Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М. Чернігів

E-mail

znz34@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

Носач Олександр Борисович

Телефон

(046-2) – 66 – 48 - 40

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut34.rar [956.44 Kb] (cкачувань: 2)

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

licenzii34.rar [552.36 Kb] (cкачувань: 2)

Структура та органи управління закладу освіти

struktura34.rar [11.62 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовам

kadry34.rar [10.94 Kb] (cкачувань: 7)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Program34.rar [73 b] (cкачувань: 2)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

34.rar [9.28 Kb] (cкачувань: 1)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1296 учнів (33 класи)

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

961 учень (31 клас)

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

mtzabez34.rar [19.99 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring34.rar [18.19 Kb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit34.rar [711.9 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom34.rar [11.69 Kb] (cкачувань: 3)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 30-11-2017, 17:56 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 24 |

Заходи щодо Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у ЗОШ № 34Заходи щодо Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у ЗОШ № 34Під час проведення тижня правових знань відбувся захід в шкільному музеї Бойової Слави захисників Вітчизни, в рамках якого учні 11-х класів – екскурсоводи представили експозицію про героїв Чорнобильської катастрофи. Захід підготувала учитель історії Бондаренко М.П. Класні керівники Довгошей Л.П., Горяча В.М., Хімич Т.М. провели виховні години для учнів 9-х класів «Героям Чорнобиля присвячується» в шкільному музеї.

 • Опубліковано: 13-12-2017, 07:25 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 42 |

У ЗОШ № 34 проведено такі заходи – виховні години у 8-х класах: у 8-А класі «День Гідності і Свободи», у 8-Б класі «Воїни світла, воїни добра…»

Проведено заходи вчителями кафедри української мови та літератури: «І шли віки, і були українці, і створили слово українське», «Лунай, величне наше слово», «Мова – скарбниця духовності народу», «Я візьму той рушник, простелю, наче долю…», «Через край із серця рідне слово ллється».

У ЗОШ № 34 відзначили День Гідності і СвободиУ ЗОШ № 34 відзначили День Гідності і СвободиУ ЗОШ № 34 відзначили День Гідності і Свободи

 • Опубліковано: 22-11-2017, 13:01 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 66 |

У ЗОШ № 34 проведено такі заходи в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху»: проведено уроки по безпеці дорожнього руху в рамках єдиного національного уроку «Безпека на дорозі – безпека в житті» (1-11 класи); відбувся конкурс стінгазет (7-9 класи); пройшли вікторини в 9-х класах зі знання правил дорожнього руху; екскурсія учнів 10-х класів на підприємство «Атилос», яке виготовляє обладнання, світлофори для доріг.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №34Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №34Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №34

 • Опубліковано: 19-11-2017, 11:52 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 20 |

У закладах освіти міста протягом тижня з 13 по 19 листопада 2017 року тривають заходи з профілактики безпеки дорожнього руху. Головну увагу зосереджено на ключових факторах скоєння смертельних ДТП та дорожньо-транспортного травматизму.

Загальним планом заходів Тижня безпеки дорожнього руху передбачено проведення:

- єдиного національного уроку «Безпека на дорозі – безпека в житті», присвяченого важливості носіння світлоповертаючих елементів та профілактиці екстремального хобі-зачепінгу – 19.11.2017;

- масових заходів присвячених безпеці дітей на дорозі. Проведення у навчальних закладах виховних заходів з питань БДР у формі вікторин, конкурсів та творчих робіт – 13.11.2017 – 19.11.2017;

- проведення роз'яснювальної роботи з батьками учнів та вихованців щодо доцільності використання пасків безпеки, дитячих крісел, світлоповертаючих елементів та дотримання Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів – 13.11.2017 – 19.11.2017;

- проведення практичних навчань домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод під гаслом «Знаю, вмію, врятую» – 13.11.2017 – 19.11.2017;

 

- проведення у загальноосвітніх навчальних закладах конкурсів, вікторин зі знання правил дорожнього руху, театралізованих уроків, виставок дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху, виступи загонів ЮІР та команд КВН-ЮІР – 13.11.2017 – 19.11.2017.

Так у ЗНЗ № 34 вже відбулися тематичні виховні години та вернісаж стіннівок, присвячених проблемам профілактики ДТП.

