Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів, вул.. Гагаріна, 27

E-mail

znz21@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

znz21.at.ua

Директор закладу

Шестопалова Надія Миколаївна

Телефон

(0462) 644-570

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut21.rar [75.82 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii21.rar [147.44 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura21.rar [9.71 Kb] (cкачувань: 10)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry21.rar [7.9 Kb] (cкачувань: 27)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program21.rar [15.6 Kb] (cкачувань: 9)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO21-2019.docx [18.22 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

681

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez21.rar [10.54 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring*

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit21.rar [24.81 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom21.rar [8.54 Kb] (cкачувань: 18)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

День усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти міста

Традиційно День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. У закладах освіти  працювала шкільна  пошта, за допомогою якої учні могли надіслати  святкову «валентинку» своїм друзям та вчителям, в холах шкіл лунала романтична музика, працювали фотозони, а на дверях кабінетів красувалися «валентинки», поздоровлення та цікава інформація про свято.

«Все починається з добра» - так називався захід у 2-А класі ЗОШ №3, на якому учні подарували один одному тепло своїх сердець та передали «сердечки» для бійців в ООС. Учні 5-В класу цього закладу обмінялися «валентинками», зробленими власноруч. Найбільш  цікавий захід провели учні 9-В та 11-А класів. Разом зі своїми класними керівниками Бас Т.А. та Саковською Ж.Ю. вони підготували  та провели захід  «З любов’ю в серці» для вихованців дитячого реабілітаційного центру в музеї Михайла Коцюбинського.. Багато щирих усмішок було на обличчях дітей!

У ЗОШ І ступеня № 25 зранку під музику учнів та учителів школи привітали валентинками Янголята. Дрес-код дня-червоний одяг для всіх учасників освітнього процесу.

У ЗОШ №30 на вході до закладу чатували амурчики та дарували всім святковий настрій, роздавали валентинки зі шкільної пошти.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 працювала стенд-пошта та «пошта закоханих» для учнів 1-11-х класів. Учні активно брали участь у святковому оформлені стін рідної школи. Кожен учнівський колектив виготовив святковий плакат-привітання з днем Св. Валентина.

У переддень цього свята учні закладу освіти № 21 малювали стіннівки, створювали листівки, які поміщали в «Скриньку кохання», що була переповнена валентинками (їх було не багато не мало, а 493). В день свята в кожному класі пройшли цікаві конкурси, веселі вікторини. Дівчата-старшокласниці в образах ангелів роздали вітання та побажання всім адресатам. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. № 24 приєдналися до свята та обмінювались валентинками. Для учнів 8- 9-х класів проведено брейн-ринг "Свято кохання". Протягом тижня проводився тиждень англійської мови. Гуртківці "Євроклубу" підготували повідомлення про культурну спадщину англомовних країн. Учні 2-11-х класів виконували пісні та декламували вірші на англійській мові.

День Закоханих у загальноосвітній школі №28 пройшов дуже насичено. В холі діяли 2 фотозони, працювала пошта «Валентина», учні 11-А класу провели челендж, який пройшов під гаслом «Ми любимо вчителів». Вони роздавали вчителям кульки у формі серця. 

Одним словом, святкували весело, креативно, з цікавими вигадками і різноманіттям. Свято вдалося!

Пам’яті героїв-афганцівПам’яті героїв-афганців 

Війна – це безумство, це невиправдана жорстокість, це найстрашніше і найбезглуздіше, що тільки є у світі. Дорогою ціною розплачувалися за все наші юнаки - життям.

         У лютому 2019 року в закладі освіти № 21 були проведені заходи до Дня пам’яті воїнів – афганців. Учні п’ятих класів підготували та провели круглий стіл на тему «Афганістан – далека війна». Десятикласники виготовили стіннівки, взяли участь в проведенні уроку-пам’яті на тему «Герої не вмирають. Біль Афганістану». Вони провели екскурс в не таку вже й далеку історію й ознайомили з передумовами афганської  війни, розповіли присутнім про афганців – земляків, які назавжди пішли з життя під чужим небом, та вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання. Вірші, що лунали в залі, розчулили кожного з присутніх та вразили до глибини душі.

    Давайте ж і надалі будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі: у спогадах,  снах, думках… Вони на це заслуговують!

