РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Вересень 2022 (34)
Серпень 2022 (37)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (37)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М. Чернігів,вул. Текстильників, 27

E-mail

znz34@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

Носач Олександр Борисович

Телефон

(046-2)-66-48-40

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut34.rar [955.79 Kb] (cкачувань: 62)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

 603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 18)

 

Структура та органи управління закладу освіти

Struktura34.zip [10.62 Kb] (cкачувань: 169) 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовам

Kadroviy-sklad-ZOSh-34.zip [9.7 Kb] (cкачувань: 39)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Читати

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

34.docx [12.41 Kb] (cкачувань: 3)

Ліцензований обсяг 

1470

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1003 

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Materalne-tehnchne-zabezpechennya-ZO-34.zip [11.09 Kb] (cкачувань: 12)

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti-ZOSh-34.rar [15.42 Kb] (cкачувань: 6) 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Читати

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom34.docx [14.33 Kb] (cкачувань: 71)

 

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

Bulng.zip [467.63 Kb] (cкачувань: 9)

 

Інформацію оновлено 04.08.2022

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у ЗОШ № 34 

Український народ ніколи не забуде трагічні події лютого 2014 року, коли відбулись масові розстріли протестувальників під час Революції Гідності. 20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні – мужніх, свідомих, сильних духом людей, які боролись за краще майбутнє, за європейський вибір України.

В нашій школі відбулись заходи на честь вшанування Героїв Небесної Сотні.

Як завжди, вихованці гуртка «Патріот» підготували тематичні повідомлення для учнів 5-11 класів.

Класні керівники та класоводи школи провели виховні години, присвячені Героям Небесної Сотні.

Зав. бібліотеки Білюк Н.М. та бібліотекар Пузиріна О.О. організували виставку «Герої не вмирають». А ще в бібліотеці відбувся захід для учнів 7-х класів, під час якого діти переглянули документальний фільм про ті трагічні події, читали вірші про Героїв, що залишили по собі світлу пам’ять у серцях українців.

Відзначення Дня Соборності України  у ЗОШ № 34

День Соборності України! Це свято символізує споконвічне прагнення українського народу жити в соборній, незалежній державі. Важким був шлях України до незалежності. І тому те, що маємо, повинні оберігати, розвивати, вдосконалювати. Дуже важлива роль у подальшому розвитку нашої держави належить саме підростаючому поколінню.

Наша школа приділяє велику увагу патріотичному вихованню. З 2015 року у нас створено та активно працює гурток «Патріот» (керівник Бондаренко М. П.). Вихованці гуртка завжди долучаються до всіх патріотичний заходів, що проходять у школі. І цей рік не став винятком. Наша держава відзначає 103- річницю Соборності України, яка проходить під гаслом «Ми – це Україна».

То ж напередодні  Свята гуртківці знову рішучі та активні. Гурток «Патріот» підготував та провів для учнів школи інформаційні хвилинки, присвячені 103-й річниці Соборності України.

Проведені цікаві, захоплюючі конкурси у 6 – 9 класах. Конкурс кросвордів «Київська Русь – Україна» - для 7-х класів та конкурс «Історія України в особах» - для 9-х класів (вчитель Кагітіна Н.А.).

Великий інтерес та активність викликали в учнів конкурси, які провела Подуст І.Д. – це конкурс «Люби та знай рідне місто», вікторина «Природні ресурси України».

Саповська В. Ф. провела інтелектуальну гру для учнів 8-х класів «Козацька доба», а також відкритий урок у 8-А класі на тему «Українсько – московський договір».

Для учнів 5-х класів вчителі Міненко В.О. та Чернявська Л.В. підготували цікавий конкурс «Захід, Схід – одна країна, це Соборна Україна».

Цікавою та пізнавальною стала віртуальна подорож залами шкільного музею, яку провели для учнів 10-х класів вчителі Бондаренко М.П. та Трухан В.В. Тема екскурсії «Тернистий шлях України до незалежності». А після екскурсії ще троє учнів виявили бажання стати екскурсоводами шкільного військово - історичного музею.

Ніколи не стоїть осторонь шкільних заходів і зав. бібліотеки Білюк  Н.М. Ось і цього разу вона долучилася до шкільних патріотичних заходів, організувавши  тематичну  виставку до 103 - річниці Дня Соборності. А ще Білюк Н.М. разом з Бондаренко М.П. провела гру – квест для учнів 9-х класів «Моя країна – Україна єдина». Учні не тільки виконували цікаві завдання, а й читали вірші про Україну.

Такі заходи сприяють патріотичному вихованню та формують свідому активність молоді.

Зимові канікули в ЗОШ №34Зимові канікули в ЗОШ №34

Під час канікул з 25.12.2021 року по 09.01.2022 року з учнями школи було проведено такі змістовні, цікаві заходи: культпохід до Обласного Чернігівського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка (вистава «Мауглі»);  відвідування кінотеатру «Мультиплекс»; екскурсії до Антонієвих печер та Болдіної гори;  прогулянки на Червону площу міста (із залученням батьків); відвідування  квест – кімнати; відвідування міської ковзанки.

