РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Вересень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

АРХИВ
Вересень 2024 (34)
Серпень 2024 (37)
Липень 2024 (24)
Червень 2024 (108)
Травень 2024 (164)
Квітень 2024 (211)
Піклуємося про ментальне здоров'я

Піклуємося про ментальне здоров'яПіклуємося про ментальне здоров'я

Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно важлива особливо від початку повномасштабної війни в Україні. Піклуючись про ментальне здоров'я учнів, практичний психолог школи Карпеко І. В. в кінці травня провела ряд заходів психосоціальної підтримки дітей. У співпраці з Червоним Хрестом учні 5-А класу ЗЗСО №6 були долучені до програми «Птахи в польоті». В ході семи тренінгів, учні змогли усвідомити власну приналежність та ідентичність, розширили власне уявлення про своє оточення, змогли поділитись власними емоційними переживаннями та спогадами, віднайшли власний ресурс для зниження тривожності. Учні склали власну книгу: «Книгу про себе», яка наповнилась листом до себе в майбутньому, власними спогадами, відчуттями та мріями. Для учнів 8 класів були проведені  зустрічі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». В ході роботи учні переглянули освітній серіал «Ден і Рора проти корпорації С», в якому головні герої вчать жителів рятуватись від розпачу, депресії, панічних атак, і одночасно самі вчаться, як можна підтримати себе у непростих випробуваннях. Обговорюючи дії героїв коміксу, учні органічно засвоїли вправи, які допоможуть їм більш якісно турбуватись про своє ментальне здоров'я.  

Завдяки проведеним заходам, учні зрозуміли кілька важливих істин: у складний час необхідно відчувати постійну підтримку, увагу до себе та вміти піклуватись про своє ментальне здоров'я.