РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

АРХИВ
Квітень 2024 (76)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (87)
Грудень 2023 (150)
Листопад 2023 (140)

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

Вул. Незалежності 42А, м. Чернігів, 14026

E-mail

chernigiv35@gmail.com

Сайт закладу

Директор закладу

Іваницька  Наталія Анатоліївна

Телефон

(0462)720004

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-35.rar [619.59 Kb] (cкачувань: 205)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 43)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura.docx [17 Kb] (cкачувань: 106)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-ZZSO-35.pdf [497.45 Kb] (cкачувань: 114)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

1)https://cutt.ly/4ZEd91M

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

35.pdf [100.88 Kb] (cкачувань: 0)

Ліцензований обсяг 

1900

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1715

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

 

Materalna-baza.docx [15.15 Kb] (cкачувань: 13)

 

Materalno-tehnchna-baza.pdf [700.32 Kb] (cкачувань: 13) 

Результати моніторингу якості освіти

Zavershennya-semestru-2022-2023.xlsx [51.89 Kb] (cкачувань: 29)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

https://cutt.ly/uL2jqOg

 

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад і правила прийому для закладів нового типу)

Organzacyn-zahodi-schodo-priyomu-do-1-klasu.pdf [2.16 Mb] (cкачувань: 23)

pryom.rar [33.97 Kb] (cкачувань: 91)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Переглянути

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

переглянути

Інформацію оновлено 05.03.2024

Фінал з футзалу ІІ (міського) етапу проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

14.03.2024 у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області відбулося фінальне коло змагань з футзалу ІІ (міського) етапу проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" за участі команд учнів 2012-2013 років народження із ЗЗСО №12, №27, №33, №35.

Не зважаючи на те, що декілька разів поспіль змагання переривалися повітряними тривогами і всі учасники кожного разу з нетерпінням чекали на команду "Відбій повітряної тривоги!" в найпростішому укритті, вдалося виявити переможців турніру.

Отже, І місце посіла команда юних майстрів футзалу команда Загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова; ІІ місце посіла команда Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради Чернігівської області; ІІІ місце здобула команда Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Чернігівської міської ради Чернігівської області. 

На змаганнях був присутній начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура. Амбасадоркою та почесною гостією турніру  стала українська біатлоністка, член збірної України з біатлону, заслужений майстер спорту України, призерка Чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону та перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Леміш, яка вручила кубки, медалі та солодкі подарунки з логотипами змагань переможцям.


Дитячі мрії мають здійснюватись!Дитячі мрії мають здійснюватись!

Щиро вдячні Швейцарсько-український проєкт DECIDE за допомогу в реалізації проєкту "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії". Цей проєкт – неймовірна ініціатива, яка об’єднала учнівську спільноту, вчителів та батьків, і допомогла втілити в життя омріяні ідеї.
Один з проєктів переможців Шкільного громадського бюджету – шкільне кафе в Чернігівській школі №35. І тепер воно виглядає саме так – сучасно та яскраво.
Особливо надихає той захват дітей, з яким вони оцінюють результат роботи.
Реалізація цього проєкту стала чудовою можливістю залучення учнів до участі в житті громади, адже під час нього діти були учасниками хакатону, організовували вибори зі справжнім голосуванням, рахували голоси та плідно працювали над ідеями. В умовах великої війни дуже важливо аби діти відчули співпричетність до відновлення міста та нашої перемоги.

Вітаємо з успішним проходженням трьох етапів сертифікації-2023

Сертифікація вчителів української мови і літератури та математики цього року відбулася вперше. До неї долучилися талановиті педагогі міста, готові сприймати зміни, змінюватися самі, вдосконалюватися та розвиватися.

Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації і є підставою для присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії та / або педагогічного звання, а також,  надає право на встановлення 20% доплати до посадового окладу.

Успішно подолали пороговий бал, встановлений комісією, утвореною Державною службою якості освіти України, і увійшли до професійної спільноти сертифікованих вчителів:

-         з української мови і літератури:

Шекун Марина Олександрівна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради Чернігівської області);

Погребець Надія Олексіївна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області);

Пашко Юлія Миколаївна (Загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова);

Полегка Юлія Валеріївна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради Чернігівської області);

Минакова Юлія Анатоліївна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради Чернігівської області);

-         з математики:

Кармазіна Людмила Михайлівна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради Чернігівської області).

Вітаємо!

Бажаємо досягнути ще більше успіхів в улюбленій справі, постійно бути в русі вдосконалення професійної компетентності для забезпечення якісної освіти. Нехай обраний професійний шлях приносить радість, успіхі, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії.


Реалізація Шкільного громадського бюджету на дитячі мріїРеалізація Шкільного громадського бюджету на дитячі мрії

Чернігів у 2023 році став частиною Швейцарсько-український проєкт DECIDE, однією з ініціатив якого є реалізація Шкільного громадського бюджету на дитячі мрії.
Цьогорічні переможці - команди шкіл 32 та 35 представили гостям свої проєкти та поділились враженнями від участі. Зараз проєкти на етапі реалізації, незабаром вже матимемо можливість представити їх результати.
У наступному році у співпраці з DECIDE заплановано облаштування освітніх центів на базі укриттів у 5 школах міста, а також комплексне відновлення 13 школи.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: соціальний педагог - 1 ставка з 02.11.2023 р.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Незалежності, 42А, тел. 720-004.