Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 18 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів вул. Гагаріна, 24

E-mail

znz18@os.chernigiv–rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school18.kl.com.ua/

Директор закладу

Ярошенко Олександр Сергійович

Телефон

64-44-79

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut18.rar [2.17 Mb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii18.rar [3.74 Mb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura18.rar [9.57 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry18.rar [10.23 Kb] (cкачувань: 28)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Program18.rar [20.71 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

18.rar [9.72 Kb] (cкачувань: 14)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

428

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez18.rar [9.47 Kb] (cкачувань: 8)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring18.rar [2.55 Mb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit18.rar [3 Mb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom18.rar [9.47 Kb] (cкачувань: 8)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

"Круглий стіл" шкільних бібліотекарів міста

З метою розгляду питання розвитку і належного функціонування шкільної бібліотеки у час становлення Нової української школи на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 відбулося засідання "круглого столу" шкільних бібліотекарів міста «Роль бібліотеки закладу загальної середньої освіти в реалізації освітньої державної політики».  Про історію та сучасне життя школи,  пріоритетні напрямки роботи закладу  розповів його директор  Ярошенко О.С.  Завідувач шкільної бібліотеки ЗОШ № 18 Ніколаєнко Л.В. поділилася досвідом роботи з використання нових інтерактивних технологій, зокрема і  створення  спільно з вчителями початкової школи лепбуку  (lapbook), та пошуку  підходів до користувача бібліотеки.

Далі, згідно плану роботи заходу, учасники круглого столу, члени п’яти методичних груп обговорили проблемні питання функціонування шкільної бібліотеки, відповідно до теми засідання круглого столу:

  •  «Дизайн сучасної бібліотеки закладу загальної середньої освіти»;
  •  «Організація інформаційного середовища Нової української школи»;
  • «Особисті форми та методи  удосконалення фахової майстерності»;
  •  «Сучасна роль бібліотекаря Нової української школи»;
  •   «Створення іміджу шкільної бібліотеки. Бібліотечний етикет, такт».

По завершенню обговорення в групах керівники та представники методичних груп  (Хакімова З.П., Фісенко О.Ю., Власкова В.В., Кошель В.В.,  Мороз Л.М.) поділилися  інформацією про діяльність бібліотек ЗЗСО   за озвученими напрямками роботи.

Після обговорення шкільні бібліотекарі прийшли до висновку, що досягнення  нової  якості  освіти  неможливе  без  поліпшення  матеріально-технічного стану шкільних бібліотек, зокрема  без наявності  сучасної комп’ютерної  та мультимедійної техніки; що  якість  бібліотечно-інформаційного обслуговування залежить від оновлення і поповнення не тільки фондів підручників, але і основних книжкових фондів;  що розвиток і належне функціонування шкільної бібліотеки залежить і від  професійної готовності шкільного бібліотекаря до формування інформаційної культури сучасних школярів.

Тиждень права в ЗНЗ №18

У рамках Всеукраїнського тижня права в ЗНЗ№18 відбулось ряд заходів, а саме:

- спеціалістами Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, Кезько К.С. та Галат Ю.О., з учнями 9-А класу проведена бесіда «Права людини»;

- у 1-4-х класах відбулись інформаційно–освітні  бесіди «Я- дитина, я – людина, що має свої права!», які провели волонтери 10-го класу;

- у 5-6-х класах проведено виховний захід з елементами театралізації «Правовий букварик»;

          -  в 11-му класі проведено соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права» - спеціалістами з управління юстиції , Москальчук І. О., Коваль Н.М. та круглий  стіл «Конвенція ООН про права дитини: закон і реальність»;

         - у 7-х класах проведено бесіду «Правила і закони в твоєму житті»;

         - у 8-му класі проведено усний журнал « Подорож у місто прав людини»;

         -  у 9-х класах проведено гру-конкурс «Калейдоскоп права»;

         - у 10-му класі соціальним педагогом Лось О.С в рамках програми «Вибір»-10 -  проведено заняття з елементами тренінгу «Відповідальний вибір».;

      - проведено конкурс стіннівок, малюнків  «Світ без насилля»;

     - бібліотекар школи, Ніколаєнко Л.В. ознайомила учнів із літературою правової тематики, яка представлена на виставці «Де право, там і захист».

Лекція з питань вибухонебезпеки у ЗНЗ № 18

      Сьогодні, 10.12.2018, учні 9-11-х класів ЗНЗ № 18 із зацікавленістю прослухали лекцію з питань вибухонебезпеки «Правила поводження з піротехнічними засобами, невідомими та вибухонебезпечними предметами і речовинами».

     Старший інспектор-вибухотехнік, капітан поліції, Демьянченко О.О. та інспектор-вибухотехнік, старший лейтенант поліції, Шакун А.В., ознайомили учнів з видами вибухонебезпечних предметів, правилами поводження під час небезпечної знахідки та про кримінальне і адміністративне покарання за зберігання та використання цих предметів.

