РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

АРХИВ
Квітень 2024 (124)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (87)
Грудень 2023 (150)
Листопад 2023 (140)
Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»

Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»

Традиційно в кінці січня щороку в ЗОШ №29 проводиться декада, присвячена Дню Соборності України, Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту та Дню пам’яті героїв Крут. Цього року декада проходила під гаслом «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя» .

День 21 січня учні  6-х та 9-х  класів  зустріли яскраво:  провели флешмоб «Золота нитка єднання», а також  заспівали пісню про Україну.  Наймолодші школярі брали участь  у фоточеленджі  « Ми – українці! Живімо, творімо разом, а не поодинці!»  та виготовляли браслети єдності.

За планом  пройшли тематичні  виховні заходи на базі шкільних музеїв: пізнавальна вікторина «Як я знаю Україну» , урок патріотичного драйву для 4-А кл «Моя багатогранна Україна», гра -вікторина  «З Україною в серці» (6-Г кл) ,  година історичної пам’яті  в 6-В кл «Ми – у соборній Україні» , година історичної правди для учнів 5-В кл «Вона - наш витвір». Учителі  та учні підійшли до цього креативно і творчо, адже розуміння того, що лише в єдності  дій та соборності душ  можемо досягти  величної мети – ми зможемо побудувати  духовно багату ,вільну та демократичну Україну.

 Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь у створенні  інтелект-пазлів «Творці соборності», оформленні фотовиставки  об’ємних розмальовок «Захід, схід- одна країна. Це  соборна Україна!».

І навіть зараз, в нелегкі часи  для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною, адже  вона скріплена  любов’ю.

Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»