Вшанування пам’яті героїв Крут в ЗНЗ №21

29 січня – день пам’яті героїв Крут, трагічна дата для кожного українця. І учні Чернігівської загальноосвітньої школи № 21 не змогли залишитися байдужими до цих подій, що уособлюють патріотизм і  героїзм їх однолітків. Старшокласниками було проведено тематичне заняття лекторської групи «На Аскольдовій могилі поховали їх…», мета якої - формування історичної пам’яті школярів про трагічні сторінки історії -  подій під Крутами, виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого в дусі національної самосвідомості, гідності та честі, гордості за свій народ.

ЗНЗ № 21: День Соборності

22 січня – День Соборності України. Це свято відзначають щороку як проголошення Акту Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Педагогічний колектив активно долучився до вшанування визначної дати в історії незалежної держави. Про це свято розповів яскравий інформаційний стенд, розміщений у вестибюлі школи, тематична виставка історичної літератури, періодики в бібліотеці. 

Відбулися бесіди, тематичні, інформаційно-пізнавальні виховні години, уроки Соборності, засідання за «круглим столом», диспути, конкурси читців, бібліотечні уроки, лекції, конкурси учнівських рефератів за темами «День Соборності України – символ єднання українського народу», «22 січня – День соборності України», «Україна Соборна», «Україна в боротьбі за державну незалежність», «Тернистий шлях до свободи України», «День Соборності України – символ єдності українського народу», «Злука ЗУНР та УНР, історичне значення», «День Соборності – пам’ятна сторінка історії України», «Борці за незалежність України 1917 – 1921 років», «Ідея єдності держави у творах українських митців», «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави», «Обпалені мужністю», «Скарбниця пам’яті», «Шлях України до самостійності».

Назва закладу освіти: Чернгівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Вакантна посада: практичний психолог (1 ставка) - вакансія закрита станом на 06.02.2019

Адреса: м. Чернігів, вул. Гагаріна, 27, т. 644-437.

Зимові канікули в ЗЗСО № 21Зимові канікули в ЗЗСО № 21

Час зимових свят унікальний... Від святкування Нового року до Водохреща нас супроводжують святковий настрій, натхнення, радість та надії на краще. Традиційно Новорічні свята співпали з канікулами, під час яких учні ЗЗСО № 21  весело провели час зі своїми класними колективами, відвідали новорічну ялинку міста, гуляли прикрашеними вулицями мальовничого Чернігова, насолоджувались виставами в театрах, розважалися у Дитячій Планеті а також відвідали майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас.   

Свято Святого Миколая в ЗОШ № 21

     З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Завітав Святий Миколай і до учнів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21. Школярі чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.
     На  свято кожна дитина підготувала вірш, пісеньку, а допомагали їм у цьому класні керівники та батьки. Під час свят були відтворені різноманітні народні обряди та традиції.
     За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’являлися щаслива усмішка, дитяча радість.

Природоохоронна акція «Підгодуємо птахів взимку» у ЗНЗ № 21

Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Чернігівської міської ради Чернігівської області долучилися до природоохоронної акції «Підгодуємо птахів взимку». Діти разом з батьками створили різноманітні годівнички для птахів та розвісили їх на деревах біля школи. Протягом зими дітки крихтами та зернами будуть підгодовувати пташок.

Тиждень правових знань у ЗОШ № 21

У рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 проводились  Загальноукраїнський урок права «Права людини: історія і сучасність», виховні години з правової  тематики для учнів 4-11 класів «Що таке правомірна поведінка? Як ти співвідносиш правові норми у своєму житті», правова вікторина «Права, свободи та обов’язки людини та громадянина» для учнів 9-х класів. Проведена 10.12.2018 р. для учнів 10-тих класів зустріч  з працівниками юстиції (головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової оцінки Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Семеняга Н.О.) та правоохоронних органів (26.11.2018р., 8-А, 9-Б класи та 10.12.2018 р., 8-Б, 9-А класи РВ філії ДУ «Центр пробацїї Чернігівської області, ст. інспектор майор внутрішньої служби Пінчук Є.М.»; 07.12.2018 р., 10-ті класи поліцейський УПП в Чернігівській області ДПП, капрал поліції Мельник О.М.; 07.12.2018 р. представник управління забезпечення прав людини Національної поліції України ст. лейтенант поліції Корицька Н.П.). Проведена конференція за участю працівників прокуратури (12.12.2018 р., 9-ті, 10-Б клас, прокурор Чернігівської місцевої прокуратури Савицький І.Ю.) на тему «Діти: злочин і кара». Також представники ГО «МАРТ» 27.11.2018 р. та 30.11.2018 р. продемонстрували фільм «Коли я чую спів птахів» для учнів 9-11-х класів. До конкурсу стіннівок на правову тематику були залучені учні 5-11 класів. У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури з даної теми.