Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів,

вул. Соснова, 23-А

E-mail

znz05@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school5.com.ua/

Директор закладу

Юрченко Олександр Павлович

Телефон

(04622)3-36-70

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut5.rar [2.93 Mb] (cкачувань: 7)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii5.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura5.rar [16.62 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry5.rar [17.44 Kb] (cкачувань: 19)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program5.rar [18.57 Kb] (cкачувань: 3)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO5-2019.docx [21.04 Kb] (cкачувань: 16)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

900

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

366

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez5

Результати моніторингу якості освіти

monitoring5.rar [27.35 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit5.rar [15.39 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom5.rar [16.63 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено 25.02.2019

Всесвітній день авіації та космонавтики в ЗОШ № 5

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. До цього дня в ЗОШ № 5 були проведені різноманітні заходи: перегляд відео-презентації «Космонавтика» на уроках астрономії, виставка малюнків учнів початкової школи «Космос очима дітей», випуск стіннівок, тематичні виховні години, перегляд відеофільму про першого космонавта незалежної України, героя України Леоніда Каденюка. Саме завдяки йому на навколоземній орбіті вперше пролунав гімн незалежної України, був розгорнутий національний прапор та побував «Кобзар» Тараса Шевченка. Учні активно брали участь у всіх шкільних заходах, поповнювали свої знання з космонавтики.

Учні ЗОШ № 5 долучилися до природоохоронної акції

Одночасно три важливі заходи відбулися 6 квітня в Ялівщині. Природоохоронні організації  разом із небайдужими містянами розвішували в лісопарку штучні гніздівлі для птахів, прибирали територію та висаджували молоде покоління дерев для оновлення лісу. Сто маленьких саджанців карпатської  смереки привіз до Чернігова еколог Ю.О. Карпенко. У день п’ятиріччя Регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» крихітні деревця знайшли свою нову батьківщину в тінистих лісових ярах. Учні школи взяли активну участь у природоохоронних заходах. Три новенькі шпаківні, які чекають на своїх пернатих господарів, виготовлені такими учнями: Капелюшем Даніїлом (8-А клас), Жовтиком Русланом (7-А клас), Ковальовою Валерією (2-А клас). Учні 7-Б класу висаджували дерева на схилах лісових ярів та дали інтерв’ю знімальній групі Чернігівського телебачення. Учасники заходу набули корисного досвіду й отримали багато позитивних емоцій.

Місячник «Подолаємо туберкульоз разом» у ЗОШ № 5

У рамках проведення місячника «Подолаємо туберкульоз разом» та з  метою профілактики цієї хвороби в ЗОШ № 5 відбулися тематичні заходи. Були виготовлені інформаційні стіннівки «Зупинимо туберкульоз», проведені лекції, під час яких діти дізналися  про  туберкульоз,  його ознаки, перебіг та наслідки. Учні 7-Б класу взяли участь у круглому столі «Життя без туберкульозу». Сподіваємося, що здоровий спосіб життя та своєчасна діагностика допоможуть уникнути захворювання на туберкульоз.

Екскурсія учнів ЗОШ № 5 до Менського зоологічного парку

Пізнавальною і веселою виявилася екскурсія учнів ЗОШ № 5 до Менського зоологічного парку. Діти на власні очі побачили дивовижних лам, поважних павичів, таємничих пеліканів, чорного лебедя, верблюда, ведмедів та інших тварин. Задоволенню та емоціям не було меж, адже спілкування з природою, фауною не лишили байдужим нікого. Надовго запам’ятається дітям ця поїздка, а попереду чекає ще так багато нового і незвіданого.

Учні ЗОШ № 5 в музеї історії ЧНТУ

28 березня учні 9-11-х класів побували в Чернігівському національному технологічному університеті. Їх гостинно зустріли викладачі та студенти 1 курсу факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації. Діти відвідали музей історії ЧНТУ, де прослухали цікаву лекцію з історії цього навчального закладу, побачили експонати, що «дихають історією» та сфотографуватися за столом, вкритим «зеленим сукном», який належав першому ректору ЧНТУ. Під час екскурсії учні отримали багато корисної інформації, що допоможе їм у майбутньому виборі професії.

Спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім`я» у ЗДО №5

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

28.03.2019 року в закладі дошкільної освіти № 5 "Ялиночка" відбулися спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім`я». Батьки та дітки  отримали не тільки позитивні емоції, а й заряд бадьорості, енергії, позитивних емоцій, незабутніх спогадів. У нас найкращі діти і батьки!

У ЗОШ № 5 відзначили Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором у світі. До цього дня в ЗОШ № 5 були проведені різноманітні заходи: конкурс малюнків учнів початкової школи «Збережемо воду», виховна година «Де живуть краплинки?», вікторина «Вода – джерело життя». Ці заходи були спрямовані на поглиблення знань учнів про водні ресурси нашої планети та розширення уявлень про значення води в житті людини. Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів був організований конкурс дитячих малюнків «Вода – колиска життя», участь в якому взяли учні школи. 22 березня начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька нагородила переможців цього конкурсу, дійство супроводжувалось іграми, лабораторними дослідженнями та переглядом мультфільму на водну тематику від Держводагенства.

 

Учні ЗОШ № 5 відвідали Чернігівську взуттєву фабрику «Берегиня»

У рамках профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє» учні 9-А, 10-А класів ЗОШ № 5 відвідали Чернігівську взуттєву фабрику «Берегиня». Технологом фабрики була проведена цікава та інформативна екскурсія по цехах підприємства. Діти змогли побачити процеси виготовлення взуття від простих моделей домашніх капців до фірмового шкіряного взуття для чоловіків та жінок. Останнім пунктом в екскурсії було відвідування одного з фірмових магазинів взуття «Берегиня», де учні мали змогу побачити та, за бажанням, приміряти вже готові вироби. Усі були в захваті від асортименту та якості взуття, виробленому підприємством нашого рідного міста.

В ЗОШ № 5 проведений тематичний урок історії з нагоди 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України

З метою відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України в ЗОШ № 5 18 березня відбувся круглий стіл на тему: «Проголошення Карпатської України – вагомий крок у боротьбі за утвердження української державності», у якому взяли участь учні 11-А класу. Під час  заходу учні дізналися про важливі факти з історії Закарпаття. Були висвітлені події, пов'язані з проголошенням Карпатської України, державотворчої та політичної діяльності, Героя України, президента Карпатської України Августина Волошина та його соратників. У рамках заходу учні також переглянули документальний фільм «1939: Героїчна історія Карпатської України». Карпатська Україна – важливий етап розвитку українського визвольного руху, приклад прагнення українців до розбудови власної державності навіть у несприятливих зовнішніх умовах.