Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів, вул. Коцюбинського, 8

E-mail

znz20@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cn-school20.at.ua

Директор закладу

Малец Наталія Іванівна

Телефон

678-481, 678-497,678-446

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut20.rar [543.8 Kb] (cкачувань: 26)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii20.rar [1.16 Mb] (cкачувань: 18)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura20.rar [106.2 Kb] (cкачувань: 20)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry20.rar [31.23 Kb] (cкачувань: 57)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program20.rar [9.24 Kb] (cкачувань: 18)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO20-2019.docx [17.14 Kb] (cкачувань: 20)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

820

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezp20.rar [9.86 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring20.rar [13.1 Kb] (cкачувань: 19)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit20.rar [22.98 Kb] (cкачувань: 9)

Правила прийому до закладу освіти

pryom20.rar [51.45 Kb] (cкачувань: 9)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug20.rar [72 b] (cкачувань: 8)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Відвідування кінологічного центру здобувачами освіти ЗОШ №20Відвідування кінологічного центру здобувачами освіти ЗОШ №20

Презентація дитячого альманаху «Паросток» у ЗОШ №20Презентація дитячого альманаху «Паросток» у ЗОШ №20

Творчі діти, які відчувають красу рідного слова, 19 березня 2019 року відвідали Чернігівську міську бібліотеку ім. О. Довженка, у який відбулася презентація дитячого альманаху «Паросток» (випуск № 7).

Надруковані твори 21 учня Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №20. Наша школа також співпрацює з Чернігівським реабілітаційним центром № 1, учні якого створювали малюнки до творів.

Реалізація проекту "Неформальний лідер школи" у ЗОШ №20

Нарешті ми дочекалися! В Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 з’явився оновлений прес-центр! А події розгортались таким чином…

З жовтня минулого року дівчата 8-Б класу – Коваль Влада, Бондар Анна, Криворучко Анна брали участь у позашкільному курсі проекту «Неформальний лідер школи, який був організований громадською організацією «Центр профілактики «Вибір»» за підтримки посольства США в Україні і проходив на базі Чернігівського обласного молодіжного центру.

Серед підлітків 8 класів шкіл Чернігова було проведно анкетування і відібрано близько 100 учнів для участі в проекті.

Мета курсу – навчання підлітків, які є неформальними лідерами в своїх класах, навичкам позитивного лідерства, мирного вирішення конфліктів, протидії тиску, управління людьми, підготовка та реалізація проектів.

 «Після проходження курсу ми отримали право реалізувати свій міні-проект. Обговоривши це питання з іншими учасниками, було вирішено оновити шкільний прес-центр. Діяти він буде під гаслом «Прес-центр – простір свободи»» - підвела підсумки розмови Анна Криворучко.

На відкриття були запрошені командири класів і члени учнівської Ради школи. Першим проектом став «Смайлик настрою», який учасники втілити в життя одразу після відкриття прес-центру.

Конференція "Чи легко вивчити англійську?"

14 березня 2019 року в рамках навчального процесу вчителі та учні шкіл №6, №20, № 34 стали учасниками у науково-практичному "круглому столі" на тему "Чи легко вивчити англійську" Round Table Discussion "Is It Easy To Learn English?"  в Чернігівському інституті МАУП. Учні  разом зі студентами Інституту виступили із цікавими тематичними доповідями і взяли участь у їх обговоренні. Кожен виступ супроводжувався візуалізацією на екрані, що викликало додатковий інтерес у присутніх. Під час круглого столу здійснили екскурс в історичне минуле, згадали як англійська стала міжнародною, наголосили, що вона є мовою торгівлі і бізнесу, мовою освіти, науки, техніки, подорожей, та зійшлися на думці, що це універсальна мова і, певна річ, мова сучасної молоді. Учасники обговорили доцільність вивчення англійської для успішної кар’єри і склали перелік професій, в яких не обійтися без неї.

Наприкінці круглого столу учасники заходу зійшлися на думці: англійська і в подальшому залишиться мовою міжнародного спілкування, як одна з найструктурованіших мов світу, а за умови високого рівня володіння англійською збільшується шанс на гарне працевлаштування і на гідну оплату праці.

Конкурс юних літераторів у ЗОШ №20Конкурс юних літераторів у ЗОШ №20Конкурс юних літераторів у ЗОШ №20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Знову весна заглянула в шкільні вікна… Традиційно саме в ці дні в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 підводяться підсумки загальношкільного конкурсу «Поетом та письменником можеш ти не бути…» Традиційно на свято запрошуються відомі письменники, працівники установ культури. Сьогодні це були: Буденний В.О., чернігівський письменник і Манжола Г.І., співробітник дитячої бібліотеки ім. О.Довженка. Також на захід завітала методист Чернігівського МЦ Сипливець С.П.

