Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14005, м. Чернігів, вул. Мстиславська, буд 76

E-mail

znz19@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://chernigiv-school-19.jimbo.com

Директор закладу

Шелупець Людмила Григорівна

Телефон

(0462)72-70-52

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut19.rar [566.42 Kb] (cкачувань: 13)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzil19.rar [816.84 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura19.rar [21.11 Kb] (cкачувань: 15)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry19.rar [28.62 Kb] (cкачувань: 84)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

ZNZ-19.rar [88.21 Kb] (cкачувань: 5)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO19-2019.docx [16.37 Kb] (cкачувань: 46)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1419

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez19.rar [13.84 Kb] (cкачувань: 10)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring19.rar [10.5 Kb] (cкачувань: 14)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit19.rar [68.01 Kb] (cкачувань: 15)

Правила прийому до закладу освіти

pryom19.rar [26.72 Kb] (cкачувань: 33)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено: 25.02.2019

Вітаємо переможців сімейно-спортивного заходу "Футбол з татами"!

18-19 травня 2019 року на відкритому  футбольному майданчику зі штучним покриттям Чернігівської ЗОШ № 19 за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради, Чернігівської обласної федерації футболу, Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, комплексної  дитячо-юнацької спортивної школи №1 управління освіти Чернігівської міської ради проведено сімейно-спортивний захід «Футбол з татами».

За результатами змагань 1 місце виборола команда ЗОШ № 27, 2 місце - команда ЗОШ № 19, 3 місце - команда ЗОШ № 11. Вітаємо переможців!

Заходи у ЗЗСО №19  тиждня національно-патріотичного спрямування з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні Дня пам’яті та примирення «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»Все починалося з грому небесного,

Такого жорстокого, такого нечесного.

 Із ненависного, злісного грому,

 Який на світанку вигнав із дому...

 

У ЗЗСО №19 проводиться тиждень національно-патріотичного спрямування з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

 Уже стала традиційною акція «Голуб  миру», у якій взяли участь учні 1-11 класів.

Були проведені уроки мужності: «Український народ – це ми!», виховні години «Пам’ятайте, щоб не повторилося знову», «Війна – безмежного горя людського ріка».

8 травня проведено акціяю «Маки пам’яті». Червоний мак – офіційний символ  пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символ відзначення Дня пам’яті та примирення.

Було проведено виставку  плакатів «Хай буде мир на всій Землі», виставку дитячих малюнків «Квіти Перемоги».

У бібліотеці організовано тематичну книжкову виставку, що розповідає про військові дії, український визвольний рух на території України, про мужність та героїзм воїнів і жителів країни та міста в період Другої світової війни  «Встеляйте квітами шляхи  бійцям, що мир несли в наш край».

Учні школи взяли участь у покладанні квітів на Болдиній горі до монументу Слави. Проведено також лінійку-реквієм «Вклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити».

Проведено майстер-клас «Зроби мак пам’яті» для учнів 6 класів.

Учні школи також взяли участь в акції щодо вшанування ветеранів «Подаруй квіти ветерану».

Проведення заходів в ЗЗСО №19 з нагоди 33-х роковин Чорнобильської трагедії

33 роки тому світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, що увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців.

В ЗНЗ №19 були проведені заходи: виховні години «Дзвони Чорнобилю», «Чорнобиль – зона тривоги нашої», «Чорнобильська біда», «Чорнобиль-біль кожного», «Чорнобиль не має минулого часу», «Чорнобиль – біль наш»; покладання квітів біля пам’ятного знаку Героям Чорнобиля, конференції, конкурс стіннівок, інтерактивна тематична година «Відтвори події, щоб не повторити ніколи».

«Майстерня  гарного настрою» до Великодніх свят в ЗЗСО №19

Колектив Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 напередодні Великодніх свят  вітає всіх освітян, учнів, батьків. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Бажаємо блага і добра, нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. 
До цього свята в школі проведені  виховні години  « Великодні фантазії», «Весняний настрій», «Великдень – свято християнських родин», «Великодні свята в Україні», відвідано майстер-клас з виготовлення писанок, проведено благодійний ярмарок «Подаруй диво».

Акція «Діти! Поліція! Безпека!»Акція «Діти! Поліція! Безпека!»Акція «Діти! Поліція! Безпека!»

Акція «Діти! Поліція! Безпека!»

Акція «Діти! Поліція! Безпека!»

Акція «Діти! Поліція! Безпека!»

