Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів, вул. Коцюбинського, 8

E-mail

znz20@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cn-school20.at.ua

Директор закладу

Малец Наталія Іванівна

Телефон

678-481, 678-497,678-446

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut20.rar [543.8 Kb] (cкачувань: 25)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii20.rar [1.16 Mb] (cкачувань: 18)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura20.rar [106.2 Kb] (cкачувань: 18)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry20.rar [31.23 Kb] (cкачувань: 35)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program20.rar [9.24 Kb] (cкачувань: 18)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

20.rar [9.62 Kb] (cкачувань: 38)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

820

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezp20.rar [9.86 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring20.rar [13.1 Kb] (cкачувань: 18)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit20.rar [22.98 Kb] (cкачувань: 9)

Правила прийому до закладу освіти

pryom20.rar [51.45 Kb] (cкачувань: 9)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug20.rar [72 b] (cкачувань: 8)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Новорічні ранки у ЗОШ №20Новорічні ранки у ЗОШ №20Новорічні ранки у ЗОШ №20Новорічні ранки у ЗОШ №20Новорічні ранки у ЗОШ №20Новорічні ранки у ЗОШ №20

Здається, готувались довше, ніж проводили свята… Так швидко промайнув цей традиційний тиждень Новорічних ранків в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20! Учні 1-4 класів взяли участь в інтерактивній  виставі "Пригоди на лісовій галявині": допомагали ведучим владнати проблеми, що виникли, коли за справу святкування Нового року взялися бридоти. Ці створіння спочатку пересварили гостей, «пригостивши» їх вітаміном «Я», а потім і зовсім влаштували «тиху годину», коли дали гостям снодійне… Учасникам свята прийшлось вирішувати проблеми, звернувшись за допомогою до Діда Мороза і Снігуроньки… Наприкінці дійства учасників новорічного свята запросили взяти участь у мандрівці новорічним лісом, де  їх очікували станції «Смачна», «Літературна», «Ігрова», Музична», «Карнавальна»,  «Подарункова».

Акція "Подарунок за сміливість до Дня Святого Миколая" ЗОШ №20

Учні Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 20 продовжили акцію «Подарунок за сміливість», під час якої зібрали іграшки для онкохворих діток до Дня Святого Миколая. Навіть майбутні учні школи зробили свій внесок в цю добру справу…

У квесті Чернігівського національного технологічного університету перемогла ЗОШ №20

Одинадцятикласники обирають свій шлях у житті… Зробити це, будучи не обізнаним, не компетентним, дуже важко. Тому запрошення старшокласників Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 взяти участь у квесті Чернігівського національного технологічного університету було доречним і своєчасним.

І ось наша команда вирушила назустріч новим знанням, враженням, пригодам! За словами учасників квесту було дуже цікаво! Отримавши карту завдань, учні вирушили у подорож університетом. Добре, що на допомогу прийшли студенти вишу, які стали гідами для кожної команди. Завдання були найрізноманітніші: впізнати фільм і розв’язати математичні завдання, вгадати страву й дати оригінальну назву світлині, вирішити економічні завдання і розсортувати сміття по контейнерах.

Учні школи № 20 посіли І місце серед 10 команд-учасниць шкіл Чернігова. Вітаємо їх!

Зустріч з офіцерами ОК Північ у ЗОШ №20Зустріч з офіцерами ОК Північ у ЗОШ №20Зустріч з офіцерами ОК Північ у ЗОШ №20

Сьогодні, 13 грудня, в бібліотеці ім. Довженка відбулася зустріч учнів 10 класів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 зі старшим офіцером відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ» капітаном  Тарасом Васильовичем Пененком й старшим офіцером прес-центру ОК «Півнч», військовослужбовцем бойової 72 омбр Оленою Мокренчук, яка, до речі, є журналістом та істориком. Обидва офіцери є волонтерами та учасниками ОСС.

Учні дізналися про роботу, яку проводять спеціалісти відділу: поновлення інфраструктури, допомога як військовим, так і мирному населенню регіону, забезпечення медикаментами та одягом, налагодження зв’язків.

Крім того, Олена Мокренчук є автором книги, яка розповідає про життя тварин в зоні проведення ООС.

Учні із задоволенням вислухали гостей, поставили їм свої запитання, побажали успіхів в їх нелегкій праці.

