Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14005, м. Чернігів, вул. Мстиславська, буд 76

E-mail

znz19@os.chernigiv-rada.gov.ua, chernigiv19@gmail.com

Сайт закладу

http://chernigiv-school-19.jimbo.com

Директор закладу

Шелупець Людмила Григорівна

Телефон

(0462)72-70-52

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut19.rar [566.42 Kb] (cкачувань: 9)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzil19.rar [816.84 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura19.rar [21.11 Kb] (cкачувань: 12)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry19.rar [28.62 Kb] (cкачувань: 75)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

ZNZ-19.rar [88.21 Kb] (cкачувань: 3)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

19.rar [9.53 Kb] (cкачувань: 65)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1346

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez19.rar [13.84 Kb] (cкачувань: 10)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring19.rar [10.5 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit19.rar [68.01 Kb] (cкачувань: 14)

Правила прийому до закладу освіти

pryom19.rar [26.72 Kb] (cкачувань: 27)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Фотозвіт заходів до Дня святого Миколая  в ЗЗСО №19Фотозвіт заходів до Дня святого Миколая  в ЗЗСО №19

В Україні з давніх-давен відзначали свято Миколая з особливим шануванням. Діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая, бо це особливо бажане свято. З 17 по 21 грудня у ЗЗСО №19 вирували веселощі, адже діти та батьки підготували казки, танці, розповідали вірші, відгадували загадки та з цікавістю слухали про народні вірування, прикмети, пов'язані з Днем Святого Миколая. Надзвичайно дітлахам сподобались янголятка, які прийшли разом зі святим Миколаєм та чортик Антипка, який намагався заважати святу. Усі діти отримали приємні подарунки, вразили своєю творчістю та талантами. Тож задоволені залишилися всі учасники освітнього процесу. Уже традиційно напередодні свята клуб спортивно-бального танцю «Аеліта»  дарує нам танцювальний мюзикл. 16 грудня 2018 року  глядачі отримали насолоду від казки «Спляча красуня» та  постановки «Ромео і Джульєтта», що наповнили наші серця теплом, радістю, щирими емоціями.

 Цього тижня у ЗЗСО № 19 традиційно були проведені виховні години, родинні свята, поетичні хвилинки, інсценізації казок: "Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай!", «Святий  Миколай до нас у гості завітай», «Вітання від Миколая», «Казковий мікс», «Свято на порозі», «Лускунчик або Мишачий король», «Колобок» (сучасна казка).

Тренінг «Стоп насильство» у ЗЗСО №19

  У рамках проекту  «Я маю право»  в ЗЗСО №19 6 грудня 2018 року відбувся тренінг «Стоп насильство», проведений  спеціалістами Головного управління юстиції (Трейтяк О.М., Петухова Н.Ю.), інспектором ювенальної превенції  Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Андрющенко  Ю.Ю. та соціальним педагогом Медянцевою І.М.

  У світі багато жорстокості й насилля,е гірше, коли кривдник – твоя близька людина. Який захист гарантує держава постраждалим від домашнього насильства? Ознайомили  учнів з правилами поведінки в кризових ситуаціях, законодавчими нормами, що протидіють домашньому насильству і гарантують захист.

Заходи у ЗЗСО №19 до Дня Збройних Сил України

          Протягом тижня в ЗЗСО №19 до Дня Збройних сил України було проведено конкурс малюнків «Мій тато захисник» серед 1-4 класів, також учні писали листи за темами, "Вірш захиснику", "Лист герою".

      Були проведені виховні години серед 1-11 класів «Історія створення Збройних сил України». «День збройних Сил України», «Вірні сини Батьківщини», «Життя української армії», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини», «Уклін всім, хто край свій боронить». Учні 7-Б класу (класний керівник Голумбевська С.В.) відвідали Чернігівський  військово-історичний музей.