Акція «Діти! Поліція! Безпека!»Акція «Діти! Поліція! Безпека!»Акція «Діти! Поліція! Безпека!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За ініціативою Ювенальної поліції України та Підрозділу взаємодії патрульної поліції та громади за підтримки Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського відділу поліції ГУ НП в Чернігівській області, в рамках Всеукраїнської акції «Діти! Поліція! Безпека!», для учнів закладів загальної середньої освіти міста 16-17 квітня 2019  проведено низку профілактичних заходів за темами "Розв’язання конфліктів мирним шляхом", "Безпека на дорозі", "Відповідальність підлітків за порушення закону", "Протидія булінгу в дитячому середовищі", "Попередження вживання наркотиків", "Небезпечні предмети, їх виявлення та першочергові дії", "Базова самооборона", "Безпечний інтернет для користувачів підліткового віку", "Права дитини", "10 головних правил безпеки для дитини", "Дії, коли тебе затримала поліція", "Надання першої домедичної допомоги", "Розшук дітей". Досвідчені оратори з поліції провели для дітей цікаві та повчальні лекції, практичні заняття та тренінги, які, сподіваємося, стануть для когось пересторогою щодо майбутніх правопорушень.

Протягом трьох днів поліцейські управління ювенальної превенції Національної поліції України та шкільні офіцери патрульної поліції, спецпідрозділ патрульної поліції ТОР, кінологи та вибухотехніки охопили масовими заходами всі школи Чернігова.
У рамках профілактичних заходів в Чернігівському обласному молодіжному центрі поліцейські поспілкувалися з представниками шкільного самоврядування та вислухали їх побажання щодо подальшої співпраці, а також бачення підлітків формату профілактики дитячих правопорушень. 
Підсумком третього дня став заключний масовий захід на території міського торговельно-розважального комплексу, де були задіяні всі сили та засоби Національної поліції України та партнерів, а головне – півтори тисячі дітей, їхніх батьків та жителів міста.
Діти разом із поліцейськими майстрували флікери, які можуть врятувати життя і здоров’я пішоходів у сутінках. В акції «Засвітись» взяли участь школярі різних вікових груп, адже чимало дітей саме ввечері повертаються зі шкіл чи гуртків. Зрозуміло, що світловідбиваючий елемент можна просто купити, але найбільше цінуються саме зроблені власноруч речі. Крім цього, поліцейські розмальовували обличчя учасників акції у імпровізовані маски та смішні мармизи. Ювенальні поліцейські гуртували дітей, обводили олівцем їх долоньки та розмальовували, а дітлахи писали там свої побажання для правоохоронців. 
Старші діти спробували вжитися в роль патрульного – вдягали амуніцію поліцейських, цікавилися технічними характеристиками транспорту та засобів зв’язку, засипали правоохоронців купою різноманітних запитань.
На цьому ж майданчику неподалік патрульні віддали у повне користування дітей свої патрульні авто. Копи дозволили говорити у гучномовець, крутити руль, вмикати проблискові маячки. Також вони покатали малечу на службовому авто.
Якщо патрульні нагадували правила дорожнього руху, то вибухотехніки демонстрували практично всю номенклатуру боєприпасів, з якими дитина може зіткнутися в лісі на місці боїв Другої світової чи натрапити просто в місті, бо гранати і набої нерідко привозять з війни просто в якості «сувенірів». Фахівці вчили, як поводитися в разі виявлення вибухівки та чого категорично не можна робити.
Пілотний проект «Діти! Поліція! Безпека!» стартував із Чернігова, після цього шкільні офіцери поліції та поліцейські управління ювенальної превенції Національної поліції України поїдуть до інших областей. Згодом поліцейські проаналізують результати освітньо-профілактичної акції та дізнаються про думки і бажання дітлахів у всіх куточках України.

Всесвітній день води ЗЗСО№19

Вода - колиска життя. Без неї неможливе існування жодної з відомих форм живих істот - рослин, тварин, бактерій і інших. Людина також не може прожити без води. Наше тіло на 80% складається з цієї унікального речовини, у водному середовищі відбуваються всі обмінні процеси в організмі. 

  У  ЗНЗ №19  22 березня були проведені виховні години до Всесвітнього Дня води: « Кожна краплина має значення»,« Краплина до краплини», « Подорож краплинки».

Захід у рамках проекту "Я маю право!" у ЗЗСО №19

5 березня 2019 року в ЗНЗ №19 спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Черниш В.В. у рамках проекту "Я маю право" було проведено урок правовиховання  на тему «Захист прав дитини та протидія насильству». Учні активно брали участь у обговоренні.

Заходи до дня рідної мови в ЗНЗ №19

 Мова - духовний скарб нації. Це  не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігатиметься  найцінніший скарб - МОВА.

21 лютого до  Дня рідної мови в ЗНЗ №19 було проведено: години спілкування «Шануймо мову калинову!»; конкурс декламаторів «Слово рідне»; конкурс стіннівок «Мовний океан»; фольклорний конкурс «Збережемо наш скарб».