Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів, вул. Коцюбинського, 8

E-mail

znz20@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cn-school20.at.ua

Директор закладу

Малец Наталія Іванівна

Телефон

678-481, 678-497,678-446

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut20.rar [543.8 Kb] (cкачувань: 24)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii20.rar [1.16 Mb] (cкачувань: 18)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura20.rar [106.2 Kb] (cкачувань: 18)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry20.rar [31.23 Kb] (cкачувань: 32)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program20.rar [9.24 Kb] (cкачувань: 18)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

20.rar [9.62 Kb] (cкачувань: 33)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

820

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezp20.rar [9.86 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring20.rar [13.1 Kb] (cкачувань: 15)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit20.rar [22.98 Kb] (cкачувань: 9)

Правила прийому до закладу освіти

pryom20.rar [51.45 Kb] (cкачувань: 9)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug20.rar [72 b] (cкачувань: 7)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Тиждень «Здоров’я – найвища цінність» в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20Тиждень «Здоров’я – найвища цінність» в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20

          Діти дорослішають, стають самостійними… Тут і виникає питання:  як уберегти їх від поганих звичок і поганого впливу навколишнього світу? Саме таке завдання стоїть перед педагогами і батьками учнів. Соціальний педагог школи №20 Анна Володимирівна Коношевич в рамках тематики тижня організувала і провела декілька заходів для учнів 6,7,10 класів на тему «Ти маєш відповідати за своє здоров’я».

Учні 10-Б класи мали змогу поспілкуватися зі спеціалістом Чернігівської психо-неврологічної лікарні дільничним лікарем-наркологом І категорії Седнєм Петром Петровичем, який розповів про небезпеку вживання алкоголю, наркотиків та паління. Учні мали змогу тримати відповіді на хвилюючі їх питання.

        Для учнів 6-7 класів були проведені відео лекторії з переглядом фільмів про шкідливість паління на тему «Я буду здоровим» та «Куріння – це небезпечно!». Учні взяли участь в обговоренні проблеми: створені невеличкі проекти з наступним захистом «Як шкідливі звички впливають на здоров’я людини».

Учні 5-10 класів взяли участь у конкурсі плакатів «Скажи курінню – НІ!», які були розміщені у шкільному прес-центрі.

Сподіваємось, що та робота, яку проводить шкільний соціальний педагог, принесе позитивні результати.

Тиждень «Здоров’я – найвища цінність» в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20Тиждень «Здоров’я – найвища цінність» в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20

Одним з головних завдань школи – донести до дітей знання про здоров’я та виховувати навички здорового  способу життя. Саме таку мету переслідували соціальний педагог Коношевич Анна Володимирівна і педагог-організатор Терещенко Олена Валентинівна, організовуючи для учнів 5 класів квест «Стежинами здоров’я». П’ятикласники отримали «бігунок» з назвами станцій і на перервах виконували певні завдання: назвати і показати вправи для ранкової гімнастики, розгадати загадки, скласти пазл на тему здоров’я та якомога довше протримати кульку у повітрі. Дуже сподобалось учням розв’язувати ребуси та показати свої знання в галузі корисних та некорисних продуктів. Всі завдання були пов’язані зі знаннями про здоров’я, корисні звички. Для участі в квесті ми запросили як учителів, так і старшокласників 9 класів, які самі спробували виконати ті чи інші завдання. На кожній станції працювали шкільні фотокореспонденти. За результатами квесту команда 5-Б класу посіла почесне І місце, 5-В і 5-А клас – ІІ та ІІІ місця відповідно. 

 

Акції Міжнародного благодійного фонду Вадима Нестерчука «Нагорода за сміливість» у ЗОШ №20

Усі ми в своєму житті стикались з болем… Хтось відчував власний біль, а хтось зустрічається з цим явищем на робочому місці.  Справжня людина відрізняється своєю здатністю відчувати чужу біду, чужий біль. У цьому ми переконались, коли запропонували учням Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 брали участь в акції Міжнародного благодійного фонду Вадима Нестерчука «Нагорода за сміливість». Мета акції: зібрати іграшки для маленьких пацієнтів онкологічних відділень  Чернігова. Важко відчути, через що проходять ці діти  в боротьбі за своє здоров’я, скільки потрібно мужності і сміливості, щоб зважитись на важкі процедури! І як нагорода за сміливість – іграшка! Отримати відчуття радості і допомагають учні нашої школи.

Патріотичний захід в ЗОШ №20

Людина живе, допоки живе про неї пам’ять. В історії Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 є гіркі сторінки, пов’язані з подіями на Сході країни. У 2014 році до нас надійшла сумна звістка про загибель нашого випускника Сергія Нагорного. Йому було 23…

Рік тому ми знову отримали сумну новину: від поранень, отриманих під час участі в АТО помер наш випускник Ігор Пащенко, 1974 року народження. На той час в школі вже були оформлені стенди, присвячені учням та батькам учнів – учасникам АТО. Серед них – Ігор Пащенко. На жаль, минулого року на його світлині з’явилась чорна траурна стрічка.

Але пам’ять про наших героїв не повинна згаснути, і тому дуже часто біля стендів патріотичного спрямування проводяться екскурсії для учнів, учасників семінарів, гостей нашої школи.