Тиждень безпеки дорожнього рухуТиждень безпеки дорожнього рухуТиждень безпеки дорожнього рухуТиждень безпеки дорожнього руху

 • Опубліковано: 14-11-2017, 10:51 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 80 |

Адаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчанняЗ  вересня 2017 року у ЗОШ №34 тривала адаптація учнів 5-х класів. За цей період проводились:

-батьківські збори на тему «Психолого-педагогічні особливості виховання молодших підлітків». Вересень 2017 р.;

-відкриті виховні години «Відверта розмова» в 5-Б класі (кл.керівникКазьмірова Ю.В.), «Наш дружній клас» в 5-А класі (кл.керівникПшеничникова І.І.), «Культура поведінки» в 5-В класі (кл.керівникКагітіна Н.А.). Жовтень 2017 р.

-психолог школи Маслова Н.О. анкетувала та досліджувала учнів;

-під час осінніх канікул було проведено круглий стіл по адаптації учнів 5-х класів, на який запросили вчителів-предметників, класних керівників 5-х класів, класоводів, які навчали дітей в початковій школі, соціального педагога, шкільного психолога.

Цікаво для дітей пройшли осінні канікули: відвідування кінотеатру «Мультиплекс»; прогулянки на Валу; заходи в шкільній бібліотеці.

Як підсумок процесу адаптації 8 листопада 2017 року проведено презентацію учнів 5-х класів, де учні продемонстрували свої здібності і таланти.

Адаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчанняАдаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчанняАдаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчанняАдаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчання
Адаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчання
Адаптація учнів 5-х класів до ІІ ступеня навчання

 • Опубліковано: 11-11-2017, 12:52 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 63 |

           Найцінніше, що має людина – це здоров`я! Та воно не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи та рівноваги протягом усього життя.

           Здоров`я – це безцінний дар, що дає людині природа! Хвора і слабка людина не може працювати на повну силу, вона думає тільки про те, що у неї болить, а от здоровому – все здорово.

           В бібліотеці закладу пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Протягом місяця заплановано багато різних заходів по цій темі.

В рамках місячника  були проведені наступні заходи:

- вікторина "Здоров`я - найбільше багатство", 2-і кл.

Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком. Проте правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров’я та за своє майбутнє взагалі. А що таке здоров’я? Здоров’я —найбільше багатство.

Брейн – ринг "Ми за здоровий спосіб життя" (5-ті кл.), Участь у змаганні приймали  учні 5-х класів. Учні ще раз  переконалися в тому, що здоров’я людини є найціннішим скарбом і в їхніх руках його стан. За результатами гри перемогу здобула команда 5-В класу, яку  було нагороджено призами.

Конкурс - гра «Супергерої» (6-і кл.).

Для того, щоб стати супергероями потрібно бути  сміливими, сильними,  вправними, винахідливими та з легкістю впоратися зі складною ситуацією  пройшовши всі 9 зон туру. Переможці «Супергерої» одержали нагороди.

Прем`єра книги М.Бордонос «Вітамінка доброти»,2В кл.

Зустріч з письменницею завжди свято для юних читачів. Добрим подарунком для письменниці були малюнки до казкової розповіді, побажання написані на сердечках та відповіді на казкову вікторину. Найкращий   читач вікторини одержав в подарунок нову книгу письменниці "Коник - вереда на прізвисько Тюх".

То ж всім звичкам шкідливим ми скажемо: «НІ!»

Фізкультура і спорт хай увійдуть в життя,

І тоді буде світлим у нас майбуття! Ми за здоровий спосіб життя!

ЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В класЗОШ №34 "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя ", конкурс-гра "Як стати супергероями",6В клас 

 • Опубліковано: 11-11-2017, 10:54 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 31 |

У ЗОШ № 34 м.Чернігова з 17.10.2017 р. по 20.10.2017 р. проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

В рамках тижня пройшли такі заходи: години спілкування з питань безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму (фото – година спілкування в 3-В класі «Здоров’я людини та особиста безпека» класовод Пащенко Л.І.); вернісаж стіннівок, присвячених проблемі профілактики ДТП (учні 8-9 класів); зустріч учнів школи з працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тема обговорення «Заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів» (учні 5-6 класів).

Протягом жовтня місяця (з 06 по 20 жовтня 2017 р.) проведено перевірку стану викладання предмета «Основи здоров’я» в школі методичним центром управління освіти Чернігівської міської ради. Всі вчителі школи провели відкриті уроки в 5-9 класах.

