Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів,

вул. Соснова, 23-А

E-mail

znz05@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school5.com.ua/

Директор закладу

Юрченко Олександр Павлович

Телефон

(04622)3-36-70

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut5.rar [2.93 Mb] (cкачувань: 3)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii5.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura5.rar [16.62 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry5.rar [17.44 Kb] (cкачувань: 17)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program5.rar [18.57 Kb] (cкачувань: 3)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO5-2019.docx [21.04 Kb] (cкачувань: 0)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

900

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

398

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez5

Результати моніторингу якості освіти

monitoring5.rar [27.35 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit5.rar [15.39 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom5.rar [16.63 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

У ЗОШ № 5 вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

У ЗОШ № 5 вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав: проведені виховні години, організована виставка стіннівок і літератури. Учні 6-Б та 7-Б класів відвідали Чернігівську міську спілку ветеранів Афганістану, де для них провели екскурсію ветерани афганської війни полковники у відставці Волошко Олександр Васильович та Митеров Йосип Володимирович, які розповіли історичні події афганської війни, продемонстрували експонати музею. Учні з задоволенням слухали ветеранів, задавали питання.

Профілактичний урок «Стоп булінг!» в ЗОШ № 5

Що таке булінг, чому про нього треба знати всім, про застосування штрафних санкцій до агресора пояснювали фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Людмила Кузьміна та Світлана Трянова учням 7-Б класу. Також, спілкувались про правовий і соціальний аспекти булінгу. Вчилися відрізняти булінг від типових конфліктів і непорозумінь та до кого можна звернутись за допомогою.

Учні ЗОШ № 5 відвідали Чернігівський міський центр зайнятості

У рамках профорієнтаційного проекту «Обери професію – обери майбутнє» учні 9-А класу відвідали Чернігівський міський центр зайнятості, де для них був проведений профорієнтаційний урок «Пізнай себе – обери професію». За бажанням, діти пройшли І етап тестування на Платформі  профорієнтації та розвитку кар’єри. Психодіагностичне тестування сприяло виявленню факторів, які є визначними для усвідомленого вибору майбутньої професії.

День безпечного Інтернету в ЗОШ № 5День безпечного Інтернету в ЗОШ № 5

З 04 лютого 2019 року в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 розпочався тиждень математики, фізики, інформатики, під час проведення якого відбулися заходи до Дня безпечного Інтернету.

      Так, 04 лютого з учнями 11-А класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет», «Я вмію безпечно користуватись Інтернетом». В ході якого кожною групою учнів були зроблені і представлені інформаційні плакати з запропонованої теми та спільний плакат «Інтернет – за і проти».

05 лютого учні 9-А класу  взяли участь в онлайн-уроці з нагоди Дня безпечного Інтернету-2019 (за програмою Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC).

Учні 8-10 класів приєдналися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг обговоривши тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», переглянули відеоролик, отримали важливі поради.

До відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь долучилися учні ЗОШ № 5

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь учні 7-Б класу взяли участь в круглому столі – «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього», який проходив на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка. Захід ініційований спеціалістами Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

Цікаву, корисну інформацію про значення водно-болотних угідь в житті людини та планети в цілому висвітлили для дітей спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи та КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Діти дізналися про болота Чернігівщини, рослинний і тваринний світ даних територій та значення боліт для регіону. Учні долучилися до конкурсу малюнків, відгадали загадки та відповіли на запитання вікторини і отримали цікаві та корисні тематичні подарунки від Деснянського БУВР та Світлани Потоцької - голови Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, кандидата біологічних наук, члена басейнової ради Десни та верхнього Дніпра. 
          Крім того, в рамках заходу працівники Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка презентували присутнім книжкову виставку, присвячену темі водно-болотних угідь.

 

Відзначення річниці подвигу Героїв Крут у ЗОШ № 5

З метою вшанування Дня пам’яті Героїв Крут в ЗОШ № 5 були проведені такі заходи: випуск стіннівок, виставка літератури в шкільній бібліотеці, виховні години. На годину спілкування до учнів 10-А, 11-А класів завітав історик та краєзнавець Сергій Михайлович Горобець, який більш детально розповів про події, що відбувалися 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути. В ході бесіди учні поглибили свої знання про бій під  Крутами, його значення для історії нашої Батьківщини. Учні брали активну участь в обговоренні даної теми, задавали питання.

Подорож до еко-садиби учнів ЗОШ № 5

Під час зимових канікул учні  4-А  класу ЗОШ № 5 відправилися в казкову подорож до еко-садиби в селі Олешня Ріпкінського району. Їх зустрічали такі казкові герої,  як: Кар-Карич, Нюша та  Сірий Вовк, а Баба Яга запросила дітей до свого салону краси, де кожен зміг вибрати собі малюнок для фейс-арту. Також діти проходили квест по зимовому лісу: відгадували загадки, грали у рухливі ігри, виконували різноманітні цікаві завдання.  Після квесту учнів чекав кулінарний сюрприз: вчилися самі випікати млинці. Але найчарівнішим було запрошення до оселі Дідуся Мороза, де учні змогли письмово висловити всі свої побажання на Новий рік. Додому діти поверталися втомлені, але безмежно щасливі…

Учні ЗОШ № 5 долучилися до флешмобу #Жoвтo_блакитний_кoраблик_на_ялинку

       Активісти Всесвітнього руху патріотів України започаткували флешмоб #Жoвтo_блакитний_кoраблик_на_ялинку. Акція ініційована на знак солідарності з українськими моряками, полоненими 25 листопада у Керчинській протоці внаслідок збройної атаки кораблів РФ.

         Учні ЗОШ № 5 активно залучилися до цього патріотичного флешмобу: виготовили паперові кораблики жовтого і блакитного кольорів та прикрасили ними ялинку у своїй школі.