Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області

м. Чернігів, вул. Доценка, 29

E-mail

znz25@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://shool25.blogspot.com/

Директор закладу

Кириленко Наталія Миколаївна

Телефон

3-91-30, 3-91-31

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut25.rar [492.73 Kb] (cкачувань: 1)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii25.rar [2.44 Mb] (cкачувань: 1)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura25.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 1)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry13.rar [11.79 Kb] (cкачувань: 2)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program13.rar [12.25 Kb] (cкачувань: 1)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

25.rar [9.28 Kb] (cкачувань: 2)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

586 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez13.rar [12.18 Kb] (cкачувань: 1)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring25.rar [25.11 Kb] (cкачувань: 2)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit13.rar [46.19 Kb] (cкачувань: 1)

Правила прийому до закладу освіти

pryom13.rar [10.72 Kb] (cкачувань: 1)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

-

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 30-11-2017, 18:07 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 6 |

        День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №2522 січня у ЗОШ І ступеня яскраво і насичено відбулися урочисті лінійки до Дня Соборності України. Напередодні свята учні власноруч виготовили жовто-блакитні прапорці, взяли участь у конкурсі малюнків «Україна єдина». На святі були присутні офіцери цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Північ» сухопутних військ Збройних Сил України, офіцери відділу обліку та бронювання, відділу територіальної оборони, психолог ВЧ-Т0500 Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини». На знак єдності, соборності нашої держави учні, учителі, батьки та гості утворили живий ланцюг.

День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25День Соборності у ЗОШ І ст. №25

 • Опубліковано: Вчора, 18:02 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 81 |

         «Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 2521 грудня , в ЗОШ І ступеня № 25 відбулись Новорічні ранки. Педагог-організатор Скляренко Л.М.  склала   цікавий сценарій і разом з учителями школи провела інтермедію «Зимова казка» біля шкільної ялинки для учнів кожної паралелі, приділивши  належну увагу оформленню зали, наявності костюмів головних героїв та реквізиту, залученню дітей, якісному  музичному супроводу.  «Святкували» Новий рік у лісі, біля хатинки Баби Яги, яка за допомогою соцмережі «Фейсбук» вирішила організувати веселе свято. За допомогою чаклунства у ліс потрапили такі відомі гурти як «Мозгі», «Время і Стекло» та «Гриби». Найкумеднішими героями стали Дідзьо та Потап, які виконували всі забаганки Баби Яги.

         Масу позитивних емоцій викликали конкурси. Учні школи та танцювальний колектив «Едельвейс» (керівник Буток І.В.) продемонстрували вміння співати, танцювати та перевтілюватися в образи.

         Для дітей та батьків, які були присутні на святі, була створена весела, святкова та незабутня атмосфера.

«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25«Зимова казка» в ЗОШ І ступеня № 25

 • Опубліковано: 22-12-2017, 16:11 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 22 |

14 грудня 2017 року в Чернігівській ЗОШ І ступеня № 25 відбувся показовий бінарний урок інформатики та трудового навчання «Зимова фантазія». Разом з вчителями Смоліговець С.М. та Мрією О.М. фантазували не тільки учні 2-Г класу, а й вчителі інформатики міста та батьки.

В зимовій майстерні учні робили сніговика, рятували хлопчика, знайшли зірку для янгола та були зараховані до загону рятівників за добрі вчинки. Доброзичлива атмосфера, святковий настрій, гарні пісні на слова Мрії О.М. нікого не залишили байдужими.

Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25Навчаємо з любов’ю: показовий бінарний урок в ЗОШ № 25

 • Опубліковано: 15-12-2017, 12:47 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 19 |

У рамках патріотичної акції "Мій Крим" у ЗОШ І ступеня №25 проведено наступні заходи:

-класні керівники1-4-х класів провелигодини спілкування «Мій Крим».

-вихователі ГПД 1-3-х класів провели клубні години «Крим наш!»;

 -педагог-організатор Скляренко Л.М. організувала та провела конкурс малюнків «Крим - це Україна!» та тематичну фотовиставку «Мій Крим»;

-бібліотекар Андрушко Л.А. провела інформаційні бібліотечні хвилинки на перервах «Крим – улюблене місце відпочинку українців».

Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25Патріотична акція «Мій Крим» у ЗОШ І ступеня № 25

 • Опубліковано: 15-12-2017, 10:41 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 126 |

12 грудня 2017 року на базі Чернігівської ЗОШ І ст. №25 Чернігівської міської ради та Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся обласний семінар для представників пілотних шкіл із теми «Нова українська школа – нові підходи до навчання та викладання».

Серед учасників семінару – заступники директорів з навчально-виховної роботи (наставники пілотного проекту) Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради, Чернігівської ЗОШ І ступеню № 25 Чернігівської міської ради, Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Ніжинської міської ради, Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ріпкинської районної ради, учителі початкових класів пілотних шкіл та науково-педагогічні працівники ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.

Модератор семінару Заліський Анатолій Андрійович, ректор Чернігівськогообласногоінститутупіслядипломноїпедагогічноїосвітиімені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, заслужений працівник освіти України урочисто відкрив захід.

Практична частина семінару відбулася на базі Чернігівської ЗОШ І ст. №25 Чернігівської міської ради. Учасникам було презентовано пілотний навчальний заклад та фрагменти показових занять, а саме: інтегрований курс «Я пізнаю світ», «Ранкова зустріч» та урок англійської мови.  У роботі семінару розглянуті питання інтеграції змісту навчання на основ і ключових компетентностей та  використання нових підходів до навчання та викладання предметів у Новій українській школі.

 • Опубліковано: 12-12-2017, 21:58 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 12 |

За щоденними клопотами родинам не так вже й часто випадає нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому, 09  грудня  вчителі фізичної культури  Красільник Т.С., М’ягкий А.В., Жабинський Р.В. та класні керівники 1-х класів Бойко І.С., Опанасенко О.М., Герелович О.О., Романенко К.С., Коломійченко А.А.  з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних здібностей, сприяння згуртованості родин, зміцненню співпраці сім’ї і школи, якісно підготували і провели спортивні змагання «Тато, мама і я - спортивна сім’я», присвячені Дню Збройних Сил України, в яких були  стовідсотково задіяні учні 1-х класів школи разом з батьками.

       В заході взяли участь 45 учасників з 15 родин.  Команди підібрали назви «Олімпійці», «Майори», «Спарта», «Ракета» та «Олімп», оформили емблеми  учасників та підготували девізи. Вболівальники мали яскраві плакати, лозунги, «султанчики», різнокольорові кульки.

На першому плані був як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей. Команди продемонстрували  справжній приклад єднання та взаєморозуміння. 

Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗОШ І ступеня № 25

 • Опубліковано: 12-12-2017, 07:34 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 18 |

У ЗОШ І ступеня № 25 21 листопада пройшли бесіди до Дня Гідності та Свободи з учнями 4-х класів «Україна починається з мене» під час яких учні почули об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.

День Гідності та Свободи у ЗОШ № 25День Гідності та Свободи у ЗОШ № 25День Гідності та Свободи у ЗОШ № 25День Гідності та Свободи у ЗОШ № 25День Гідності та Свободи у ЗОШ № 25День Гідності та Свободи у ЗОШ № 25

 • Опубліковано: 22-11-2017, 12:23 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 14 |

Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №2503.11. 2017 року в Чернігівській ЗОШ І ступеня №25 відбувся демонстраційний урок з англійської мови в 2-Б класі за темоюMy Family Birthday, який провела учитель-методист вищої категорії Іванішина Ліля Олександрівна.  Проведений на високому методичному рівні, цікавий, насичений різними формами та методами роботи урок відвідали адміністрація школи,  учителі, студенти Національного університету «Чернігівського колегіуму» імені Т.Г. Шевченка  та батьки учнів.

Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25
Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25Демонстраційний урок англ мови в ЗОШ №25

 • Опубліковано: 6-11-2017, 08:40 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 94 |

25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського2 листопада 2017 року 25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського на чолі із завідувачем відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО імені К.Д. Ушинського Бурносом В. В. та методистом Красногор Т. Ф. Учителі Клюзко М. М., Смоліговець С.М., Кузьменко О. В. провели демонстраційні уроки. Цікаво, що на заняттях були присутні не тільки гості, учителі школи, а й батьки, які з великим інтересом спостерігали як працюють їхні діти. Під час екскурсії по школі не оминули і пілотні класи. Гості дали схвальну оцінку сучасному освітньому середовищу, застосуванню інтерактивних дошок в експерементальних класах.

25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського

25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського
25 школа приймала курсантів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського

 • Опубліковано: 3-11-2017, 10:02 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 251 |