Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів, вул. Коцюбинського, 8

E-mail

znz20@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 cn-school20.blogspot.com

Директор закладу

Малец Наталія Іванівна

Телефон

678-481, 678-497,678-446

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut20.rar [543.8 Kb] (cкачувань: 28)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii20.rar [1.16 Mb] (cкачувань: 19)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura20.rar [106.2 Kb] (cкачувань: 24)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry20.rar [31.23 Kb] (cкачувань: 102)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program20.rar [9.24 Kb] (cкачувань: 18)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO20-2019.docx [17.14 Kb] (cкачувань: 40)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

891

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezp20.rar [9.86 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring20.rar [13.1 Kb] (cкачувань: 20)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit20.rar [22.98 Kb] (cкачувань: 14)

Правила прийому до закладу освіти

pryom20.rar [51.45 Kb] (cкачувань: 12)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug20.rar [72 b] (cкачувань: 12)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено: 25.02.2019

«Подорож у країну професій» для дітей, які відпочивають у пришкільному таборі "Калинонька" при ЗОШ №20

На базі Чернігівського міського центру зайнятості 5 червня 2019 року для школярів 1-5 класів загальноосвітнього навчального закладу № 20, які відпочивають у пришкільному таборі "Калинонька", фахівці провели акцію «Подорож у країну професій».
Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних вправах, іграх та конкурсі малюнку «Ким я хочу бути». За кращі роботи в конкурсах школярі отримали призи.

Заходи в рамках проекту "Я маю право!" у ЗЗСО №20

У черговий раз до старшокласників Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 завітали спеціалісти Чернігівського МВДРАЦС ГТУЮ у Чернігівській області Міллер В.В. та Науменко М.В. У рамках заходів до Дня Європи учням розказали про права і обов’язки європейців, відповіли на питання, які хвилюють підлітків: навчання і проживання за кордоном, оформлення документів та інше.

Заходи до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в ЗЗСО №20

На виконання Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 792-VIII «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» (18 травня) до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 організовано перегляд фільму «Чужа молитва», учнями підготовлені доповіді з даної тематики, оформлена виставка літератури в шкільній бібліотеці «Пам’ятаємо жертв геноциду кримськотатарського народу».

Свято вишиванки у ЗЗСО №20Свято вишиванки у ЗЗСО №20Свято вишиванки у ЗЗСО №20

Вишиванка – душа українського народу… Під таким гаслом в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 відбулося святкування Всесвітнього дня вишиванки.

Учні школи взяли участь у флешмобі «Рідна школа в обіймах вишиванки», за ініціативою педагога-організатора Терещенко О.В. було створено проект «Вишиванка – душа українського народу», за підсумками якого оформлений шкільний прес-центр. Також до цього проекту долучились учні 2-В класу (класний керівник Авраменко І.І.) З добром у серці  школа завершила заходи з нагоди цього свята.

Мама – найрідніша людина на землі… Саме цю думку намагались донести учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20. Так учні 2-В (класний керівник Авраменко Інна Іванівна) і 3-В (класний керівник Коваленко Катерина Вікторівна) приготували свята, на які завітали не тільки матусі, бабусі, а й татусі. Батьки 2-В мали змогу подивитися на своїх талановитих дітей, за допомогою яких вони потрапили до Африки і зустрілися там з аборигенами, помилувались танцем янголят, послухали вірші і пісні, присвячені матусі, взяли участь у конкурсах: «Запиши розклад уроків на тиждень», «Впізнай свою дитину, торкнувшись її долоней». Всі матусі отримали подарунки, створені власноруч.

Учні 3-в також усю увагу зосередили на теплих словах і піснях для своїх мам.

А ось учні 3-А (класний керівник Геращенко Тетяна Олексіївна)  взяли участь у майстер-класі по виготовленню квітки з повітряних кульок, і подарунок для мами вийшов яскравий і неочікуваний.

День матері відзначили у ЗОШ №20День матері відзначили у ЗОШ №20День матері відзначили у ЗОШ №20

Музей, присвячений життю та творчості Шевченка, відвідали учні ЗОШ №20

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка. Зрозуміло, що навчальний заклад, який носить ім’я відомого українського поета, має в своїх стінах музей, присвячений життю та творчості Шевченка. Саме в цей музей і завітали учні 9-А (класний керівник Єгорова Оксана Леонідівна) Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20, щоб ще раз доторкнуться до історії та життя видатного українського поета, ще більше дізнатися про його творчість, і навіть поринути в ту епоху, спробувавши в якості інструментів для письма чорнила і перо…

Вітаємо з перемогою!

10 травня 2019 року актова зала Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 гостинно зустрічала учасників сеансу одночасної гри з шахів з КМС, інспектором СЮП ВП ЧВП ГУПН в Чернігівській області, лейтенантом поліції Леоненко А.В.

Команда учнів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 у складі Криворучка Павла, 10-Б, Салапова Єгора, 9-Б та Стародуба Кирила, 5-А (керівник Тоцька О.Л.) взяли участь у сеансі. Вболівальники підтримували гравців. Ми раді повідомити, що учень нашої школи Криворучко Павло посів І місце! Вітаємо!

У ЗОШ №20 вшанували пам’ять про учасників Другої світової війниУ ЗОШ №20 вшанували пам’ять про учасників Другої світової війни

74 роки тому на землі запанувала тиша – закінчилась Друга світова війна. Але ми не повинні забувати про тих, хто приніс ту тішу на нашу землю. І тому учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 долучились до заходів, присвячених вшануванню пам’яті учасників тих страшних подій.

Так для учнів 5-7 класів відбулася зустріч з військовослужбовцями в/ч А4218 оперативного командування «Північ». Мельніков Віталій Олександрович розповів не тільки про події 1939-1945 років, а і провели паралель з сучасними подіями на сході України.

Старшокласники, 9-10 класів (класні керівники Єгорова О.Л., Єфімова О.Г., Примоченко М.С., Шолом Г.І.) відвідали Чернігівський філармонійний центр, де переглянули концерт, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учні молодшої та середньої ланки (3-6 клас, учителі Коваленко К.В., Бабич Л.Г., Янкіна І.В., Гурко Т.В.) у м. Мена Чернігівської області вшанували пам’ять про учасників Другої світової війни, поклавши квіти до Меморіалу-обеліску слави воїнів-визволителів Другої Світової війни та ознайомилися с експозицією місцевого краєзнавчого музею.

Ми пам’ятаємо…