Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 18 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів вул. Гагаріна, 24

E-mail

znz18@os.chernigiv–rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school18.kl.com.ua/

Директор закладу

Ярошенко Олександр Сергійович

Телефон

64-44-79

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut18.rar [2.17 Mb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii18.rar [3.74 Mb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura18.rar [9.57 Kb] (cкачувань: 7)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry18.rar [10.23 Kb] (cкачувань: 32)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Program18.rar [20.71 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO18-2019.docx [16.38 Kb] (cкачувань: 12)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

428

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez18.rar [9.47 Kb] (cкачувань: 10)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring18.rar [2.55 Mb] (cкачувань: 13)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit18.rar [3 Mb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom18.rar [9.47 Kb] (cкачувань: 10)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

8 Березня святкували у ЗЗСО №18

Ледь відчутним подихом прийшло до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжнісь і красу.

        7 березня у ЗНЗ № 18 пройшли цікаві святкові заходи з нагоди наближаючогося  жіночого Дня 8 Березня. Учні школи підготували для вчителів чудовий концерт, а випускники школи минулих років привітали педагогів добрими словами вдячності.  Свято складалось із різноманітних привітань: вірші, пісні, таночки, сценки, частівки, гуморески. Діти показали свої здібності, таланти, нахили. Концерт проходив у дружній теплій атмосфері, де всі почували себе, як одна сім’я.

     Дуже цікаво відбувся захід у 3-Б класі. На святі лунали лагідні пісні про маму, вірші про бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У конкурсах приймали участь не тільки діти, а й батьки. 

    Свято 8 Березня пройшло цікаво і незвичайно. А результатом свсята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків.

У ЗОШ №18 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого учні школи №18 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.  На лінійці - реквіємі  присвяченій  Пам’яті Героїв Небесної Сотні був присутній учасник подій на Майдані, Мозговий Володимир Максимович.

 Він розповів про трагічні події, які змінили хід нашої історії. Учні школи вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні  хвилиною мовчання.

     У всіх класах пройшли виховні години: «Герої не вмирають!», «Небесна сотня», «Герої нашого часу», «Воїни добра» та ін.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у ЗЗСО № 18

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у ЗЗСО № 18 відбулося ряд заходів, а саме класними керівниками 2-11-х класів, проведено:

- тематичні уроки мужності, уроки пам’яті, бесіди з історії війни в Афганістані та інших локальних конфліктів: «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять», «Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий», «Їх долі опалені війною», «Афганістан – пам’ять і біль нашого народу», «Нехай вічно горить вогонь пам’яті», «Ціна чужої війни» та інші;

- зустрічі з учасником бойових дій на території інших держав, Бичуком А.М. 

           Проведені екскурсії до шкільної музейної кімнати бойової слави учнів школи на честь учасників бойових дій на території інших держав - «Мужність залишається у віках».

      Учні вшанували пам’ять колишнього випускника школи, Камського Володимира, який загинув на Афганській землі, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

           Бібліотекарем школи, Ніколаєнко Л.В., оформлено тематичну виставку історичної художньої та публіцистичної літератури, яка висвітлює сторінки війни в Афганістані  та інші збройні конфлікти.

            Випущено стіннівку «Афганістан болить в моїй душі».

Профілактичний захід «Ми проти БУЛІНГУ!» у ЗОШ №18

    06.02.2019р. у ЗОШ №18 з учнями 4-го класу проведено профілактичний захід «Ми проти БУЛІНГУ!», який відбувся у рамках проекту «Я маю право!». Захід було проведено головним спеціалістом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Шетелею Л.І.

    Діти приймали активну участь у обговоренні проблем , що стосується БУЛІНГУ та ділилися своїми пропозиціями, як  йому протидіяти.

Відзначення річниці подвигу Героїв Крут у ЗЗСО №18

29.01.2019 року в рамках відзначення річниці подвигу Героїв Крут по класах пройшли години спілкування, уроки мужності присвячені 101-й річниці  подвигу героїв  Крут, які розпочались з хвилини мовчання.

У шкільній бібліотеці було оформлено виставку інформаційно-довідникової літератури, яка висвітлює безсмертний подвиг Героїв Крут де і пройшли історичні читання.  Учні переглянули документальні стрічки про події тих трагічних подій.             