Майстер-клас у ЗОШ №20Майстер-клас у ЗОШ №20Майстер-клас у ЗОШ №20Майстер-клас у ЗОШ №20

Дуже подобається, коли діти самі проявляють ініціативу. Залишається тільки трохи скорегувати роботу і вперед! Залишається тільки трохи скорегувати роботу і вперед! Вже другий рік поспіль дівчата  нинішнього 7-Б (класний керівник Золот Вікторія Сергіївна) працюють в екологічній агітбригаді та пропонують заходи, пов’язані зі збереженням навколишнього середовища. Лідер цієї дитячої групи,  Подоляко Крістіна, постійно пропонує учням молодших класів цікаві майстер-класи. В минулому році агітбригада запропонувала виготовлення годівнички для птахів з-під упаковок для сока. В під час місячника довкілля дівчата планують разом з учнями 4 класів зробити підставки для олівців і ручок з пластикових бляшанок.

Але сьогодні дівчата вирішили просто створити новорічний настрій. Вони разом з учнями 3-Б і 3-В створювали сніжинки. Діти дуже старались… Що з цього вийшло, дивиться самі.

Військово-спортивні змагання, присвячені Дню збройних сил України у ЗЗСО №20Військово-спортивні змагання, присвячені Дню збройних сил України у ЗЗСО №20

Як добре відчувати себе сильним, витривалим, здатним на подвиги… Нехай навіть ці подвиги будуть спортивними! Саме ці риси характерів продемонстрували всім присутнім збірні команди 10 і 9,11 класів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 на військово-спортивних змаганнях, присвячених Дню збройних сил України.

На початку зустрічі учасників та вболівальників привітали учитель історії Пономаренко І.М., учитель предмету «Захист Вітчизни» Тоцький І.М., випускник школи 2009 року, кадровий офіцер ЗСУ, учасник АТО Кондренко Іван і голова громадської організації «Родина воїна» Запека О.М.

Ці змагання є традиційними для нашої школи, але кожного року всі присутні отримують нові враження й емоції!

В запеклій боротьбі (бо перед двома останніми конкурсами команди мали однакову кількість балів) перемогу здобула збірна 9,11 класів. Вітаємо їх!

Пропонуємо фоторепортаж з місця подій.

 

Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В останні дні листопада - початку грудня в закладах загальної середньої освіти до Дня Збройних Сил України проведені творчі майстерні за темами "Малюнок на фронт", "Вірш захиснику", "Лист герою". 03 грудня 2018 р. в управлінні освіти Чернігівської міської ради відбулася передача листів з привітаннями військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, віршів, сувенірів власноруч створених здобувачами освіти.

Так учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 брали активну участь у написанні листів захисникам України. Звичайно, листи писалі дорослі діти, а ось учні початкових класів малювали малюнки і робили невеличкі поробки. Сподіваємось, що наші роботи сподобаються воїнам і підтримають їх бойовий дух.

 

Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!" Здобувачі освіти СЗОШ І ст. №36 теж приєдналися до привітань захисникам України, які гідно виконують свої професійні обов'язки із захисту Батьківщини. А учні ліцею №15 записали відеолистівку.

Заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського на базі ЗЗСО №20Заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського на базі ЗЗСО №20

Дуже приємно, коли до нас в школу приходять гості. Ось і сьогодні, не дивлячись на похмурий зимовий день, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 зустрічала слухачів курсів підвищення кваліфікації Чернігівського ОІППО ім. К.Д.Ушинського.  

Спочатку їм було запропоновано урок в 6 класі на тему «Іменник як частина мови», який підготувала і провела учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель Примоченко Марія Сергіївна. Діти пригадали спадщину Василя Сухомлинського, досліджували текст «Спляча книга», пояснювали вислови великого педагога про книгу.

Шестикласники також розповідали про свої улюблені твори. Діти із задоволенням складали вислів В.Сухомлинського.

Продовженням для слухачів була презентація літературно-музичної композиції «Присвячується всім воїнам…», яку підготувала і провела заступник директора з виховної роботи, учитель української мови і літератури Веремієнко Тетяна Володимирівна. Учасниками заходу стали учні – автори власних творів. Також учителі області мали змогу ознайомитися зі стендами, присвяченими сучасним подіям.

Захід був представлений як форма позакласної роботи.

Історичний брейн-ринг в Центрі ТОВРДМ серед кращих команд пошукових загонів закладів освіти м. Чернігова

Останнього осіннього вечора у затишному приміщенні Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю в урочищі Ялівщина відбувся історичний брейн-ринг серед кращих команд пошукових загонів закладів освіти м. Чернігова. Учасники брейн-рингу мали змогу проявити всі свої інтелектуальні якості, намагаючись якомога швидше надати правильну відповідь на запитання. Переможцем стала команда ліцею № 22, достатній рівень підготовки показали лауреати: ЗЗСО № 20, 29, ліцей № 15.