РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Липень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Червень 2022 (35)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (132)
Січень 2022 (120)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів, вул. Коцюбинського, 8

E-mail

znz20@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 cn-school20.blogspot.com

Директор закладу

Малець Наталія Іванівна

Телефон

678-481, 678-497,678-446

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut20.rar [543.8 Kb] (cкачувань: 76)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura.docx [17 Kb] (cкачувань: 47)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-zakladu-osvti.pdf [137.69 Kb] (cкачувань: 29)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtn-programi-2021-2022.pdf [1.04 Mb] (cкачувань: 8)

osvtn-programi-2021-2022.pdf [1.07 Mb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

20.docx [13.13 Kb] (cкачувань: 1)

 

Ліцензований обсяг 

1200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

934

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchne-zabezpechennya-zakladu-osvti.pdf [120.81 Kb] (cкачувань: 1)

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti.pdf [258.56 Kb] (cкачувань: 2)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Rchniy-zvt-pro-dyalnst-zakladu-osvti.pdf [593.05 Kb] (cкачувань: 3)

Правила прийому до закладу освіти

pryom.rar [33.97 Kb] (cкачувань: 109)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

Pro-stvorennya-bezpechnogo-osvtnogo-seredovischa-ta-poperedzhenya-protidyi-bulngu-u-2021-2022.pdf [561.52 Kb] (cкачувань: 5)

 

Інформацію оновлено: 31.05.2022

Учні ЗЗСО №20 підтримують захистників України!Учні ЗЗСО №20 підтримують захистників України!Учні ЗЗСО №20 підтримують захистників України!

Учні Чернігівської ЗОШ №20 всіляко підтримують наших мужніх захисників. У бомбосховищах створюють патріотичні малюнки, інсталяції, читають вірші на підпримку мужніх воїнів Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Територіальної оборони. Крокуємо до ПЕРЕМОГИ!

Переглянути відео

Героїв Крут вшанували в ЗОШ №20Героїв Крут вшанували в ЗОШ №20Героїв Крут вшанували в ЗОШ №20 

29 січня – день пам'яті юних Героїв, які стали на захист України та віддали свої життя у битві під Крутами. До цієї дати в школі та під час дистанційного навчання вчителі знайомили учнів з перебігом подій під час становлення української держави, з подвигом юних студентів, які віддали своє життя за Батьківщину. Зокрема, на уроках історії вчитель Ірина Вікторівна Янкіна під час перегляду презентації акцентувала увагу на патріотичному пориві юнаків, провела історичну паралель між студентами і 300 спартанцями, які теж встали на захист своїх територій. Класний керівник 2-Б класу Marina Shkrobka також ознайомила своїх учнів з подіями під Крутами, учні 7-Б класу (кк Ігор Тоцький) переглянули документальні кадри, присвячені подвигу юнаків. Ми повинні пам'ятати і вивчати історію своєї держави...

До Дня Соборності України (ЗОШ №20)До Дня Соборності України (ЗОШ №20)

На виконання листа Офісу Президента України від 14 січня 2022 року з нагоди Дня соборності України, 103 річниці від підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 були проведені наступні заходи: оформлення шкільного прес-центру та облаштування виставки дитячих малюнків; поетичний флешмоб; проведення квестів на тему: у 2-А «Єдина і незалежна», 4-А «Одна на всіх – одна-єдина», 8-Б  «Гідні бути українцями»; проведення флешмобів «22 січня – День Соборності України» у 1-В, 3-А, 4-Б, 6-А, 6-Б класах; поетичні хвилинки «З Україною в  серці» на уроках української літератури.

Проведено години спілкування на тему «Чому наш прапор синьо-жовтий», «Жити за законами держави», «Держава та особа», «Громадянином бути зобов’язаний».

На уроках історії вчителі провели інформаційні хвилинки, під час яких акцентували увагу на історичних подіях, значимості державотворчих традицій УНР і Української Держави, на важливість єднання українського суспільства.

До Дня Соборності України (ЗОШ №20)До Дня Соборності України (ЗОШ №20)До Дня Соборності України (ЗОШ №20)

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в ЗОШ №20

14 грудня 2006 року в Україні став Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день, коли було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. В День ліквідатора учні 6-в та 7-б класів ознайомились з подіями того часу, коли пожежники і співробітники станції, шахтарі і резервисти, пілоти і солдати внутрішніх військ, міліціонери і вчені, лікарі боролися з наслідками в перші хвилини після вибуху. Учні пригадали пам'ятні місця у місті, що пов'язані з Чорнобильською трагедією, ознайомились з літературою, подивились документальні кадри.

Акція "16 днів проти насильства" в ЗОШ №20Акція "16 днів проти насильства" в ЗОШ №20

"16 днів проти насильства" – таку загальну назву має Всеукраїнська акція, в рамках якої за цей термін було проведено багато роботи: зустрічі з офіцерами поліції щодо запобігання насильству, участь у квесті і тренінгу "Протидія торгівлі людьми", "СНІД загроза людству", "Синя стрічка", перегляд тематичних відеороликів, "Знаю права, змінюю світ", години спілкування "Добро починається з тебе" та ін. Сподіваємось, що участь учнів у таких заходах і увага вчителів до цієї проблеми залишить позитивний слід в душах молодого покоління.

"Добро починається з тебе"

Протидіяти насильству можна в різний спосіб. Хтось бореться зі злом, а хтось намагається виховувати доброту в своїх учнів. Саме так організовує роботу в рамках акції "16 днів проти насильства" класний керівник 2-Б класу Марина Михайлівна Шкробка. Виховний захід "Добро починається з тебе" спонукав молодших школярів замислитися на поняттями "добро" й "зло" через читання притчі, відгадування ребусів та виконання інших цікавих завдань. Давайте будемо вірить, що доброта все-таки врятує світ!

День української хустки в ЗОШ №20

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки. Тому в ЗОШ №20 учні вирішили приєднатися до святкування і на уроках малювання разом із Марина Гречко розмалювали українські хустки. Ось така гарна виставка тепер прикрашає шкільний прес-центр! Дякуємо всім, хто взявся за олівець...

Спортивні змагання до Дня ЗСУ в ЗОШ №20

Мы вже говорили про традиції, які народились в нашій школі. Одна з них - спортивні змагання між командами школярів до Дня Збройних Сил України. На жаль, нестабільна епідобстановка внесла свої корективи. Але нас не так просто вибити з сідла. І наші вчителі фізкультури провели такі змагання в кожному класі середньої школи: естафети, змагання, турнір з волейболу - всі ці заходи були спрямовані на те, щоб довести: у нас зростає, принаймні, спортивне, виносливе і дружне покоління! А подарунки від учнів початкової школи та відеоролик на додачу - чудова нагода привітати наших чоловіків зі святом! Дякуємо Ігор Тоцький за ваш чудовий флешмоб!