Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області

м. Чернігів, вул. Доценка, 29

E-mail

znz25@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://shool25.blogspot.com/

Директор закладу

Кириленко Наталія Миколаївна

Телефон

3-91-30, 3-91-31

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut25.rar [492.73 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii25.rar [2.44 Mb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura25.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 7)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry13.rar [11.79 Kb] (cкачувань: 15)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program13.rar [12.25 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

25.rar [9.28 Kb] (cкачувань: 15)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

586 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez13.rar [12.18 Kb] (cкачувань: 3)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring25.rar [25.11 Kb] (cкачувань: 5)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit13.rar [46.19 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom13.rar [10.72 Kb] (cкачувань: 4)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

-

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ І ступеня №25ЗОШ І ступеня №25ЗОШ І ступеня №25

Відзначення Дня захисника України у ЗОШ І ст. № 25 Відзначення Дня захисника України у ЗОШ І ст. № 25

До Дня захисника України  у ЗОШ І ст. №25 08-12.10.2018 відбулися: конкурс творчих робіт та малюнків «День захисника України» серед учнів 1-4-х класів; збір волонтерської допомоги (волоські горіхи та солодощі) для АТО; покладання квітів учнями 4-х класів до меморіальної дошки гімназії № 31; виставка тематичної літератури «Наші пращури – славетні козаки»; екскурсія до обласної дитячої бібліотеки з учнями 2-х класів; година спілкування «Герої нашого часу»; години спілкування «Ми завдячуємо Вам життям!» з учнями 1-4-х класів.

Уроки доброти  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у ЗЗСО міста

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти.

   Під час цих заходів в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №21 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Учні початкових класів малювали своїх домашніх улюбленців, відвідали Чернігівську обласну станцію юних натуралістів, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погладити їх. Діти отримали масу позитивних вражень.

   У ЗОШ № 5 проведено 8 уроків доброти, а в ЗОШ №30 - 12.

   А у закладі загальної середньої освіти №24 учні привели до закладу своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування. Головна мета заходу — це привід нагадати учням про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   У ЗЗСО № 28 уроки доброти проводилися цілий тиждень, з 2 жовтня 2018 р. по 5 жовтня 2018 р. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними.  Загалом було проведено 22 уроки, які пройшли під гаслом: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  У СЗОШ№2 проведено години спілкуваня «Мої домашні улюбленці», «Чи існує дружба з тваринами?», «Як я піклуюсь про тварин»,«Тварини в твоєму житті», фото-флешмоб  «Ми любимо тварин».

  У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 в усіх класах протягом 01-04 жовтня проведені уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню, який відзначається 4 жовтня. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу.

  У  кожному класі школи  № 18 учні показали свої фотографії з домашніми улюбленцями та  із задоволенням   розповіли про свою тварину , про її характер, звички та про те, як потрібно за нею доглядати. Також було організовано фотовиставку  «Моя улюблена тварина».

   ЧНРЦ №1 запросили до себе гостей – студентський соціальний театр «Екслібріс», який показав веселу та повчальну анімаційну виставу  «Ковбої в зоопарку», а також подарував шкільній бібліотеці тематичну художню літературу. Учні 9-12 класів організували виставку творчих робіт «Такі різні та дивовижні», призиваючи кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому живеш.

   Заходи у рамках акції відбулися також у  НРЦ№2, ЗОШ №35, НВК №16, ЗОШ №17, ЗОШ І ст. №25.

100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського відзначили у ЗОШ №25

У рамках відзначення у ЗОШ І ступеня №25 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського проведено виставка тематичної літератури «Стежками любові та добра», Конкурс творчих робіт та малюнків за творами В.О. Сухомлинського серед учнів 1-4-х класів, година спілкування «Людина починається з добра» з учнями 2-х класів, Учнівське самоврядування (проведення уроків учнями 3,4-х класів) за методиками В.О.Сухомлинського, виступ Коломійченко А. А. на науково-практичній конференції «Творча спадщина Василя Сухомлинського в контексті дошкільної освіти» при ДНЗ № 74 з питання «Реалізація педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в ідеях Нової української школи».

Проблему булінгу у дитячому колективі обговорили на виховному заході у  ЗОШ І ступеня №25

25 вересня 2018 року в Чернігівській ЗОШ І ступеня №25 в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» відбулася зустріч учнів 3-х класів зі спеціалістом головного управління юстиції у Чернігівській області Васильченко О.І., яка висвітила проблему булінгу у дитячому колективі. В ігровій формі учні навчилися вирішувати конфліктні ситуації та взаємодіяти у колективі.

У Чернігівській загальноосвітній школі І ступеня № 25 відбувся Олімпійський урокУ Чернігівській загальноосвітній школі І ступеня № 25 відбувся Олімпійський урок

20 вересня 2018 року в Чернігівській загальноосвітній школі І ступеня № 25 відбувся Олімпійський урок, на якому були присутні Ніна Петрівна Лемеш - учасниця трьох Олімпійських ігор, директор Департаменту сім`ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та Дмитрій Олександрович Пирожок – директор Чернігівського міського центру фізичного здоров`я «Спорт для всіх».

Учителі фізичної культури  Красільник Т.С., Жабинський Р.В. та педагог-організатор Скляренко Л.М. склали цікавий сценарій та провели спортивні змагання серед учнів 3-х класів.

Освітнє середовище НУШ ЗОШ І ст. №25Освітнє середовище НУШ ЗОШ І ст. №25Освітнє середовище НУШ ЗОШ І ст. №25

     07.09.2018 р. у ЗОШ І ступеня № 25 пройшов День фізичної культури та спорту, який розпочався ранковою рухливою зарядкою. Дрес–кодом дня для всіх учасників освітнього процесу(адміністрації, учителів та учнів) була спортивна форма. Закінчилася ранкова зарядка флеш–мобом «Я ❤ спорт».

Свято до Дня знань у ЗОШ І ступеня № 25Свято до Дня знань у ЗОШ І ступеня № 25Свято до Дня знань у ЗОШ І ступеня № 25

Закриття пришкільного табору «Сонечко» у ЗОШ №25

Швидко зміна пролетіла, розлучатись нам пора

І у таборі шкільному, подружилась дітвора!

Конкурси, змагання, квести провели на висоті

Табір «Сонечко» привітний, пам’ятати будуть всі! 

      Сьогодні в ЗОШ І ступеня № 25 відбулося урочисте закриття пришкільного табору «Сонечко». Після урочистої лінійки було проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті «В дарунок Незалежній Україні». Всі вихованці табору отримали подарунки та масу позитивних емоцій від заходу. 

  • Опубліковано: 20-06-2018, 13:53 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 46 |