РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Березень 2023 (52)
Лютий 2023 (89)
Січень 2023 (36)
Грудень 2022 (84)
Листопад 2022 (131)
Жовтень 2022 (72)

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М. Чернігів,вул. Текстильників, 27

E-mail

znz34@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

Носач Олександр Борисович

Телефон

(046-2)-66-48-40

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut34.rar [955.79 Kb] (cкачувань: 77)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

 603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 21)

 

Структура та органи управління закладу освіти

Struktura34.zip [10.62 Kb] (cкачувань: 174) 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовам

Kadroviy-sklad-ZOSh-34.zip [9.7 Kb] (cкачувань: 59)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Читати

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

34.docx [12.45 Kb] (cкачувань: 1)

Ліцензований обсяг 

1470

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1019

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Materalne-tehnchne-zabezpechennya-ZO-34.zip [11.09 Kb] (cкачувань: 14)

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti-ZOSh-34.rar [15.42 Kb] (cкачувань: 10) 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Читати

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom34.docx [14.33 Kb] (cкачувань: 80)

 

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

Bulng.zip [467.63 Kb] (cкачувань: 14)

 

Інформацію оновлено 14.02.2023

За підсумами І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» перемогу здобув ЗЗСО №34, ліцеї №22 і 15 - у призерах. Вітаємо!

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 28 жовтня 2022 року No 156 «Про проведення І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» у 2022/2023 навчальному році» комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» у листопаді 2022 року - січні 2023 року проведено І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».
На І (обласний) тур було представлено матеріали 8 музеїв військово-історичного, краєзнавчого та літературного профілів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області, в тому числі 3-х ЗЗСО міста Чернігова.
Учасники подали на конкурс розробки екскурсій у друкованому вигляді та презентації до них на електронних носіях.
Роботи переможців і призерів І (обласного) туру конкурсу відрізняються повнотою та відповідністю наданої інформації, досконалим розкриттям змісту музейних експозицій, виховної спрямованості їх розділів, форм і засобів залучення експонатів та популяризації музейних колекцій.
Так, розробка екскурсії «У горнилі боротьби за єдину й неподільну Україну», вихованців гуртка «Патріот» Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No 34 Чернігівської міської ради Чернігівської області (керівники Марія Бондаренко, Віктор Трухан), яка стала переможцем серед музеїв військово-історичного профілю, надає можливість дізнатися не лише про нелегкий героїчний шлях, який пройшли наші діди і прадіди, але й про сучасну молодь, яка пліч-о-пліч зі своїми батьками боронить рідну землю від російського агресора. Під час екскурсії ми знайомимось з подіями Української революції 1917-1921 років, зразками тогочасної зброї та військової форми, розділами, присвяченими бою під Крутами, початку Другої світової війни. У розділах, присвячених сучасній російсько-українській війні, бачимо зразки озброєння українських захисників, техніку зв’язку, засоби індивідуального захисту, сучасну бойову форму. Особливу увагу відвідувачів привертають стенди, які висвітлюють страшні картини результатів бомбардувань міста Чернігова, решток російської військової техніки та особистих речей ворога.
В оглядовій екскурсії «Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність» здобувачки освіти 10-В класу ліцею №15 м. Чернігова Холодняк Анастасії (керівники Юлія Кирилюк-Прядко, Валентина Руденок), яка посіла II місце серед музеїв військово-історичного профілю, висвітлюються події вигнання нацистських загарбників з Чернігівщини восени 1943 року та події сучасного виміру: Революція гідності, Майдан, АТО/ООС та початок повномаспггабної російсько-української війни.
Розробка екскурсії «У мужності є прізвище і вік» здобувачів освіти 11-Д класу Чернігівського ліцею No 22 Чернігівської міської ради Чернігівської області Носка Романа, Скоряк Анни (керівник Марина Пушок), яка посіла III місце серед музеїв військово-історичного профілю, висвітлює визвольну боротьбу нашого народу за свободу і незалежність від початку німецько-радянської війни, встановлення нацистського «нового порядку» в Чернігові до Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та героїв сучасної російсько-української війни.
Управління освіти Чернігівської міської ради вітає переможців конкурсу та висловлює подяку педагогам, які їх підготували. 

Тиждень історії в ЗЗСО № 34

З 23 по 27 січня 2023 року в школі № 34 проходив предметний тиждень історії, в якому всі вчителі кафедри історії та географії взяли активну участь.  Цікаві та змістовні заходи було проведено в школі.

Гурток «Патріот» (керівник Бондаренко М. П.)  підготував та провів для учнів школи інформаційні хвилинки, присвячені 104-й річниці Соборності України та пам’яті Героїв Крут.

Проведені цікаві, захоплюючі конкурси у 8-9 класах. Це брейн-ринг з історії для 8-х класів та конкурс «Історія України в особах» - для 9-х класів (вчитель Кагітіна Н.А.). Також Наталія Анатоліївна провела, як завжди, на високому рівні, відкритий урок у 10-Б класі «Розгортання Української революції. Боротьба за відновлення державності».