Заходи щодо формування в учнів життєвих компетенцій та навичок  здорового способу життя у ЗОШ №19

  У  ЗЗСО №19 протягом  листопада 2018 року проводилися заходи щодо формування в учнів життєвих компетенцій та навичок  здорового способу життя.  За цей період соціальним педагогом  Медянцевою І.М. та психологом  Бихал Л.В. було проведено такі заходи:

-відвідування учнями  8-х, 11-х кл  КДМ, зустріч з лікарем гінекологом Семенюк Л.А та психологом клініки Коротков П.В.;

-зустріч учнів 9-11 класів  з лікарями  гінекологами (Семенюк Л.А., Бородіна В.А.) « Ризик інфікування ВІЛ, шляхи передачі»;

-виготовлення учнями початкової школи тематичних  стіннівок «Ми за здоровий спосіб життя»;

30.11.2018р. була проведена акція «Жити у світі, в якому є ВІЛ», метою якої є профілактика ВІЛ/СНІДу та  виховання толерантного ставлення до ВІЛ- інфікованих. У рамках акції проведено:

-перегляд відеофільму;

-конкурс  стіннівок;

-виготовлення червоних стрічок;

-створення учнями «Кола побажань» для ВІЛ-інфікованих людей.

Заходи  в ЗЗСО №19 до 85-річниці ГолодоморуПекельні  цифри та слова

У серце б’ють, неначе молот.

Немов прокляття, ожива

Рік тридцять третій…

Голод…Голод…

 

Наслідки голодомору – це великі духовні втрати, які цифрами не зміряти.

Лихоліття 33-го і досі болять невигойною раною в душі кожного українця, бо не було селянської родини в тодішній Україні, яку б обійшла ця біда, коли голодна смерть забирала дітей і їхніх матерів. 

У ЗЗСО №19 були проведені  уроки пам’яті, бесіди, відеоуроки з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору за темами: «І запалали свічки пам’яті та скорботи» (11 клас), «Були колись страшні часи» (1-4 класи), «З присвятою замордованим голодом…» (6 класи), «Жнива скорботи» (5 клас), «Голгофа голодною смертю» (7 клас), «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття» (10 клас), «Упокорення голодом» (8 клас).

Учні 7-х класів відвідали захід в Чернігівській обласній універсальній науковій  бібліотеці імені В.Г.Короленка . Учні 8-х класів відвідали захід Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.

День Гідності та Свободи в ЗЗСО №19

21 листопада 2018 року вся країна відзначає День Гідності та Свободи України.

В школі було проведено: 

- загальношкільну  урочисту лінійку, «У їхніх серцях жила Україна»

- кращим учням школи було доручено покласти квіти до  пам’ятного знаку на Червоній площі, до меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Барановського  В’ячеслава  Миколайовича та панорами «Герої не вмирають»;

- уроки гідності «Україна - це територія Гідності та Свободи», «Можна все на світі вибирати, сину,вибирати не можна тільки Батьківщину», «Де немає свободи, там немає і Вітчизни», «Майдан – шлях до свободи».

Фотозвіт До Всесвітнього дня дитини у ЗЗСО №19

Учні 7-Б та 7-Г класу ЗЗСО №19 відвідали бібліотеку  ім.В.Г.Короленка  та переглянули документальну стрічку «Лізо, ходи додому»  режисерки Оксани Бурої.
У основі сюжету історія дівчинки Лізи із неблагополучної родини, яка час від часі тікає з дому. Показ приурочили до Всесвітнього Дня дитини, який відзначають 20 листопада, фільм тривав 28 хвилин. Після перегляду кінострічки  модератор проекту Андрій Міщенко поспілкувався з дітьми, розказав, які права вони мають згідно Конвенції ООН і чому їх не можна порушувати.

Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19

Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, почуттями, радістю.

16 листопада 2018 року у  житті учнів 6-х класів сталась важлива подія – це традиційна презентація класів, що розкриває талант кожного учня.

Прощання з осінню у ЗЗСО № 19Сонце довго вже не світить,

День коротша на очах,
Відцвіли останні квіти,
Не курличе в небі птах.

Вся природа засинає,
Фруктів, овочів нема.
Тільки осінь точно знає,
Коли  прийде вже зима


            Учні початкової школи попрощалися з барвистою та чарівною осінню. Діти танцювали, співали пісні, розповідали вірші та малювали малюнки. З великим нетерпінням школярі чекають на прихід зимоньки-зими, адже це пора подарунків, чудес та нових вражень!