Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14005, м. Чернігів, вул. Мстиславська, буд 76

E-mail

znz19@os.chernigiv-rada.gov.ua, chernigiv19@gmail.com

Сайт закладу

http://chernigiv-school-19.jimbo.com

Директор закладу

Шелупець Людмила Григорівна

Телефон

(0462)72-70-52

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut19.rar [566.42 Kb] (cкачувань: 11)

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzil19.rar [816.84 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura19.rar [21.11 Kb] (cкачувань: 13)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry19.rar [28.62 Kb] (cкачувань: 80)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

ZNZ-19.rar [88.21 Kb] (cкачувань: 5)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO19-2019.docx [16.37 Kb] (cкачувань: 4)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1346

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez19.rar [13.84 Kb] (cкачувань: 10)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring19.rar [10.5 Kb] (cкачувань: 14)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit19.rar [68.01 Kb] (cкачувань: 15)

Правила прийому до закладу освіти

pryom19.rar [26.72 Kb] (cкачувань: 30)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Захід у рамках проекту "Я маю право!" у ЗЗСО №19

5 березня 2019 року в ЗНЗ №19 спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Черниш В.В. у рамках проекту "Я маю право" було проведено урок правовиховання  на тему «Захист прав дитини та протидія насильству». Учні активно брали участь у обговоренні.

Заходи до дня рідної мови в ЗНЗ №19

 Мова - духовний скарб нації. Це  не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігатиметься  найцінніший скарб - МОВА.

21 лютого до  Дня рідної мови в ЗНЗ №19 було проведено: години спілкування «Шануймо мову калинову!»; конкурс декламаторів «Слово рідне»; конкурс стіннівок «Мовний океан»; фольклорний конкурс «Збережемо наш скарб».

Заходи  із вшанування учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної СотніГерої такі не вмирають,

                   Вони будуть вічно живі.

                   Героїв завжди пам’ятають

                   На небі й на рідній землі!

 

У ЗНЗ №19 20 лютого 2019 року  були проведені заходи із вшанування учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні .

 

  В школі було проведено виховні години: «Нескорені, чиї душі на небесах …», «Небесна сотня. Герої нашого часу», «День пам’яті Небесної Сотні. Герої не вмирають», зустріч з учасником АТО Одноколовим Владиславом Олександровичем. 

      Учнями школи було  покладено  квіти до меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Барановського  В’ячеслава  Миколайовича та панорами «Герої не вмирають»; відбулася лінійка – реквієм  «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

День безпечного Інтернету ЗНЗ №19

У закладі загальної середньої освіти №19 проведені відповідні заходи. З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатацію через мережу Інтернет  05-06.02.2019 р. серед учнів 7-11 класів проведений урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик».

Відзначення Дня Соборності України та Дня Пам’яті Героїв Крут у ЗНЗ №19

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування. Утвердження єдності народу у соборній державі, чуття великої родини як у далекому 1919, так і сьогодні завжди було і є чудом оновлення. У ході відзначення Дня Соборності України та Дня Пам’яті Героїв Крут у ЗНЗ №19 було проведено наступні заходи: години спілкування «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення», відеолекторій «Вони боролися, щоб ми перемогли», показ мультимедійних презентацій «Бій за майбутнє України», тематичні уроки патріотизму та єдності з предметів суспільно – гуманітарного спрямування  з відеопереглядом сюжетів документальних кадрів: «Акт Злуки УНР та ЗУНР», «Зі сплаву геройства писалось ім’я – ПЕРЕМОГА» («До Дня пам’яті Героїв Крут»).

Фотозвіт заходів до Дня святого Миколая  в ЗЗСО №19Фотозвіт заходів до Дня святого Миколая  в ЗЗСО №19

В Україні з давніх-давен відзначали свято Миколая з особливим шануванням. Діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая, бо це особливо бажане свято. З 17 по 21 грудня у ЗЗСО №19 вирували веселощі, адже діти та батьки підготували казки, танці, розповідали вірші, відгадували загадки та з цікавістю слухали про народні вірування, прикмети, пов'язані з Днем Святого Миколая. Надзвичайно дітлахам сподобались янголятка, які прийшли разом зі святим Миколаєм та чортик Антипка, який намагався заважати святу. Усі діти отримали приємні подарунки, вразили своєю творчістю та талантами. Тож задоволені залишилися всі учасники освітнього процесу. Уже традиційно напередодні свята клуб спортивно-бального танцю «Аеліта»  дарує нам танцювальний мюзикл. 16 грудня 2018 року  глядачі отримали насолоду від казки «Спляча красуня» та  постановки «Ромео і Джульєтта», що наповнили наші серця теплом, радістю, щирими емоціями.

 Цього тижня у ЗЗСО № 19 традиційно були проведені виховні години, родинні свята, поетичні хвилинки, інсценізації казок: "Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай!", «Святий  Миколай до нас у гості завітай», «Вітання від Миколая», «Казковий мікс», «Свято на порозі», «Лускунчик або Мишачий король», «Колобок» (сучасна казка).

Тренінг «Стоп насильство» у ЗЗСО №19

  У рамках проекту  «Я маю право»  в ЗЗСО №19 6 грудня 2018 року відбувся тренінг «Стоп насильство», проведений  спеціалістами Головного управління юстиції (Трейтяк О.М., Петухова Н.Ю.), інспектором ювенальної превенції  Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Андрющенко  Ю.Ю. та соціальним педагогом Медянцевою І.М.

  У світі багато жорстокості й насилля,е гірше, коли кривдник – твоя близька людина. Який захист гарантує держава постраждалим від домашнього насильства? Ознайомили  учнів з правилами поведінки в кризових ситуаціях, законодавчими нормами, що протидіють домашньому насильству і гарантують захист.

Заходи у ЗЗСО №19 до Дня Збройних Сил України

          Протягом тижня в ЗЗСО №19 до Дня Збройних сил України було проведено конкурс малюнків «Мій тато захисник» серед 1-4 класів, також учні писали листи за темами, "Вірш захиснику", "Лист герою".

      Були проведені виховні години серед 1-11 класів «Історія створення Збройних сил України». «День збройних Сил України», «Вірні сини Батьківщини», «Життя української армії», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини», «Уклін всім, хто край свій боронить». Учні 7-Б класу (класний керівник Голумбевська С.В.) відвідали Чернігівський  військово-історичний музей.

Заходи щодо формування в учнів життєвих компетенцій та навичок  здорового способу життя у ЗОШ №19

  У  ЗЗСО №19 протягом  листопада 2018 року проводилися заходи щодо формування в учнів життєвих компетенцій та навичок  здорового способу життя.  За цей період соціальним педагогом  Медянцевою І.М. та психологом  Бихал Л.В. було проведено такі заходи:

-відвідування учнями  8-х, 11-х кл  КДМ, зустріч з лікарем гінекологом Семенюк Л.А та психологом клініки Коротков П.В.;

-зустріч учнів 9-11 класів  з лікарями  гінекологами (Семенюк Л.А., Бородіна В.А.) « Ризик інфікування ВІЛ, шляхи передачі»;

-виготовлення учнями початкової школи тематичних  стіннівок «Ми за здоровий спосіб життя»;

30.11.2018р. була проведена акція «Жити у світі, в якому є ВІЛ», метою якої є профілактика ВІЛ/СНІДу та  виховання толерантного ставлення до ВІЛ- інфікованих. У рамках акції проведено:

-перегляд відеофільму;

-конкурс  стіннівок;

-виготовлення червоних стрічок;

-створення учнями «Кола побажань» для ВІЛ-інфікованих людей.