Профілактичні бесіди з батьками учнів школи по попередженню випадків побутового травматизму, порушення правил користування електричними, газовими, побутовими приладами проведено 27.09.2017 року.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗОШ№ 34

 

 

 • Опубліковано: 1-11-2017, 13:19 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 17 |

Заходи з національно-патріотичного виховання, які були проведені в ЗОШ №34 у жовтні 2017 рокуЗаходи з національно-патріотичного виховання, які були проведені в ЗОШ №34 у жовтні 2017 рокуПротягом жовтня в загальноосвітній школі № 34 відбулись такі заходи з національно-патріотичного виховання:

-спортивні змагання «Козацькі розваги» серед учнів 6-х класів (кафедра фізичного виховання);

-брейн-ринг «Ми – козаки!» в 6-Б та 6-В класах (класні керівники: Разумна С.В., Дідовець Т.Л.);

-виховні години: «Україно, пам’ятай» в 5-В класі (класний керівник Кагітіна Н.А.), розважальна програма для хлопців «Свято козацького роду» в 5-Б класі (класний керівник Казьмірова Ю.В.); «Свобода і воля в серці твоїм» в 7-А класі (класний керівник Большун Л.І.), вікторина «Що я знаю про Україну» в 8-В класі (класний керівник         Атрощенко Н.В.);

-екскурсії до Антонієвих печер проведено в 8-А та 8-Б класах (класні керівники: Міненко В.О., Петрович Т.Є.);

-конкурс «Козацькі розваги» проведено в 10-А  та 10-Б класах (класні керівники: Подуст І.Д., Саповська В.Ф.);

-перегляд фільму про П.Калнишевського «Козацька звитяга» в 11-А класі (класний керівник Озимай П.С.);

-зустріч з воїном АТО, випускником школи Суклітовим Юрієм учнів    5-А класу в шкільному музеї (класний керівник Пшеничникова І.І.);

-у змаганнях зі стрільби з лука позмагались учні 8-А та 8-Б класів (класні керівники Міненко В.О., Петрович Т.Є.);

-створення колажу «Україна – козацька держава» учнями Євроклубу (керівник Разумна С.В.);

-участь учениці 8-А класу Потапенко Анастасії в міському відбірковому турі пісенного конкурсу «Поклик серця» (керівник гуртка «Патріотична пісня» Осіпчук О.В.);

-участь учнів 10-11 класів у міських змаганнях зі стрільби до Дня Козацтва, зайняли 4 місце (вчитель  Трухан В.В.);

-підготовка та участь у міському флешмоби «Війна, якої немає» (керівники Кравченко С.С., Чернвська Л.В.)

-участь у міських змаганнях «Шкіряний м’яч», зайняли І та ІІІ місця (кафедра фізичного виховання).

Тиждень початкової школи (з 9 по 13 жовтня) також був насичений заходами:

-розважально-спортивне свято «Козацькі розваги» серед учнів 4-х класів;

-свято «Віночок українських казок» в 2-х класах;

-флешмоб «Віночок українських пісень» в 1-2 класах під час перерв;

-конкурс малюнків «День захисника України» в 3-х класах.

На уроках історії учні вивчали матеріал з національно-визвольного руху українського населення Наддніпрянської України в ході революції 1905-1907 р.р., про Чернігівщину в роки ІІ Світової війни, про українську діаспору за кордоном.

Відбулися урочистості з нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка. Урочистості відбулися в кабінеті українознавства. Учні мали змогу поринути в багатющий світ краси і принад рідного слова, вшанувати пам'ять Великого Кобзаря – основоположника нашої мови та літератури.

Заходи з національно-патріотичного виховання, які були проведені в ЗОШ №34 у жовтні 2017 рокуЗаходи з національно-патріотичного виховання, які були проведені в ЗОШ №34 у жовтні 2017 рокуЗаходи з національно-патріотичного виховання, які були проведені в ЗОШ №34 у жовтні 2017 року

 • Опубліковано: 27-10-2017, 08:31 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 162 |

Школа № 34 долучилась до акції «Війна, якої немає!». 25 жовтня 2017 року було проведено флешмоб «Добрий ранок, Україно!» учнями 6, 7, 8-х та 11-х класів. Учні переглянули фільм «Аеропорт» та провели екскурсію на виставці "Блок-пост" в кіно-мистецькому центрі.

Учні ЗОШ №34 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Учні ЗОШ №34 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Учні ЗОШ №34 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Учні ЗОШ №34 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Учні ЗОШ №34 долучилися до акції "Війна, якої немає!"
Учні ЗОШ №34 долучилися до акції "Війна, якої немає!"

 • Опубліковано: 26-10-2017, 15:47 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 310 |