Читати далі -->

Завантажити: 

Plan-roboti-shkoli-34-na-zimovih-kankulah-2022-2023-nr.doc [184.5 Kb] (cкачувань: 8)

Заходи до Дня Збройних Сил України у ЗЗСО №34

Колектив школи (учні, батьки, вчителі) зібрали та передали ЗСУ теплі речі, продукти харчування для потреб армії. Зібрані кошти передали волонтерам, які придбали 10 маскувальних костюмів для наших воїнів. Проведено змагання команд учнів 6-х класів «Вперед до перемоги» (кафедра фізичного культури, педагог-організатор). Учні гуртка «Євроклуб» взяли участь у конкурсі відеороликів «Молодь! Армія! Країна!» в номінації «З Україною в серці» (керівник гуртка  Разумна С. В.). Змагання з футболу між командами учнів 9 – 11 класів «Граємо за Перемогу!» (керівник гуртка Степаненко Р. М.). Учні школи відвідали шкільний музей Бойової Слави Захисників Вітчизни (керівник музею Трухан В. В.). Учні шкільного парламенту  створили вітальний відеоролик і привітали воїнів ЗСУ з Днем Збройних Сил України. Проведено шкільний конкурс декламаторів 1-4 класів до Дня Збройних Сил України (керівник гуртка Маковецька Ю. М.).

День Гідності і Свободи відзначили у ЗОШ №34

До дня Гідності і Свободи в школі проведено інформаційно-просвітницькі заходи: години спілкування та уроки пам’яті «Свобода і Гідність в українському серці»; «Борітеся - поборете», «Я і моя держава», «Що означає бути патріотом України?» проведено в 5 – 11 класах. Зібрано теплі речі, солодощі, малюнки, вітальні листівки, поробки для воїнів ЗСУ. З учнями 6-х класів відбувся флешмоб «Лист у майбутнє», який провела педагог-організатор Чернявська Л.В. В 2-Б класі проведено захід гуртка «Соколята» - «З Україною в серці». Відбулися зустрічі з військовими ЗСУ, ліквідаторами аварії на ЧАЕС. Щоденно о 09.00 в школі  проводяться хвилини мовчання пам’яті  загиблих під час російської агресії.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО № 34

Протягом 14 – 20 листопада в школі № 34 м. Чернігова було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня пройшов єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», відбулися зустрічі з інспекторами патрульної поліції м. Чернігова.

Учні початкової школи залюбки долучилися до практичних занять, на пішохідних переходах вивчали правила руху та проводили тренувальні вправи.

Класні керівники дистанційних класів організували онлайн вікторини, конкурси з метою профілактики дорожньо-транспортних пригод.

Старшокласники разом з інспекторами патрульної поліції провели квест-гру «Я майбутній регулювальник».

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у ЗОШ № 34 

Український народ ніколи не забуде трагічні події лютого 2014 року, коли відбулись масові розстріли протестувальників під час Революції Гідності. 20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні – мужніх, свідомих, сильних духом людей, які боролись за краще майбутнє, за європейський вибір України.

В нашій школі відбулись заходи на честь вшанування Героїв Небесної Сотні.

Як завжди, вихованці гуртка «Патріот» підготували тематичні повідомлення для учнів 5-11 класів.

Класні керівники та класоводи школи провели виховні години, присвячені Героям Небесної Сотні.

Зав. бібліотеки Білюк Н.М. та бібліотекар Пузиріна О.О. організували виставку «Герої не вмирають». А ще в бібліотеці відбувся захід для учнів 7-х класів, під час якого діти переглянули документальний фільм про ті трагічні події, читали вірші про Героїв, що залишили по собі світлу пам’ять у серцях українців.

Відзначення Дня Соборності України  у ЗОШ № 34

День Соборності України! Це свято символізує споконвічне прагнення українського народу жити в соборній, незалежній державі. Важким був шлях України до незалежності. І тому те, що маємо, повинні оберігати, розвивати, вдосконалювати. Дуже важлива роль у подальшому розвитку нашої держави належить саме підростаючому поколінню.

Наша школа приділяє велику увагу патріотичному вихованню. З 2015 року у нас створено та активно працює гурток «Патріот» (керівник Бондаренко М. П.). Вихованці гуртка завжди долучаються до всіх патріотичний заходів, що проходять у школі. І цей рік не став винятком. Наша держава відзначає 103- річницю Соборності України, яка проходить під гаслом «Ми – це Україна».

То ж напередодні  Свята гуртківці знову рішучі та активні. Гурток «Патріот» підготував та провів для учнів школи інформаційні хвилинки, присвячені 103-й річниці Соборності України.

Проведені цікаві, захоплюючі конкурси у 6 – 9 класах. Конкурс кросвордів «Київська Русь – Україна» - для 7-х класів та конкурс «Історія України в особах» - для 9-х класів (вчитель Кагітіна Н.А.).

Великий інтерес та активність викликали в учнів конкурси, які провела Подуст І.Д. – це конкурс «Люби та знай рідне місто», вікторина «Природні ресурси України».

Саповська В. Ф. провела інтелектуальну гру для учнів 8-х класів «Козацька доба», а також відкритий урок у 8-А класі на тему «Українсько – московський договір».

Для учнів 5-х класів вчителі Міненко В.О. та Чернявська Л.В. підготували цікавий конкурс «Захід, Схід – одна країна, це Соборна Україна».

Цікавою та пізнавальною стала віртуальна подорож залами шкільного музею, яку провели для учнів 10-х класів вчителі Бондаренко М.П. та Трухан В.В. Тема екскурсії «Тернистий шлях України до незалежності». А після екскурсії ще троє учнів виявили бажання стати екскурсоводами шкільного військово - історичного музею.

Ніколи не стоїть осторонь шкільних заходів і зав. бібліотеки Білюк  Н.М. Ось і цього разу вона долучилася до шкільних патріотичних заходів, організувавши  тематичну  виставку до 103 - річниці Дня Соборності. А ще Білюк Н.М. разом з Бондаренко М.П. провела гру – квест для учнів 9-х класів «Моя країна – Україна єдина». Учні не тільки виконували цікаві завдання, а й читали вірші про Україну.

Такі заходи сприяють патріотичному вихованню та формують свідому активність молоді.