Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М. Чернігів,вул. Текстильників, 27

E-mail

znz34@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

Носач Олександр Борисович

Телефон

(046-2) – 66 – 48 - 40

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut34.rar [955.79 Kb] (cкачувань: 1)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

Licenzii34.zip [555.12 Kb] (cкачувань: 1)

 

Структура та органи управління закладу освіти

Struktura34.zip [10.5 Kb] (cкачувань: 1)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовам

Kadry34.zip [9.62 Kb] (cкачувань: 6)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Program34.rar [3.42 Mb] (cкачувань: 1)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO34-2019.docx [15.07 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1296 учнів (33 класи)

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

980 учень (31 клас)

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Mtzabez34.rar [11.02 Kb] (cкачувань: 1)

 

Результати моніторингу якості освіти

monitoring34.rar [14.94 Kb] (cкачувань: 1)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit34.zip [265.37 Kb] (cкачувань: 1)

 

Правила прийому до закладу освіти

Pryom34.rar [11.78 Kb] (cкачувань: 1)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Оновлено 09.10.2018

Дружба школи з заповідником «Чернігів стародавній»

      Шкільне життя. Яке воно? Різне, але цікаве. Це і повторення домашнього завдання, і практичні та лабораторні роботи, і захист творчих проектів, і екскурсії в шкільному музеї. Згадуються ж  потім, у дорослому житті, найцікавіші та найзмістовніші заходи. А проводяться всі ті заходи не тільки для того, щоб їх згадувати,  але,  насамперед,  щоб визначити вподобання та інтереси учнів, які б стали в нагоді  у майбутньому.

     Саме тому стало доброю традицією проведення предметних тижнів у чернігівській  ЗОШ №34. Протягом таких тижнів вчителі проводять відкриті уроки, конкурси, квести, конференції. Все це спонукає вчителів до самовдосконалення, а учням допомагає розкрити свої можливості й таланти.

     Ще одна прекрасна традиція нашої школи - це запрошення співробітників Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» до співпраці в рамках предметного тижня історії та географії. 2018-2019 н.р. не став виключенням. З 11 до 15 лютого 2019 року тривав наш предметний тиждень. Ми знову запросили  друзів із заповідника. Цього разу  нас відвідали: Василенко А. А., Рига Д. В., Литовченко О. Л., Глухенький А. А., Новик Т. Г., Непотенко І. В. Вони виступили з цікавими розповідями та демонстрацією відеоматеріалу  про Антонієви печери, легенди стародавнього Чернігова, гетьманів України, вихідців з Чернігівщини. Особливість просвітницької роботи заповідника ще й в тому, що співробітники привозять із собою пересувну виставку, в якій представлені унікальні експонати (старовинні ікони та книги, рушники 17 – 19 ст., археологічні знахідки з місцевих розкопок). 

    І кожного разу вони дивують  вчителів  та учнів чимось новим і цікавим! Ці люди закохані у свою справу - беруть участь в археологічних розкопках на території Чернігова та області,  досліджують  історичні знахідки, пишуть наукові статті. Таким чином вони здійснюють зв'язок минулого з сучасністю.

    Велику допомогу в організації таких заходів завжди надають: завідувачка науково-просвітницького відділу заповідника Гаркуша А. Б. та заступник генерального директора Хомич В. К.

    Адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ № 34 висловлюють щиру подяку співробітникам Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» за плідну співпрацю у вихованні високих моральних цінностей у підростаючого покоління.

            Автор статті: вчитель історії Бондаренко М. П.

У ЗОШ № 34 відбулася зустріч з мамами воїнів, які загинули в АТО

З метою національно-патріотичного виховання учнів та з нагоди Дня Збройних Сил України в ЗОШ № 34 відбулась зустріч учнів 10-11-х класів з родинами загиблих воїнів АТО: Кравченка Євгена – випускника нашої школи, Бушніна Євгена, Чередниченка Дениса та Запеки Віктора.

Матері загиблих героїв АТО розповіли про своїх синів, відповіли на запитання учнів, поділилися спогадами про дитячі та юнацькі роки своїх дітей. Зустріч проходила в шкільному музеї Бойової Слави Захисників Вітчизни, в залі, присвяченій подіям в АТО.

Тиждень початкової школи в ЗЗСО №34

У ЗОШ № 34 відбувся Тиждень початкової школи з 26 листопада по 30 листопада. Під час тижня було проведено багато заходів, уроків, занять: родинне свято «Рідну землю, де живем, Україною зовем» провели вчителі Сміян Л.І. та Осіпчук О.В. в 4-А класі; розвивальне заняття «Забудемо образи» провела вчитель Костюченко К.П. в 2-Б класі; заняття ГПД «Козацькому роду нема переводу» для учнів 1-х класів провела вихователь Аніщенко Ю.А.; було проведено «Веселі перерви» шкільним учнівським парламентом для учнів початкової ланки; майстер-клас «Новорічна іграшка» провели керівники гуртків центру науково-технічної творчості; відбулась зустріч з письменницею Шутько Л.Г. в 4-А класі; бібліотечний урок в 4-Б класі провели вчитель Лисиця Т.М. та бібліотекар Білюк Н.М.; відкриті уроки «Готуємось до зими» та «Загартовуйся…» були проведені вчителями Гончаренко Н.І. та Костюченко К.П. в 3-В та 2-Б класах. На завершення тижня було проведено два заходи: «Ми тепер не просто діти» для учнів 1-х класів та концерт «На крилах успіху», де учні продемонстрували свої таланти і здібності.

