої права»,   «Мої права і обов’язки», «Декларація прав людини»,  «Наші права – щасливе майбутнє», «Права і закон у твоєму житті «Я – дитина і маю право»  та інші.

      Учні 5-А класу підготували сценку -  «Як казки допомагають свої права знати», де показали свої знання з прав дитини , а також  свої здібності у акторській діяльності.

    У 8-А класі пройшов відкритий виховний захід  у формі усного журналу  - «Подорож у місто прав людини». Представником громадської організації «МАРТ», Блєдньовим Сергієм, було проведено виховані заходи з учнями 9-11 класів, спрямовані на розширення своїх знань про права дитини.

Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18Тиждень права ЗНЗ №18

  • Опубліковано: 11-12-2017, 09:00 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 208 |