Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів, вул.. Гагаріна, 27

E-mail

znz21@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

znz21.at.ua

Директор закладу

Шестопалова Надія Миколаївна

Телефон

(0462) 644-570

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut21.rar [75.82 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii21.rar [147.44 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura21.rar [9.71 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry21.rar [7.9 Kb] (cкачувань: 24)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program21.rar [15.6 Kb] (cкачувань: 9)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

21.rar [9.7 Kb] (cкачувань: 24)

 

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

681

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez21.rar [10.54 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring*

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit21.rar [24.81 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom21.rar [8.54 Kb] (cкачувань: 18)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Методичний тиждень в ЗЗСО № 21 «Від творчого учителя до творчого учня»

У грудні традиційно в нашій школі пройшла декада педагогічної майстерності під гаслом «Від творчого вчителя до творчого учня». До організації та проведення показових уроків та заходів були залучені не лише вчителі, а й батьки учнів та вихователі ДНЗ № 19 м. Чернігова, з яким тісно співпрацює заклад освіти. Адже наступність змісту дошкільної та початкової освіти залишається пріоритетним напрямком методичної роботи, особливо в контексті Нової української школи. Така робота сприяє створенню сприятливого середовища ефективності освітнього процесу.

Сучасно й цікаво проходили показові уроки відповідно до програми Нової української школи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, завдяки суттєвому матеріальному забезпеченню в рамках освітньої реформи.

Під умілим керівництвом своїх наставників учні залюбки працювали в парах, групах, змагалися, дискутували, декламували, творили своїми руками.

Кожна класна кімната перетворилася на чарівну казкову майстерню, де плідно та згуртовано працювали вчителі  й учні. Уроки надихали та вражали, а справжні бджілки – трудівниці збирали свій нектар з кожної своєї квіточки-дитинки. Проведені заходи охоплювали різні сфери діяльності учасників освітнього процесу, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному й творчому розвитку дітей і педагогів. Неповторними емоціями були насичені зустрічі першокласників зі своїми вихователями.

Кожен день став яскравою сторінкою в житті нашої шкільної родини, а кожен учитель показував своїм дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіху кожного.

Гостинно відкрили для учителів шкіл №№ 21 та 18 і свої двері вихователі ДНЗ № 19. Вони провели цікаві та змістовні заняття, які перенесли усіх присутніх у зимову казку.

Така співпраця надихає, спонукає до ще більшої творчості та креативності.

І ми маємо надію, що зерна доброти й творчості, посіяні у маленькі дитячі душі, згодом проростуть міцними паростками знань.

Ми пишаємося нашими учнями! Ми працюємо для них! Ми віримо в них.

День Збройних Сил України в ЗНЗ № 21

6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 21 відбулися спортивні змагання між паралелями  учнів 6 класів та учнями 10 класів. Метою  заходів було виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, духовної єдності поколінь, формування національної свідомості та самосвідомості, відданості в службі Батьківщині та сприяння фізичному розвитку.

Також наших учасників підтримали своїми хореографічними та вокальними номерами учні 4-Б, 5-Б та 8-Б класів.

Кожен з учнів показав, що гідний звання Захисника України.  Діти були активними, отримали  задоволення  та  позитивні емоції від проведеного свята.  

ГО «МАРТ» в ЗНЗ № 21

Старшокласники закладу освіти № 21 долучилися до участі в Мандрівному Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини «DocudaysUA», який проводить громадська організація «Март» (представники організації «Март» Міщенко А.В.  та Фурса М.Ю.) та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

27  та 30 листопада 2018 року учні 9-11 класів  мали можливість подивитися анімаційний фільм «Коли я чую спів птахів», в якому порушується питання прав людини.

Заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у закладі освіти № 21

Протягом місяця у ЗОШ № 21 проходила соціальна акція щодо толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей та профілактики розповсюдження СНІДу та ВІЛ-інфекції. У межах акції було проведено цілий ряд заходів: відео лекторії, виставка агітаційних плакатів, флеш-моб із червоними стрічками на одязі, тренінги за участі фахівців психологічної служби школи – практичного психолога Кузіної І.М., соціального педагога Демиденко Я.М. Також до профілактичної роботи було залучено  спеціаліста по зв’язкам із громадськістю та ЗМІ БО «Чернігівська МЕРЕЖА» Соломко К.О., яка 21.11.2018 р. провела лекцію-бесіду з елементами тренінгу «ВІЛ-СНІД» шляхи передачі» для учнів 7х-8х класів.

ЗНЗ № 21: День пам'яті жертв Голодомору

«Перед живими і мертвими, перед всім світом маємо сказати – Голодомор був геноцидом українського народу». Під таким гаслом відбулися заходи в закладі освіти 23.11.2018 р. для увічнення пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. Для учнів 9-11 класів була показана історико-літературна композиція «Отой страшний, голодний тридцять третій» (підготували учні 10-Б класу, класний керівник Бужланова Л.В.). Класні керівники 7-8 класів провели уроки пам’яті «Голодомор 32-33 рр. Історія свідчить». Учні 3-6 класів вшанували хвилиною мовчання жертв Голодомору.

День Гідності та Свободи в ЗОШ № 21

«Патріотами не народжуються». Цей відомий вислів підтверджує думку про важливість патріотичного виховання школярів. І тільки спільними зусиллями школи та сім’ї можна сформувати свідоме ставлення учнівської молоді до державних символів, до звичаїв і традицій українського народу, до подвигу наших земляків на окупованій території Донбасу.

Саме такі питання порушували члени ГО «Єдина родина», які завітали до учнів 8-А класу (класний керівник Виноградова Р.В.).

Старшокласники назавжди запам’ятають розповіді волонтерів, спогади матерів про синів,  які віддали життя за свободу і незалежність України.

Посвята у читачі у ЗЗСО № 21Посвята у читачі у ЗЗСО № 21

Другокласників ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 12 листопада приймали в активні читачі. Учні 8-Б та 9-А класів влаштували для молодших школярів справжнє свято, у якому Книжкова фея перемогла Лиху фею, а лікар Айболить лікував книжки від різних «хвороб», лікував неслухняних і неуважних учнів. А учні, в свою чергу,  давали обіцянку вчитися відмінно та шанувати книжки.

Старшокласники під керівництвом бібліотекаря Лещової Л.І. зацікавили найменших читачів розмаїттям дитячої літератури з метою виховання інтересу до читання – найголовнішого елемента, що з молодшого шкільного віку формує ключові компетентності.

Заходи до Дня української писемності та мови у ЗЗСО №21Заходи до Дня української писемності та мови у ЗЗСО №21Заходи до Дня української писемності та мови у ЗЗСО №21

Попередження насильства в сім’їПопередження насильства в сім’ї

Домашнє насильство – найбільш розповсюджена форма порушення прав людини. Без подолання цього соціального небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації здобувачів освіти, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей.

Практичний психолог закладу освіти № 21 Кузіна І.М. на інформаційному тренінгу ознайомила класних керівників 5-11 класів з проблемами, причинами, ознаками насильства в сім’ї, нормативними документами з цього питання.

Також проведені вправи: а) «Айзберг», в ході якої учасники визначили та обговорили витоки домашнього насильства; б) «Дерево» - для стабілізації внутрішнього стану, створення балансу нервово-психічних процесів, запобігаючи травматичним ситуаціям.

Для забезпечення психологічного розвантаження учасників проведена гра-розминка «Австралійський дощ».