РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

АРХИВ
Грудень 2022 (8)
Листопад 2022 (131)
Жовтень 2022 (72)
Вересень 2022 (72)
Серпень 2022 (38)
Липень 2022 (9)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів, вул. Коцюбинського, 8

E-mail

znz20@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 cn-school20.blogspot.com

Директор закладу

Малець Наталія Іванівна

Телефон

678-481, 678-497,678-446

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut20.rar [543.8 Kb] (cкачувань: 84)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 10)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura.docx [17 Kb] (cкачувань: 53)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-zakladu-osvti.pdf [137.69 Kb] (cкачувань: 41)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtn-programi-2021-2022.pdf [1.04 Mb] (cкачувань: 17)

osvtn-programi-2021-2022.pdf [1.07 Mb] (cкачувань: 11)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

20.docx [13.13 Kb] (cкачувань: 9)

 

Ліцензований обсяг 

1200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

841

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchne-zabezpechennya-zakladu-osvti.pdf [120.81 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti.pdf [258.56 Kb] (cкачувань: 8)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Rchniy-zvt-pro-dyalnst-zakladu-osvti.pdf [593.05 Kb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти

pryom.rar [33.97 Kb] (cкачувань: 112)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

Pro-stvorennya-bezpechnogo-osvtnogo-seredovischa-ta-poperedzhenya-protidyi-bulngu-u-2021-2022.pdf [561.52 Kb] (cкачувань: 10)

 

Інформацію оновлено: 01.09.2022

«Розмова про толерантність підлітків»

Толерантність – це слово сьогодні доволі часто звучить з екранів телевізорів, дуже часто політики, закликають людей бути толерантними. А що ж таке толерантність? І чи так вона важлива у суспільному середовищі, у відносинах між людьми? Чому ми інколи не чуємо інших і не сприймаємо іншу точку зору? Як знайти спільну мову з оточуючими, з друзями, з однокласниками?
Відповіді на ці питання шукали дев’ятикласники загальноосвітньої школи №20 (керівник Бабич Л.Г.) разом з працівниками Чернігівської міської бібліотеки для дітей імені О.П. Довженка. Організатори підготували низку завдань, які повинні були розкрити характер та звички однокласників. Наприклад, необхідно було взяти направлене інтерв’ю, в якому дізнатися про те, що любить та про що мріє співрозмовник, які в нього захоплення і які слабкі та сильні сторони.
Інша вправа викликала справжній шквал емоцій. Вона мала назву «Чарівна крамниця». Школярі мали змогу з’ясувати яких якостей в них бракує та придбати ці якості у «чарівній крамниці». Тут «продавалося» терпіння та почуття гумору, доброзичливість та співпереживання. Школярі дізналися, що їм не вистачає у спілкуванні з друзями та батьками, з вчителями та однокласниками.
Були завдання на вміння працювати в команді та на пошук взаємодії між собою. Наприкінці зустрічі школярі обмінялися враженнями і підвели підсумки. Вони зрозуміли, що толерантність – це терпимість до іншої думки, до почуттів, до поведінки, одягу, захоплень та таке інше.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №20З 14 по 18 листопада класні колективи Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 взяли активну участь у Тижні безпеки дорожнього руху. Враховуючи нинішню ситуацію, а саме воєнний стан в Україні, вчителі розширили тематику і проблематику проведених заходів, акцентувавши увагу дітей не тільки на дотриманні Правил дорожнього руху, а й дотриманні мінної безпеки та дотримання правил під час повітряної тривоги. Так, для учнів були проведені тренінги, бесіди, зустрічі з представниками поліції. Діти самі створювали зразки дорожніх знаків, брали участь у вікторинах, конкурсах малюнків. Для кращого засвоювання знань вчителі використовували ігрові елементи. Звичайно, такі заходи проводяться в школі постійно, адже ми теж несемо відповідальність за наших учнів.

 

 

 Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №20Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №20Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №20

Учні ЗЗСО №20 підтримують захистників України!Учні ЗЗСО №20 підтримують захистників України!Учні ЗЗСО №20 підтримують захистників України!