Тиждень «Ми за здоровий спосіб життя» у ЗОШ №34

У ЗОШ № 34 з 26 листопада по 30 листопада було проведено тиждень «Ми за здоровий спосіб життя». Під час тижня було проведено такі заходи:

-         «Веселі перерви» в початковій школі провели учні шкільного парламенту; 

-         Конкурс малюнків «Толерантне відношення до хворих», «Щасливе життя без шкідливих звичок» (4-5 класи); 

-         Конкурс бюлетенів «Профілактика туберкульозу» (6-7 класи); 

-         Конкурс плакатів «Ми за здоровий спосіб життя» (10-11 класи); 

-         Старт курсу «Вибір-5» в 5-А класі провела соціальний педагог Муга І.М.; 

-         Виховні години «СНІД – хвороба століття», «Подумай про майбутнє – обери життя», «Ми за здоровий спосіб життя» (класні керівники 5-11 класів); 

-         Зустріч учнів 9-11 класів з людьми, які позбавились від різних видів залежності (організація Анонімних алкоголіків) 28.11.2018 р.; 

-         Спортивні змагання учнів 4-х класів «Козацькому роду нема переводу» (29.11.2018 р.); 

-         Українські народні ігри для учнів 2-3 класів на перервах 26.11.2018 р.

Заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в ЗЗСО №34Заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в ЗЗСО №34

22-23.11.2018 у Чернігівській школі І-ІІІ ступенів №34 вшановували День пам’яті жертв голодоморів та 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду українського народу. У 5-11-х класах відбулися тематичні уроки пам'яті жертв Голодомору «Ми пам’ятаємо. Ми сильні!».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ У БІБЛІОТЕЦІ ЗОШ №34

     У  бібліотеці ЗОШ №34 відбулася творча зустріч з  чернігівською письменницею Людмилою Григорівною Шутько. Вона презентувала  свою нову (вже четверту) книгу оповідань та казок для дітей «Як подружитися з часом?».

     Провела це свято завідувач бібліотеки ЗОШ №34 Наталія Миколаївна Білюк.

    З великим захопленням зустріли письменницю учні 7-Б класу, які були присутні на презентації з класним керівником Разумною С. В. Семикласники заздалегідь із задоволенням прочитали нову книгу Людмили Григорівни та відповідали на питання вікторини, написали відгуки, намалювали малюнки та  висловлювали свої враження, вітаючи її. Приємним подарунком письменниці була Книга відгуків учнів 7-Б класу на книгу «Як подружитися з часом?». Всі учасники презентації одержали у подарунок книжки з автографом.

       Фонд шкільної бібліотеки поповнився ще однією книгою нашої землячки.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №34Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №34

У ЗЗСО № 34 м. Чернігова з 12.11.2018 р. по 16.11.2018 р. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. До проведення Тижня були залучені представники патрульної поліції, які провели бесіди та практичні заняття з безпеки дорожнього руху  в початковій школі. Учні 8-9 класів виготовили плакати «Безпека на дорозі». В 3-Б класі проведено практичне заняття «Дорожній рух – наш надійний друг» (класовод Акулова С.В.). Виготовлення транспортних засобів з конструкторів лего «Аваріям ми скажем «Ні» ( 1-і класи). Виховні години по класах з тематики безпеки дорожнього руху.

Тільки рідною мовою проговориш до серця…Тільки рідною мовою проговориш до серця…

Саме під таким гаслом пройшов з 09.11.2018 по 16.11.2018 Тиждень української мови, української та зарубіжної літератур у СЗОШ  І – ІІІ ст. № 34.    Розпочався тиждень проведенням загальної  лінійки «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське», під час якої заступник директора з навчально-виховної роботи Плеханова Т. Я. надала  інформацію про заходи, які відбудуться у рамках  тижня, оголосила  мету їх проведення та завдання.

       Заходи, які були заплановані, перетворили дні шкільного життя на свято Рідного Слова, яке з гордістю, любов’ю линуло з вуст учнівської молоді.

         Метою всіх проведених заходів було актуалізувати та поширити раніше набуті знання; збагатити словниковий запас; розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення і мислення учнів; сприяти формуванню високоморальної особистості; виховувати інтерес до народних традицій, повагу та любов до рідного слова, розуміння її краси.

У бібліотеці ЗОШ №34 відбулося  свято «Посвята в читачі»

Вже стало доброю  традицією у бібліотеці  ЗОШ №34 проводити  свято «Посвята в читачі» другокласників.

До дітей в гості завітала Королева Книг, яка познайомила їх зі своїм Книжковим Королівством та його мешканцями. Казкові герої: Мальвіна, Буратіно, Лікар Айболить, Попелюшка, Вінні- Пух, Білосніжка, Чебурашка, Червона Шапочка (учні 4-х класів), що завітали  на свято, разом з другокласниками пригадали правила поводження з книгою,  взяли участь  в   літературних іграх, відгадували  казки  та  їх героїв, співали пісні.

Наприкінці свята учні дали урочисту обіцянку читача шкільної бібліотеки, записалися до бібліотеки   та самостійно вибрали свою першу книжечку. Для них відкрилися двері у чарівний світ книг.