На заході звучали українські пісні, власні дитячі твори. Шкільний театр «Слово» підготував виставу за творами Т. Г. Шевченка «Калейдоскоп жіночої долі».

Присутні тепло зустрічали переможців та учасників заходу. Гості відмітили високий рівень написаних творів.

 Отже, цього року переможцями та лауреатами конкурсу стали 41 учень, з них 4  - вибороли Гран-Прі!

Стародуб Кирило, 5-А, номінація «Поезія»

Ситченко Аліна, 7-А, номінація «Проза»

Штупун Анастасія, 9-А, номінація «Поезія»

Єфімова Варвара, 10-Б, номінація «Проза»

І місця здобули:

Костенко Нікіта, 3-А, номінація «Закінчені незакінчені казки В.О.Сухомлинського»

Потіпака Олена, 3-Б, номінація «Поезія»

Кузьомка Карина, 4-А, номінація «Закінчені незакінчені казки В.О.Сухомлинського»

Клунко Владислав, 4-А, номінація «Проза»

Зінченко Любов, 5-А, номінація «Поезія»

Коваленко Олександр, 7-А, номінація «Проза»

Максимова Єлизавета, 7-Б, номінація «Поезія»

Високос Валерія, 11-А, номінація «Поезія»

Пінчук Станіслав, 11-А, номінація «Проза»

Ми вітаємо всіх учасників загальношкільного конкурсу «Поетом та письменником можеш ти не бути…» і сподіваємось на майбутні таланти!

Бесіда «Власна відповідальність за доросле життя. Юридичні аспекти» у ЗОШ №20

«Я маю право…» Цей проект в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 набув не аби якої популярності. Так, 13 березня 2019 року в школу знову завітали спеціалісти Чернігівського МВДРАЦС ГТУЮ у Чернігівській області Міллер В.В. та Науменко М.В.

На зустріч, яка проходила біля оновленого шкільного перс-центру, були запрошені учні 11 класів. Тема бесіди – «Власна відповідальність за доросле життя. Юридичні аспекти». Підліткам розповіли про юридичні наслідки «громадянського шлюбу». Також були порушені питання оформлення документів для закордонного навчання та пільги для тих, хто планує навчатися за контрактом.

Пам'яті загиблого в АТО випускника ЗОШ № 20Пам'яті загиблого в АТО випускника ЗОШ № 20

Герої не вмирають… Ми дуже часто чуємо цю фразу і розуміємо, що ці герої житимуть допоки ми про них пам’ятаємо і згадуємо.

6 березня Ігорю Івановичу Пащенку, випускнику Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20, виповнилося б 45 років. Але… у 2017 році він помер від поранень, отриманих під час бойових дій в зоні АТО. Ми пам’ятаємо… Ми згадуємо…

Сьогодні учні школи вшанували пам’ять нашого випускника хвилиною мовчання. Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Ігор Миколайович Тоцький пригадав, яким був його однокашник, інтереси, сенс життя.

Для учнів школи члени шкільного козацького куреня «Нащадки козаків» провели майстер-клас зі стрільби з пневматичної гвинтівки, надання першої допомоги при  кровотечі, правила користування зброєю, зокрема набивання патронів.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти міста 2 березня 2019 року на базі Чернігівського ліцею №32 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» за темою: «Моя мала Батьківщина».

Участь у змаганнях брали учнівські колективи екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти №№ 1, 4, 5, 10, 11, 15, 20, 21, 22, 24, 31, 32, 33.

Кількісний склад колективу – 6 учнів віком від 11 до 17 років і 1 керівник. Журі оцінювало не тільки виступ агітбригади, а й екологічну роботу колективу протягом навчального року, яку презетвували конкурсанти.

Перемогу здобув колектив екологічної просвіти Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області, який представить місто Чернігів на обласному етапі конкурсу. Бажаємо їм перемоги! 

Мистецтво написання ієрогліфів вивчали здобувачі освіти ЗОШ №20

28 лютого 2019 року учні 10-А класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідували Чернігівський історичний музей імені Тарновського, у якому ознайомилися з китайською культурою.

Учні спочатку слухали цікаву міні-лекцію кандидата філософських наук, доцента філологічного факультету НУЧК М.О.Богуна.