"Круглий стіл" шкільних бібліотекарів міста

З метою розгляду питання розвитку і належного функціонування шкільної бібліотеки у час становлення Нової української школи на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 відбулося засідання "круглого столу" шкільних бібліотекарів міста «Роль бібліотеки закладу загальної середньої освіти в реалізації освітньої державної політики».  Про історію та сучасне життя школи,  пріоритетні напрямки роботи закладу  розповів його директор  Ярошенко О.С.  Завідувач шкільної бібліотеки ЗОШ № 18 Ніколаєнко Л.В. поділилася досвідом роботи з використання нових інтерактивних технологій, зокрема і  створення  спільно з вчителями початкової школи лепбуку  (lapbook), та пошуку  підходів до користувача бібліотеки.

Далі, згідно плану роботи заходу, учасники круглого столу, члени п’яти методичних груп обговорили проблемні питання функціонування шкільної бібліотеки, відповідно до теми засідання круглого столу:

  •  «Дизайн сучасної бібліотеки закладу загальної середньої освіти»;
  •  «Організація інформаційного середовища Нової української школи»;
  • «Особисті форми та методи  удосконалення фахової майстерності»;
  •  «Сучасна роль бібліотекаря Нової української школи»;
  •   «Створення іміджу шкільної бібліотеки. Бібліотечний етикет, такт».

По завершенню обговорення в групах керівники та представники методичних груп  (Хакімова З.П., Фісенко О.Ю., Власкова В.В., Кошель В.В.,  Мороз Л.М.) поділилися  інформацією про діяльність бібліотек ЗЗСО   за озвученими напрямками роботи.

Після обговорення шкільні бібліотекарі прийшли до висновку, що досягнення  нової  якості  освіти  неможливе  без  поліпшення  матеріально-технічного стану шкільних бібліотек, зокрема  без наявності  сучасної комп’ютерної  та мультимедійної техніки; що  якість  бібліотечно-інформаційного обслуговування залежить від оновлення і поповнення не тільки фондів підручників, але і основних книжкових фондів;  що розвиток і належне функціонування шкільної бібліотеки залежить і від  професійної готовності шкільного бібліотекаря до формування інформаційної культури сучасних школярів.

Тиждень права в ЗНЗ №18

У рамках Всеукраїнського тижня права в ЗНЗ№18 відбулось ряд заходів, а саме:

- спеціалістами Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, Кезько К.С. та Галат Ю.О., з учнями 9-А класу проведена бесіда «Права людини»;

- у 1-4-х класах відбулись інформаційно–освітні  бесіди «Я- дитина, я – людина, що має свої права!», які провели волонтери 10-го класу;

- у 5-6-х класах проведено виховний захід з елементами театралізації «Правовий букварик»;

          -  в 11-му класі проведено соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права» - спеціалістами з управління юстиції , Москальчук І. О., Коваль Н.М. та круглий  стіл «Конвенція ООН про права дитини: закон і реальність»;

         - у 7-х класах проведено бесіду «Правила і закони в твоєму житті»;

         - у 8-му класі проведено усний журнал « Подорож у місто прав людини»;

         -  у 9-х класах проведено гру-конкурс «Калейдоскоп права»;

         - у 10-му класі соціальним педагогом Лось О.С в рамках програми «Вибір»-10 -  проведено заняття з елементами тренінгу «Відповідальний вибір».;

      - проведено конкурс стіннівок, малюнків  «Світ без насилля»;

     - бібліотекар школи, Ніколаєнко Л.В. ознайомила учнів із літературою правової тематики, яка представлена на виставці «Де право, там і захист».

Лекція з питань вибухонебезпеки у ЗНЗ № 18

      Сьогодні, 10.12.2018, учні 9-11-х класів ЗНЗ № 18 із зацікавленістю прослухали лекцію з питань вибухонебезпеки «Правила поводження з піротехнічними засобами, невідомими та вибухонебезпечними предметами і речовинами».

     Старший інспектор-вибухотехнік, капітан поліції, Демьянченко О.О. та інспектор-вибухотехнік, старший лейтенант поліції, Шакун А.В., ознайомили учнів з видами вибухонебезпечних предметів, правилами поводження під час небезпечної знахідки та про кримінальне і адміністративне покарання за зберігання та використання цих предметів.

День Збройних Сил України відзначили у ЗЗСО №18

   До Дня Збройних Сил України учні ЗЗСО N18 долучилися до інформаційної кампанії «Дякую захисникам!». Учні молодших класів привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил України: написали листи подяки, вірші, намалювали малюнки. Учні 1-А, 1-Б та 3-Б класів зустрілися з учасниками АТО для того, щоб передати привітання та подарунки нашим бійцям на Схід.