Дві групи учнів 1-4-х класів здійснили туристично-екскурсійні поїздки до м. Києва з відвідуванням фабрики Ялинкових прикрас на ВДНГ.

Також у приміщенні  школи проходили заходи: перегляд учнями фільму «Різдвяні хроніки»; конкурс на кращий малюнок в графічному редакторі Paint, виготовлення янголят з паперу, «Різдвяні посиденьки», тощо.

Керівники гуртків провели такі заняття: репетиції танцювальних колективів «Каблучок» та «Феєрія»;  заняття спортивних секцій з футболу та волейболу. На засіданні  «Євроклубу» учні

 Створювали Новорічні стіннівки та листівки; шкільна бібліотека також проводила святкові заходи.

Педагогічний колектив  провів засідання МО кафедр з навчальних предметів.

На  педагогічній раді  29.12.2021 року «Формування успішного  освітнього  середовища» розглядались питання профілактики правопорушень неповнолітніх.

Завантажити: Plan-roboti-shkoli-34-na-zimovih-kankulah-2021-2022.doc [131 Kb] (cкачувань: 9)

 

Тиждень правознавства в ЗЗСО № 34

З 06 по 10 грудня 2021 року в ЗЗСО № 34 проходив предметний тиждень правознавства. Були проведені цікаві та змістовні заходи. Гурток «Патріот» (керівник Бондаренко М. П.)  підготував та провів для учнів школи інформаційні хвилинки, які були присвячені темі 73 річниці «Загальної декларації прав людини». Учнями 9-В класу було підготовлено три стінгазети з правової тематики: «Конституція України», «Загальна декларація прав людини», «Декларація ООН про права дитини».

Також було проведено відкритий урок у 10-Б класі (вчитель Бондаренко М.П.). Тема уроку: «Школа – простір демократії», дуже зацікавила учнів. У домашньому завданні «В якій школі я хотів би навчатись» учні висловили цікаві думки та свої побажання щодо організації навчального процесу в сучасній школі.

Слід зазначити, що початок тижня правознавства співпав з важливою подією – 6 грудня Україна відзначала 30-річчя створення збройних сил. До цієї події долучився полковник у відставці, вчитель предмета «Захист України» Трухан В.В., який організував зустріч старшокласників з учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС полковником у відставці Бочкою Сергієм Володимировичем. Зустріч була присвячена вшануванню пам’яті героїв-чорнобильців (цей день відзначаємо 14 грудня).

Гість розповів про активну участь збройних сил у ліквідації наслідків аварії. Зустріч вийшла інтерактивною та цікавою. Учні не тільки слухали розповідь, а й самі показали вміння користуватись засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри (користування протигазами, одягання ЗЗК).

Класні керівники 5-11 класів також взяли участь у тижні правознавства, провівши у своїх класах виховні години, присвячені правовій тематиці.

 Ніколи не стоїть осторонь шкільних заходів і завідуюча бібліотеки Білюк  Н.М. Вона організувала тематичну  виставку до 73 річниці «Загальної декларації прав людини», а також провела заходи, присвячені ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Тож тиждень правознавства видався змістовним та цікавим. Щира подяка  всім, хто долучився до нашого предметного тижня.

Проведення місяця цифрової грамотності в ДНЗ №34 "Ромашка"

З 1 по 30 листопада за ініціативи Міністерства цифрової трансформації в Україні проходить Місяць цифрової грамотності. Цифрова грамотність – здатність безпечно та ефективно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, в роботі та особистісному розвитку.До масштабної інформаційної кампанії долучились тринадцять педагогів нашого закладу та пройшли тестування на цифрову грамотність за допомогою Цифрограму.
Кількість зареєстрованих осіб на платформі Всеукраїнська школа онлайн - 13. 
Кількість учасників, які пройшли національне тестування на цифрову грамотність за допомогою Цифрограму - 13.
Кількість учасників, які отримали сертифікати після перегляду освітніх серіалів - 10.

Тиждень початкової школи у ЗОШ № 34Тиждень початкової школи у ЗОШ № 34

У нашій школі стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки вчителі організували Тиждень початкової школи, який проходив з 08.11 по 12.11  листопада. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий і яскравий». 

У рамках Тижня початкових класів було проведено ряд заходів, які підпорядковувалися тематиці кожного дня. 

Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Вакантні посади:  1. Вчитель початкових класів (1 ставка).

2. Вчитель інформатики - 18 год.

3. Вчитель математики - 5 год.

4. Вчитель обслуговуючої праці - 15 год.

Адреса закладу освіти: вул. Текстильників, 27, тел. 664-840.

Завантажити: 

Plan-roboti-shkoli-34-na-osnnh-kankulah-2021-2022-n-r.doc [122.5 Kb] (cкачувань: 19)