Учні Чернігівської ЗОШ №20 всіляко підтримують наших мужніх захисників. У бомбосховищах створюють патріотичні малюнки, інсталяції, читають вірші на підпримку мужніх воїнів Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Територіальної оборони. Крокуємо до ПЕРЕМОГИ!

Переглянути відео

Героїв Крут вшанували в ЗОШ №20Героїв Крут вшанували в ЗОШ №20Героїв Крут вшанували в ЗОШ №20 

29 січня – день пам'яті юних Героїв, які стали на захист України та віддали свої життя у битві під Крутами. До цієї дати в школі та під час дистанційного навчання вчителі знайомили учнів з перебігом подій під час становлення української держави, з подвигом юних студентів, які віддали своє життя за Батьківщину. Зокрема, на уроках історії вчитель Ірина Вікторівна Янкіна під час перегляду презентації акцентувала увагу на патріотичному пориві юнаків, провела історичну паралель між студентами і 300 спартанцями, які теж встали на захист своїх територій. Класний керівник 2-Б класу Marina Shkrobka також ознайомила своїх учнів з подіями під Крутами, учні 7-Б класу (кк Ігор Тоцький) переглянули документальні кадри, присвячені подвигу юнаків. Ми повинні пам'ятати і вивчати історію своєї держави...

До Дня Соборності України (ЗОШ №20)До Дня Соборності України (ЗОШ №20)

На виконання листа Офісу Президента України від 14 січня 2022 року з нагоди Дня соборності України, 103 річниці від підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 були проведені наступні заходи: оформлення шкільного прес-центру та облаштування виставки дитячих малюнків; поетичний флешмоб; проведення квестів на тему: у 2-А «Єдина і незалежна», 4-А «Одна на всіх – одна-єдина», 8-Б  «Гідні бути українцями»; проведення флешмобів «22 січня – День Соборності України» у 1-В, 3-А, 4-Б, 6-А, 6-Б класах; поетичні хвилинки «З Україною в  серці» на уроках української літератури.

Проведено години спілкування на тему «Чому наш прапор синьо-жовтий», «Жити за законами держави», «Держава та особа», «Громадянином бути зобов’язаний».

На уроках історії вчителі провели інформаційні хвилинки, під час яких акцентували увагу на історичних подіях, значимості державотворчих традицій УНР і Української Держави, на важливість єднання українського суспільства.

До Дня Соборності України (ЗОШ №20)До Дня Соборності України (ЗОШ №20)До Дня Соборності України (ЗОШ №20)

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в ЗОШ №20

14 грудня 2006 року в Україні став Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день, коли було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. В День ліквідатора учні 6-в та 7-б класів ознайомились з подіями того часу, коли пожежники і співробітники станції, шахтарі і резервисти, пілоти і солдати внутрішніх військ, міліціонери і вчені, лікарі боролися з наслідками в перші хвилини після вибуху. Учні пригадали пам'ятні місця у місті, що пов'язані з Чорнобильською трагедією, ознайомились з літературою, подивились документальні кадри.

Акція "16 днів проти насильства" в ЗОШ №20Акція "16 днів проти насильства" в ЗОШ №20

"16 днів проти насильства" – таку загальну назву має Всеукраїнська акція, в рамках якої за цей термін було проведено багато роботи: зустрічі з офіцерами поліції щодо запобігання насильству, участь у квесті і тренінгу "Протидія торгівлі людьми", "СНІД загроза людству", "Синя стрічка", перегляд тематичних відеороликів, "Знаю права, змінюю світ", години спілкування "Добро починається з тебе" та ін. Сподіваємось, що участь учнів у таких заходах і увага вчителів до цієї проблеми залишить позитивний слід в душах молодого покоління.

"Добро починається з тебе"

Протидіяти насильству можна в різний спосіб. Хтось бореться зі злом, а хтось намагається виховувати доброту в своїх учнів. Саме так організовує роботу в рамках акції "16 днів проти насильства" класний керівник 2-Б класу Марина Михайлівна Шкробка. Виховний захід "Добро починається з тебе" спонукав молодших школярів замислитися на поняттями "добро" й "зло" через читання притчі, відгадування ребусів та виконання інших цікавих завдань. Давайте будемо вірить, що доброта все-таки врятує світ!