Так, минулого тижня для  учнів 10 класів, які розпочали вивчати предмет «Захист Вітчизни», була проведена хвилина пам’яті по загиблим учасникам АТО, зокрема Пащенко Ігорю. Екскурсоводи школи Момот Марія, Велігорська Валерія, Ворошило Анастасія розповіли біографію Ігоря Івановича,  прочитали вірші, присвячені учасникам подій на Сході.

Рідне місто повинно бути чистим. Прибирання території ЗОШ №20

Година спілкування «Українська мова – диво калинове» у 2А ЗОШ №20

Перше слово, перша колискова, перші віршики… Рідна українська мова починається з народження дитини. Про це сьогодні на годині спілкування «Українська мова – диво калинове» в 2-а класі говорила класний керівник Людмила Єрмаківна Гук. Діти співали колискові, обігравали їх, дивились відео сюжети, слухали пісні, присвячені рідній мові. Гарні вишиванки, чудовий настрій, яскраво оформлений кабінет – все це створило атмосферу свята рідної мови.

Відкритий урок

1 листопада 3-А клас ЗОШ №20 перетворився на творчо-дослідницьку лабораторію. Під  керівництвом Геращенко Тетяни Олексіїївни діти спробували себе в ролі юних дослідників української мови. Учні спостерігали за мовними явищами, експериментували, досліджували, робили висновки. Робота на уроці була захопливою, цікавою і, як завжди, з родзинкою.

Тиждень профілактики правопорушень та протидії булінгу у ЗОШ № 20

За планом виховної роботи Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 цей тиждень був присвячений профілактиці правопорушень неповнолітніх. За традицією до школи завітали інспектор СЮП ВП ЧВП ГУНП  майор поліції Горох Наталія Михайлівна та головний спеціаліст відділу системи законодавчої правової освіти та правової роботи Управління нормативно-правових актів ГТУЮ у Чернігівській області Петухова  Наталія Юріївна.

Учні3,5,8 класів мали змогу дізнатися про таке явище сучасності як булінг, про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Були проведені профілактичні індивідуальні бесіди з учнями з девіантною поведінко щодо недопустимості їхньої поведінки до однокласників та персоналу школи. Учні був попереджений про негативні наслідки вчинків та адміністративну відповідальність їх батьків.

У класних колективах години спілкування були присвячені єдиній темі «Профілактика правопорушень. Правова відповідальність неповнолітніх». В шкільному прес-центрі оформлена стіннівка на дану тему, а на стенді «Правова освіта школярів» розміщена  інформація щодо адміністративної відповідальності учнів та запобігання булінгу.

Презентація 10 класів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20

Ланку старшокласників поповнили 10 класи.

- Які вони?

- Кмітливі?

- Сміливі?

- Веселі?

- Дружні?

- Чи є їхнім гаслом вислів «Клас за тебе, ти – за клас!»

       Саме на ці питання намагалися відповісти команди 10-А і 10-Б класів на презентації класних колективів. 31 жовтня спортивний зал школи був заповнений вболівальниками та просто глядачами. Компетентне журі, до складу якого увійшли вчителі-предметники: Веремієнко Т.В. – голова журі (заступник директора з ВР, учитель української мови), Похилько І.Г. (учитель англійської мови), завідувач шкільною бібліотекою Омельяненко Л.І.,  представники учнівської ради школи, учні 11-Б класу Строгий Влад і Артеменко Алла, із зацікавленістю дивилось на виступи команд. Презентація відбувалась у вигляді КВК. Юнаки і дівчата впевнено презентували свої класи, використовуючи  акторську майстерність,  музичні здібності,  авторське слово. Відчувалась досвідчена рука класних керівників Примоченко М.С. (10-А) і  Шолом Г.І. (10-Б), які (це ми помітили) брали активну участь у підготовці своїх команд. Це – класно, що «класні мами» - помічники для своїх учнів, адже власний досвід  - це неабияка допомога у підготовці такого виду змагань.    

    Під час змагань   ми помітили, що учні обох класів однаково вболівали як за «своїх», так і за суперників. Отже, за підсумками п’яти конкурсів перемогла команда 10-Б класу! Вітаємо її з перемогою!

 

Участь у міському фестивалі патріотичної пісні «Поклик серця», присвяченого 74-й річниці вигнання нацистів з України

         Кілька років поспіль учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 беруть участь у міському фестивалі патріотичної пісні «Поклик серця». Цей рік не став виключенням. Учитель музичного мистецтва Купчина Інна Василівна завжди сумлінно ставиться до участі дітей в цьому конкурсі. Юні учасники готуються заздалегідь, ретельно обирається репертуар, замовляються сценічні костюми. Діти з задоволенням відвідують репетиції ансамблю «Лісові дзвіночки», виконуючи всі завдання та реагуючи на побажання вчителя.

         У 2018 році учасниками фестивалю стали ансамбль учнів молодших та середніх класів «Лісові дзвіночки», соліст-вокалісти Черніков Ілля (4-В клас) та учениця 7-А класу Карташова Єлєна. І знову учні нашої школи запрошені на фінальний Гала-концерт. Вітаємо  і пишаємось!