День Збройних Сил України відзначили у ЗЗСО №18

   До Дня Збройних Сил України учні ЗЗСО N18 долучилися до інформаційної кампанії «Дякую захисникам!». Учні молодших класів привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил України: написали листи подяки, вірші, намалювали малюнки. Учні 1-А, 1-Б та 3-Б класів зустрілися з учасниками АТО для того, щоб передати привітання та подарунки нашим бійцям на Схід.

Профілактика булінгу в рамках проекту "Я маю право!" у ЗЗСО №18

         У рамках проекту «Я маю право» у ЗЗСО №18 відбулась зустріч учнів 5-х класів з головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації територіального управління юстиції у Чернігісській області, Фроловою Тетяною Анатоліївною та Поперечною Оленою Михайлівною.  Учні прослухали лекцію з приводу «булінгу» у школі та вдома, переглянули відеоролики з прикладами «булінгу»,  були учасниками гри «Навчись протистояти «булінгу», навчились розрізняти що є булінгом, а що – ні. Зустріч пройшла дуже цікаво для всіх учасників заходу.

Місячник «Ми за здоровий спосіб життя!» у ЗЗСО №18

Листопад місяць у ЗНЗ № 18 пройшов під лозунгом «Ми за здоровий спосіб життя!». Протягом цього часу у школі відбулось багато заходів присвячених здоров’ю,   толерантному ставлення до ВІЛ-позитивних людей та профілактики розповсюдження СНІДу та ВІЛ-інфекції, а саме:

-         випуск інформаційно-просвітницького бюлетеня «Зупини СНІД, щоб він не зупинив тебе»; 

-         конкурс малюнків  «Ми за здоровий спосіб життя!»;

-         виставка літератури  у шкільній бібліотеці «Все про ВІЛ/СНІД;

-         відеолекторій «Зупинимо СНІД разом» (9-11класи);

-         казкотерапія «Про що мають знати усі» (2-4 класи);

-         гра-подорож «ВІЧ/СНІД! Проінформований – означає захищений» (8 клас);

-         заняття з елементами тренінгу «Життя в якому є ВІЛ» (5-6 класи);

-         батьківські збори - «Як уникнути негативного впливу вулиці?».

19.11.2018 та 20.11.2018 практичним психологом  благодійної організації «Чернігівська мережа» Оленою Воропай та практичним психологом  Зеленою Г.В. було проведено тренінгові заняття з учнями 7А,7Б, 8, 9А та 9Б класів на тему «Що ти знаєш про СНІД»? Під час заняття у учнів було сформовано розуміння власної відповідальності за ризик інфікування ВІЛ,систематизовано знання про шляхи передачі ВІЛ, навчено оцінювати конкретні ситуації. Учні навчились формувати вміння робити усвідомлений вибір на користь здорового способу життя.

 Тиждень доброти та толерантності в ЗЗСО №18

12-16.11.2018 року у ЗНЗ № 18  було проведено Тиждень доброти та толерантності. У всіх класах проведені виховні години, бесіди та круглі столи  присвячені Міжнародному дню доброти. У 3-А класі відбулась відкрита виховна година  у формі уявної подорожі «У країні дружби і чемності».           З  щирою душею та відкритим серцем учні школи брали участь у благодійній акції «На зустріч мрії».  Виручені кошти  від продажу ( 800 грн.) були перераховані  на рахунок організації «Сильні духом» на підтримку онкохворих дітей.

Заходи до Дня захисника України у ЗНЗ №18

           Дуже цікаво пройшли заходи до Дня захисника України у ЗНЗ№18.

        День розпочався з вшанування загиблих воїнів у ході АТО хвилиною мовчання. У всіх класах відбулись виховні заходи присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва : «Козацькому роду – нема переводу», «Україна – країна нескорених», «Вони стояли на захист Батьківщини» та ін...

       Найбільш цікавим був урок  гідності у 5-А, 5-Б та 8-му класах. Учні уважно слухали розповідь  старшого офіцера  відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування  військ «Північ», капітана Пененка Т.В.  Діти дізналися про допомогу  військовослужбовців , яку вони надають цивільному населенню окупованої території, як допомагають звільнити наших військових з полону, як проводять розмінування території та багато іншого.  Дівчата, хлопці та вчителі мали змогу відчути  важкість бронежилету та каски  примірявши їх на себе.

        Капітан Пиненко Т.В. та майор Булах О.В. подарували школі прекрасні стенди, а натомість  отримали від учнів вітання зі святом  захисника України. На згадку про зустріч було зроблено чимало фотографій.

       З нагоди Дня Українського козацтва у 7-А класі пройшла читацька конференція «Козацькими стежками». Бібліотекар школи, Ніколаєнко Л.В., розповіла багато цікавого про козаків, про їх побут та життя.

      У 3-А класі відбулось родинне свято, де вітання отримали хлопчики класу та батьки.

      Учні 11-го класу разом з класним керівником поклали квіти до меморіальної дошки та пам’ятника захисникам Батьківщини у сквері М.М.Попудренка.

       На честь свята між хлопцями 9-х та 10-го класів пройшли спортивні змагання «Козацькі розваги».