Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів,

вул. Соснова, 23-А

E-mail

znz05@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school5.com.ua/

Директор закладу

Юрченко Олександр Павлович

Телефон

(04622)3-36-70

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut5.rar [2.93 Mb] (cкачувань: 3)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii5.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura5.rar [16.62 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry5.rar [17.44 Kb] (cкачувань: 15)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program5.rar [18.57 Kb] (cкачувань: 3)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

5.rar [10.96 Kb] (cкачувань: 37)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

900

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

398

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez5

Результати моніторингу якості освіти

monitoring5.rar [27.35 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit5.rar [15.39 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom5.rar [16.63 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Патріотична зустріч молоді в ЗОШ № 5

З нагоди відзначення Дня  Збройних сил України до учнів 8-А та 11-А класів завітали: учасник бойових дій в зоні АТО, інструктор з тактичної підготовки Національної дружини Позняк Дмитро Ігорович та волонтер Жіночої Сотні самооборони Чернігова, виховник Північного корпусу Шкіря Марина Вадимівна. Вони розповіли учням про поведінку під час воєнного стану. Нагадали про засоби індивідуального захисту, правила надання першої домедичної допомоги. Дмитро та Марина згадали нелегкі хвилини життя на передовій. Поділилися враженнями та самовідчуттям до та після перебування в зоні АТО. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Заходи з профілактики ВІЛ/СНІДу в ЗОШ № 5

Просвітницькі заходи з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих були проведені в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5. Так, зокрема з учнями 9-А класу  практичним психологом Гусол М.І. був проведений тренінг «Знати, щоб жити!», під час якого учні оцінювали ризики інфікування у різних ситуаціях, ознайомилися зі стадіями ВІЛ-інфекції та законодавчою базою щодо ВІЛ/СНІДу. Педагогом-організатором Шихуцькою А.С. з учнями 8-А класу була проведена вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?». Учнями початкової школи була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей,що живуть з ВІЛ/СНІДом.

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Учні ЗОШ № 5 долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок

У 2018 році Україна офіційно долучилася до Всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.  Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій і закликають робити добрі справи.

27 листопада, у #ЩедрийВівторок, учні ЗОШ № 5 відвідали пункт тимчасової перетримки тварин і передали зібрані впродовж тижня корм для собак та котів, шприці, медичні рукавички. Акція не залишила байдужими нікого.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду українського народу в ЗОШ № 5Вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду українського народу в ЗОШ № 5

         До 85-ої річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору та  з метою поглиблення знань учнів про Голодомор 1932-1933 років в Україні як геноцид українського народу  в ЗОШ № 5 відбулися такі заходи:  оформлена тематична виставка інформаційно-довідникової та художньої літератури, випуск стіннівок, конкурс колажів з дитячих малюнків, виховні години на теми: «Ми пам’ятаємо. Ми сильні!», «85-та річниця Голодомору 1932-1933 рр.», «Чорна сповідь моєї Вітчизни, її затамований біль». На годину спілкування до учнів 9-А, 11-А класів завітав історик та краєзнавець Сергій Михайлович Горобець, який більш детально розповів дітям про події, що відбувалися в 1932-1933 роках в Україні. Учні брали активну участь в обговоренні даної теми, задавали питання. Також він презентував книжки «Хроніки війни більшовиків з українським народом: Голодомор 1932-1933 років на Чернігівщині: виконавці злочину» та «Петрушин у роки Голодомору 1932-1933». Тож шкільна бібліотека поповнилася на дві книжки, які були подаровані та підписані автором.

Відзначення Дня Гідності та Свободи в ЗОШ № 5Відзначення Дня Гідності та Свободи в ЗОШ № 5Відзначення Дня Гідності та Свободи в ЗОШ № 5Відзначення Дня Гідності та Свободи в ЗОШ № 5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День Гідності та Свободи в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). У цей день в школі проведені такі заходи: години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», випуск стіннівок, перегляд документальних фільмів, флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи». Учні початкової школи висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні…». За підтримки команди Global Dignity Day Ukraine і EdCamp Ukraine учні 7-Б класу розпочали мандрівку путівником Усесвітнього Дня Гідності в Україні, який триватиме з 21 листопада по 9 грудня. У шкільний бібліотеці оформлений інформаційно-тематичний куточок «Революція свідомості».

         Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Свято «Прощавай, осене!» в ЗОШ № 5Свято «Прощавай, осене!» в ЗОШ № 5

         Святково прикрашений клас, весела музика, урочисто вбрані першокласники  зустрічали гостей на своє перше свято в школі.

До учнів завітала Осінь, яка проводила різноманітні конкурси. Першокласники розповідали вірші про осінь, співали пісень, грали в ігри, жартували, демонстрували інсценівки та костюми, які приготували до свята батьки. Гучними оплесками юних артистів проводжали глядачі. Усі були у захваті від гарного свята.

 

Учні ЗОШ № 5 долучилися до Всеукраїнської акції  «Посади дерево миру»

12 листопада учні  11-А, 7-Б  класів, вчителі на чолі з директором школи Юрченком О.П. долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції «Посади дерево миру», присвяченої Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього природного середовища під час війни та військових конфліктів.

На території школи разом з представниками Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» було висаджено саджанці дуба звичайного, калини та форзиції. Активно долучилися до Всеукраїнської акції і матері загиблих в АТО героїв – Богуш Людмила Миколаївна, Запека Олена Миколаївна.

Школі Чернігівською обласною організацією Українського товариства охорони природи надано сертифікат, який засвідчує, що на території закладу  висаджені «Дерева Миру».

Фоторепортаж про відзначення Дня української писемності та мови в ЗОШ № 5Фоторепортаж про відзначення Дня української писемності та мови в ЗОШ № 5Фоторепортаж про відзначення Дня української писемності та мови в ЗОШ № 5Фоторепортаж про відзначення Дня української писемності та мови в ЗОШ № 5Фоторепортаж про відзначення Дня української писемності та мови в ЗОШ № 5Фоторепортаж про відзначення Дня української писемності та мови в ЗОШ № 5

Назва закладу: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: педагог-організатор  (1 ставка) - вакансія закрита. 

Адреса закладу: м. Чернігів, вул. Соснова, 23-а, т. (04622)3-36-70.