Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області

м. Чернігів, вул. Доценка, 29

E-mail

znz25@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://shool25.blogspot.com/

Директор закладу

Кириленко Наталія Миколаївна

Телефон

3-91-30, 3-91-31

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut25.rar [492.73 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii25.rar [2.44 Mb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura25.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 7)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry13.rar [11.79 Kb] (cкачувань: 15)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program13.rar [12.25 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

25.rar [9.28 Kb] (cкачувань: 16)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

586 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez13.rar [12.18 Kb] (cкачувань: 3)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring25.rar [25.11 Kb] (cкачувань: 6)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit13.rar [46.19 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom13.rar [10.72 Kb] (cкачувань: 4)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

-

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ І ступеня №25ЗОШ І ступеня №25ЗОШ І ступеня №25

Спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім`я» у ЗЗСО №25Спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім`я» у ЗЗСО №25

    07 грудня 2018 року в ЗОШ І ступеня № 25 відбулися спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім`я», присвячені Дню Збройних Сил України. Почесними членами журі були директор КДЮСШ № 1 Романчук Сергій Петрович та директор ЗНЗ № 24 Доман Юрій Вікторович. На святі виступили: танцювальний колектив «3 Dance», спортсмени СК «Білий вітер» та карате – кіокушинкай. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій, дипломи та цінні подарунки.

День Збройних Сил у ЗОШ І ст. №25День Збройних Сил у ЗОШ І ст. №25

      06 грудня здобувачі освіти ЗОШ І ступеня № 25 приєдналися до привітання воїнів АТО з Днем Збройних Сил України. Учні школи взяли активну участь у зборі солодощів, написанні листів, оформленні творчих робіт, плакатів для бійців, які були передані волонтерам ГО «Жіноча Сотня».

Засідання школи молодого педагога у ЗОШ І ст. №25Засідання школи молодого педагога у ЗОШ І ст. №25

05.12.2018 на базі Чернігівської ЗОШ І ступеня №25 відбулося засідання школи молодого педагога «Школа – становлення сучасного вчителя НУШ». Заступник директора з НВР Травкіна Л.П. провела екскурсію по школі, ознайомила молодих учителів з освітнім середовищем в перших класах НУШ. Учитель Коломійченко А.А. показала ранкову зустріч у 2-Д класі «Краще разом чи поодинці?», учитель Романенко К.С. – урок з математики у 2-Г класі «Досліджуємо задачі із двома запитаннями», учитель Коваленко А.В. – інтегроване заняття з ЯДС у 1-Г класі «Звірі взимку».

Заходи у рамках проекту "Я маю право!"

22 листопада 2018 року в рамках правопросвітницького  проекту «Я маю право»  проведено урок - зустріч учнів 2-А класу ЗОШ І ступеня № 25 з представниками головного територіального управління юстиції у Чернігівській обл.  Кузьміною Л.О. та Тряновою С.М. та т. в. о. начальником СЮП ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській обл. майором поліції Горох Н.М.

Відзначення Дня Гідності і Свободи у ЗОШ І ст. №25

     21 листопада в ЗОШ І ступеня № 25 організовані та проведені заходи з відзначення Дня Гідності і Свободи: години спілкування з учнями 1-4-х класів «Ми діти вільної країни»; фото – інформаційна виставка «Події, що змінили долю України»; конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє моєї Батьківщини»; інформаційні хвилинки «Майдан – шлях до свободи».

Тиждень української мови у ЗОШ І ст. №25Тиждень української мови у ЗОШ І ст. №25Тиждень української мови у ЗОШ І ст. №25

Українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою.

