Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів, вул.. Гагаріна, 27

E-mail

znz21@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

znz21.at.ua

Директор закладу

Шестопалова Надія Миколаївна

Телефон

(0462) 644-570

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut21.rar [75.82 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii21.rar [147.44 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura21.rar [9.71 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry21.rar [7.9 Kb] (cкачувань: 20)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program21.rar [15.6 Kb] (cкачувань: 9)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

21.rar [9.7 Kb] (cкачувань: 23)

 

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

681

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez21.rar [10.54 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring*

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit21.rar [24.81 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom21.rar [8.54 Kb] (cкачувань: 18)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Змістовні канікули в ЗЗСО №21Змістовні канікули в ЗЗСО №21Змістовні канікули в ЗЗСО №21

Яскраві теплі дні подарувала  золота осінь школярам. Учні разом з класоводами і класними керівниками весело й змістовно використали час шкільних канікул.

         Найменші, другокласники, у творчій майстерні створили колективну композицію «Осінній пейзаж» під керівництвом учителя Байрак О.М.

Учні 1-х класів насолоджувалися яскравою палітрою осіннього лісу разом із класоводами Калюжною О.П., Сусло С.М. та Гром О.А. Похід до кінотеатру «Мультиплекс» із класоводом Полєвик К.В. (2-А клас) та класними керівниками 5-х класів Мудрицькою К.В., Мишкун Т.Г. надовго запам’ятається учням. Цікаву екскурсію до музею історії міліції управління УМВС України в Чернігівській області запланували й провели класні керівники 7-А і 7-Б класів Остапенко Н.В., Шкурко Н.І. Старшокласники (учні 9-Б та 11-А класу) здійснили захоплюючу екскурсію рідним містом.

Під час канікул у навчальному закладі працювали гуртки: «Умілі руки», «Євроклуб», «Агітбригада», Футбол». Був відкритий доступ до комп’ютерного класу. Під керівництвом учителя музики Міщенко Т.М. школярі розвивали вокальну майстерність в ансамблях «Сонечко» і «Пролісок».

День захисника України в ЗЗСО № 21

Державне свято День захисника України – особлива дата. Вона змушує кожного небайдужого українця пам’ятати про мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави, про тих, хто віддав своє життя за мир і спокій українського народу.

Серед них – колишній учень нашої школи Микола Бруй. Він назавжди залишиться в пам’яті учнів, педагогічного колективу як взірець військової звитяги, патріотизму.

Напередодні свята біля меморіальної дошки учні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання, поклали живі квіти.

День українського козацтва в ЗОШ І-ІІІ ст. №21

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови.

Козаки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву - Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні вiдзначається ще й як день українського козацтвата День захисника України.

Учні 7-Б класу (класний керівник Шкурко Н.І) підготували цікаву програму свята, приуроченого до цієї дати. Школярі ознайомилися з презентацією «Козацькому роду нема переводу», слухали й самі виконували козацькі пісні, брали участь у веселих змаганнях. Змістовний захід збагатив знання учнів про славну й героїчну історію українського козацтва.

День працівників освіти в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21

Учителі й педагогічні працівники школи були зранку приємно вражені привітаннями й поздоровленнями, які зустрічали їх ще на вході. Кожен клас підготував яскраву стіннівку зі словами подяки своїм наставникам.

Після занять учителя зібралися в актовому залі, де їх чекав святковий концерт, який готували для них школярі. Яскраві номери, щирі слова поздоровлень із професійним святом створили святковий настрій.

 Уроки доброти в ЗЗСО №14

4 жовтня  2018 року до Дня  захисту тварин в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 були проведені уроки доброти.

 Відеолекторії:

  1.  «Домашні тварини – наші друзі» 4-А кл.;
  2. «Гуманне ставлення до тварин» 5-Б кл., 7-Б кл.;
  3. «Урок добра – бути на землі людиною» 10-А кл.;
  4. «Волонтерство» 8-і класи.

 Бесіди :

  1. «Взаємодопомога людей і тварин» 9-А кл.;
  2. «Врятуємо тварин від «догхантерів»» 5-А кл.;
  3. «Моє улюбленці» 2-А кл.

Дебати кандидатів на пост президента школи в ЗЗСО №21

 Визначна подія відбулася у святковій залі ЗОШ №21 – дебати кандидатів на пост президента школи. Як і в дорослих виборах, дієвою зброєю кожного кандидата на пост президента школи є використання слабких місць у політичній програмі опонента. Умінню працювати в команді, бути лідером, проводити агітаційну роботу, виступати перед аудиторією й відстоювати власну точку зору сприяє участь учнів школи  у дебатах.

     Уміння швидко й лаконічно відповідати на закиди опонента, аргументувати свою точку зору та переконувати співрозмовника в корисності своєї програми, і навіть знаходити спільні цілі  демонстрували  кандидати на пост президента школи.

    У  "політичних боях" взяли участь двоє  опонентів.

    Кожен кандидат представив свою політичну програму, далі претенденти давали відповіді на питання як опонентів, так і виборців.  

    Сподіваємося, що виборці будуть активними та оберуть гідну кандидатуру.

Заходи до 100-річчя із дня народження В.О. Сухомлинського

У шкільній бібліотеці ЗОШ № 21 пройшли заходи до 100-річчя із дня народження В. О. Сухомлинського. У рамках заходів були проведені читання оповідань В. О. Сухомлинського для учнів початкової школи. Бібліотекар Лещова Л. І. оформила тематичну книжкову виставку.

Школярі ознайомилися з порадами Сухомлинського, які виховують ціннісні орієнтири у майбутніх громадян України. До заходу долучилися учні 6-х класів: вони підготували малюнки за сюжетами оповідань видатного педагога.

Зустріч з ветераном АТО у ЗЗСО №21

24 вересня учні 11-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №21 провели урок мужності.  Про суворі будні  учасників антитерирористичної операції на Сході України розповів старшокласникам представник Ради ветеранів АТО Славінський П.М. Затамувавши подих, учні слухали з вуст очевидця страшні факти про Ілловайский котел, про мужність, самовідданість і героїзм українських  воїнів, які ціною власного життя відстоюють мир на Донбасі, захищають мир і спокій жителів визволених територій. Такі уроки формують майбутніх захисників України, розвивають поняття про духовність і справжні людські цінності.

Захід «Ми за мир» у закладі освіти № 21

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).  Його відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

 У ЗОШ І-ІІІ ст. №21 дізналися про цю подію із шкільних стіннівок. Прагнення усіх людей планети до мирного життя старшокласники втілили у флешмобі.  А учні 5-6 класів організували творчу майстерню з виготовлення фігурок голубів, які символізують мир, радість, чистоту і світло. Естетична насолода, радість від колективної праці надовго запам’ятається школярам.