Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14005, м. Чернігів, вул. Мстиславська, буд 76

E-mail

znz19@os.chernigiv-rada.gov.ua, chernigiv19@gmail.com

Сайт закладу

http://chernigiv-school-19.jimbo.com

Директор закладу

Шелупець Людмила Григорівна

Телефон

(0462)72-70-52

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut19.rar [566.42 Kb] (cкачувань: 9)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzil19.rar [816.84 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura19.rar [21.11 Kb] (cкачувань: 12)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry19.rar [28.62 Kb] (cкачувань: 72)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

ZNZ-19.rar [88.21 Kb] (cкачувань: 2)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

19.rar [9.53 Kb] (cкачувань: 54)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1346

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez19.rar [13.84 Kb] (cкачувань: 8)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring19.rar [10.5 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit19.rar [68.01 Kb] (cкачувань: 13)

Правила прийому до закладу освіти

pryom19.rar [26.72 Kb] (cкачувань: 27)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

День Гідності та Свободи в ЗЗСО №19

21 листопада 2018 року вся країна відзначає День Гідності та Свободи України.

В школі було проведено: 

- загальношкільну  урочисту лінійку, «У їхніх серцях жила Україна»

- кращим учням школи було доручено покласти квіти до  пам’ятного знаку на Червоній площі, до меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Барановського  В’ячеслава  Миколайовича та панорами «Герої не вмирають»;

- уроки гідності «Україна - це територія Гідності та Свободи», «Можна все на світі вибирати, сину,вибирати не можна тільки Батьківщину», «Де немає свободи, там немає і Вітчизни», «Майдан – шлях до свободи».

Фотозвіт До Всесвітнього дня дитини у ЗЗСО №19

Учні 7-Б та 7-Г класу ЗЗСО №19 відвідали бібліотеку  ім.В.Г.Короленка  та переглянули документальну стрічку «Лізо, ходи додому»  режисерки Оксани Бурої.
У основі сюжету історія дівчинки Лізи із неблагополучної родини, яка час від часі тікає з дому. Показ приурочили до Всесвітнього Дня дитини, який відзначають 20 листопада, фільм тривав 28 хвилин. Після перегляду кінострічки  модератор проекту Андрій Міщенко поспілкувався з дітьми, розказав, які права вони мають згідно Конвенції ООН і чому їх не можна порушувати.

Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19Презентації 6-х класів в ЗЗСО №19

Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, почуттями, радістю.

16 листопада 2018 року у  житті учнів 6-х класів сталась важлива подія – це традиційна презентація класів, що розкриває талант кожного учня.

Прощання з осінню у ЗЗСО № 19Сонце довго вже не світить,

День коротша на очах,
Відцвіли останні квіти,
Не курличе в небі птах.

Вся природа засинає,
Фруктів, овочів нема.
Тільки осінь точно знає,
Коли  прийде вже зима


            Учні початкової школи попрощалися з барвистою та чарівною осінню. Діти танцювали, співали пісні, розповідали вірші та малювали малюнки. З великим нетерпінням школярі чекають на прихід зимоньки-зими, адже це пора подарунків, чудес та нових вражень!

День української писемності та мови у ЗЗСО №19День української писемності та мови у ЗЗСО №19День української писемності та мови у ЗЗСО №19День української писемності та мови у ЗЗСО №19

  9 листопада 2018 року, День української писемності та мови учні 1-11 класів та вчителі ЗЗСО №19 м.Чернігова  долучилися до Всеукраїнського патріотичного радіодиктанту національної єдності. Учні 2-3 класів провели  флешмоб, учні 6-8 класів за паралелями провели брейн – ринги під гаслом «Ми - українці».      

     Цього дня відбулася зустріч з дитячою письменницею рідного краю Сокол А.В. Також пройшла презентація книги про життя і діяльність Софії Русової.

Всеукраїнська акція «Посади дерево миру» у ЗЗСО № 19

Завтрашній день залежить від кожного з нас. Не треба розмовляти і уявляти, як міг би з роками змінитися наш край,  Україна, планета, якби кожен посадив та виростив дерево, кущ.  Кожний з нас мріє, щоб наша земля була квітучою, зеленою, а  не здригалася від вибухів снарядів.

Мета акції – привернути увагу до екологічних проблем, підвищити інтерес до збереження навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

7 листопада  2018р. учні   ЗЗСО  №19 долучилися до акції «Посади дерево миру», що приурочена  Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього природного середовища під час війни та військових конфліктів.  Школярі планують доглядати саджанці, щоб вони не загинули, а також сподіваються, що ніхто не буде пошкоджувати деревця, ламати, викопувати , чи якимось іншим чином завдавати їм шкоди. Акція «Посади дерево миру» є безстроковою.

«Осінній вернісаж» в ЗЗСО №19«Осінній вернісаж» в ЗЗСО №19 

Осінь, гарна молодиця

Розгулялась, веселиться

Прикрасила все барвисто

І шипшинове намисто

Одягла собі на шию….

Та чого тільки не вміє

Осінь,щедра господиня!

 

    9 листопада 2018 року в ЗЗСО №19 відбулося  свято «Осінній вернісаж». У цьому святі активну участь взяли учні та вчителі початкової школи. Діти старанно підготувалися до свята,кожен клас презентував композиції з дарів осені «Чернігівський врожай». Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око. Різноманіття квітів,овочів,фруктів втілилися в чудові та цікаві шедеври учнів. Родзинкою заходу став святковий концерт, учасниками якого були учні першого, третього  класу. Діти презентували свої творчі здібності для вчителів та батьків.

Профілактика булінгу в ЗОШ №19 в рамках проекту "Я маю право!"Профілактика булінгу в ЗОШ №19 в рамках проекту "Я маю право!"

У рамках всеукраїнського  просвітницького проекту  « Я маю право!»  в ЗЗСО №19   була проведена  зустріч  із  учнями 9-А класу на тему «Стоп булінг» - головним  спеціалістом відділу державної реєстрації  друкованих  засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації  Головного територіального управління  юстиції у Чернігівській області  Медведєвою І.В. 

Години  спілкування «Протидія боулінгу в учнівському середовищі» проведені   лейтенантом поліції Андрющенко Ю.Ю. разом з представниками психологічної служби.

Активні осінні канікули ЗЗСО №19Активні осінні канікули ЗЗСО №19Активні осінні канікули ЗЗСО №19Активні осінні канікули ЗЗСО №19Активні осінні канікули ЗЗСО №19

                                                                                             Під час осінніх канікул у дітей з’являється більше вільного часу.  Класні керівники зробили все можливе для того, щоб  діти не сумували й з користю проводили канікули . Учні здійснили екскурсію  по м.Чернігову , відвідали боулінг клуб.

     Учні початкової школи відвідали  фабрику «РОШЕН»,«KidsWill». Учні  6-А та 6-Г класів відвідали  музей популярної науки та техніки « Експерементаріум» м.Київ. Діти здійснили захоплюючу подорож у світ науки. У цій подорожі  вони  побачили  справжній торнадо (тільки в мініатюрі), змогли посміятися над своїм зображенням в кривих дзеркалах, посидіти в кузові справжньої  пожежної машини, а також, власноруч покрутити  і повертіти  різні механізми, пограти на музичних інструментах, і навіть познайомилися  з  експозицією анатомії людини.