          З 05 по 09 листопада в ЗОШ І ступеня № 25 пройшов тиждень української мови. Упродовж тижня проведені наступні заходи: конкурс малюнків «Українські народні казки» серед учнів 1-х класів; конкурс творчих робіт «Цікаві слова української мови» серед учнів 2-х класів; конкурс стіннівок «Краса рідної мови» серед учнів 3-х класів; конкурс лепбуків «Диво калинове – наша рідна мова» серед учнів 4-х класів; проведення годин спілкування «Культура української мови» з учнями 1-4-х класів; книжкова виставка «Буду я навчатись мови золотої» у шкільній бібліотеці; книжкова поличка «Народ скаже, як зав`яже» у шкільній бібліотеці; показовий урок української мови у 3-А класі з теми «Корінь слова. Спільнокореневі слова»; олімпіада з української мови для учнів 3,4-х класів; вікторина «Казкові ерудити» для учнів 1-х класів; написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України» педагогами школи; показова клубна година «У світі рідної мови» у ГПД 1,2-х класів; інтерактивна гра – конкурс «Знавці української мови» для учнів 4-х класів; урочисті лінійки до Дня української писемності ти мови.

Тренінг «Освітні методики the LEGO Foundation в початковій школі. Шість цеглинок 2.0»

06.11.2018 на базі ЗОШ І ступеня № 25 відбувся тренінг «Освітні методики the LEGO Foundation в початковій школі. Шість цеглинок 2.0» для пілотних шкіл області, який провела Бондар Світлана, регіональний тренер The LEGO Foundation з міста Києва. Всі присутні мали змогу переконатися в тому, що маленькі цеглинки мають великі можливості, що вони допомагають досліджувати, порівнювати, працювати в групах, в парах, вчать закодовувати та розкодовувати інформацію. Тренінг пройшов під гаслом: «Життя надає багато викликів, але виклики треба сприймати як нову можливість змінити світ на краще».

Маємо надію, що Нова українська школа змінить світ дитинства на краще.

Практичний семінар для слухачів курсантів ЧОІППО імені К.Д. Ушинського у ЗОШ І ст. №25Практичний семінар для слухачів курсантів ЧОІППО імені К.Д. Ушинського у ЗОШ І ст. №25

За планом роботи школи 31 жовтня 2018 року  було підготовлено і проведено практичний семінар для слухачів курсантів ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, на якому були присутні 30 курсантів. Адміністрацією школи було складено план проведення  семінару, забезпечено підготовчі заходи. Директор школи  Кириленко Н.М. провела екскурсію по школі, презентувала освітнє середовище у перших  класах Нової української школи та  систему роботи школи з розвитку та реалізації задатків і здібностей учнів.

Учителем Герелович О.О. на високому рівні було проведено  урок-подорож з математики по українським народним казкам  з теми «Повторення додавання і віднімання чисел у межах 100. Розв'язування задач». Застосування інтерактивних методик зробило урок сучасним, змістовним та цікавим для учнів та вчителів. Учителем  пілотного класу Коломійченко А.А.  проведено   ранкову зустріч та інтегроване заняття  ЯДС  з теми «Як впізнати територію своєї країни». Згідно основних напрямків роботи в Новій українській школі учитель сприяв формуванню в учнів позитивної самооцінки, розвивав ключові навички для життя, вміння формувати і відстоювати власну точку зору, слухати інших, ділитися враженнями, досягати компромісів при роботі в групах.

Усі вчителі на уроках впроваджували в практику сучасні освітні технології та інновації, широко використовували ТЗН,    продемонстрували високу якість роботи, а учні –  уміння  сприймати та засвоювати матеріал, творчо співпрацювати з учителем. Позитивне піднесення, сприятлива для творчості емоційна атмосфера заходів, спонукали до високої   оцінки всіх присутніх   курсантів  ЧОІППО імені К.Д. Ушинського професіоналізму, майстерності і результативності роботи педколективу.

Посвята першокласників у шкільне об`єднання «Веселики» в ЗОШ І ст. № 25Посвята першокласників у шкільне об`єднання «Веселики» в ЗОШ І ст. № 25

    26.10.2018 р. в ЗОШ І ст. № 25 відбулася посвята першокласників у шкільне об`єднання «Веселики» та семінар педагогів-організаторів шкіл міста, на яких були присутні військовослужбовці в/ч А 4444 майор Апляс Денис Анатолійович, старший лейтенант Скугарєв  Віталій Анатолійович; батьки громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», яка об`єднує родини воїнів, загиблих в АТО:  Іщенко Валентина Яківна, Бурлака Анатолій Олексійович та методисти методичного центру Управління освіти Чернігівської міської ради Ольчедаєвська Валентина Михайлівна та Гербеда Ірина Михайлівна.