Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 18 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

М.Чернігів вул. Гагаріна, 24

E-mail

znz18@os.chernigiv–rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school18.kl.com.ua/

Директор закладу

Ярошенко Олександр Сергійович

Телефон

64-44-79

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut18.rar [2.17 Mb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii18.rar [3.74 Mb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura18.rar [9.57 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry18.rar [10.23 Kb] (cкачувань: 26)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Program18.rar [20.71 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

18.rar [9.72 Kb] (cкачувань: 14)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

428

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez18.rar [9.47 Kb] (cкачувань: 8)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring18.rar [2.55 Mb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit18.rar [3 Mb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom18.rar [9.47 Kb] (cкачувань: 8)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 Тиждень доброти та толерантності в ЗЗСО №18

12-16.11.2018 року у ЗНЗ № 18  було проведено Тиждень доброти та толерантності. У всіх класах проведені виховні години, бесіди та круглі столи  присвячені Міжнародному дню доброти. У 3-А класі відбулась відкрита виховна година  у формі уявної подорожі «У країні дружби і чемності».           З  щирою душею та відкритим серцем учні школи брали участь у благодійній акції «На зустріч мрії».  Виручені кошти  від продажу ( 800 грн.) були перераховані  на рахунок організації «Сильні духом» на підтримку онкохворих дітей.

Заходи до Дня захисника України у ЗНЗ №18

           Дуже цікаво пройшли заходи до Дня захисника України у ЗНЗ№18.

        День розпочався з вшанування загиблих воїнів у ході АТО хвилиною мовчання. У всіх класах відбулись виховні заходи присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва : «Козацькому роду – нема переводу», «Україна – країна нескорених», «Вони стояли на захист Батьківщини» та ін...

       Найбільш цікавим був урок  гідності у 5-А, 5-Б та 8-му класах. Учні уважно слухали розповідь  старшого офіцера  відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування  військ «Північ», капітана Пененка Т.В.  Діти дізналися про допомогу  військовослужбовців , яку вони надають цивільному населенню окупованої території, як допомагають звільнити наших військових з полону, як проводять розмінування території та багато іншого.  Дівчата, хлопці та вчителі мали змогу відчути  важкість бронежилету та каски  примірявши їх на себе.

        Капітан Пиненко Т.В. та майор Булах О.В. подарували школі прекрасні стенди, а натомість  отримали від учнів вітання зі святом  захисника України. На згадку про зустріч було зроблено чимало фотографій.

       З нагоди Дня Українського козацтва у 7-А класі пройшла читацька конференція «Козацькими стежками». Бібліотекар школи, Ніколаєнко Л.В., розповіла багато цікавого про козаків, про їх побут та життя.

      У 3-А класі відбулось родинне свято, де вітання отримали хлопчики класу та батьки.

      Учні 11-го класу разом з класним керівником поклали квіти до меморіальної дошки та пам’ятника захисникам Батьківщини у сквері М.М.Попудренка.

       На честь свята між хлопцями 9-х та 10-го класів пройшли спортивні змагання «Козацькі розваги».

Уроки доброти  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у ЗЗСО міста

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти.

   Під час цих заходів в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №21 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Учні початкових класів малювали своїх домашніх улюбленців, відвідали Чернігівську обласну станцію юних натуралістів, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погладити їх. Діти отримали масу позитивних вражень.

   У ЗОШ № 5 проведено 8 уроків доброти, а в ЗОШ №30 - 12.

   А у закладі загальної середньої освіти №24 учні привели до закладу своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування. Головна мета заходу — це привід нагадати учням про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   У ЗЗСО № 28 уроки доброти проводилися цілий тиждень, з 2 жовтня 2018 р. по 5 жовтня 2018 р. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними.  Загалом було проведено 22 уроки, які пройшли під гаслом: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  У СЗОШ№2 проведено години спілкуваня «Мої домашні улюбленці», «Чи існує дружба з тваринами?», «Як я піклуюсь про тварин»,«Тварини в твоєму житті», фото-флешмоб  «Ми любимо тварин».

  У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 в усіх класах протягом 01-04 жовтня проведені уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню, який відзначається 4 жовтня. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу.

  У  кожному класі школи  № 18 учні показали свої фотографії з домашніми улюбленцями та  із задоволенням   розповіли про свою тварину , про її характер, звички та про те, як потрібно за нею доглядати. Також було організовано фотовиставку  «Моя улюблена тварина».

   ЧНРЦ №1 запросили до себе гостей – студентський соціальний театр «Екслібріс», який показав веселу та повчальну анімаційну виставу  «Ковбої в зоопарку», а також подарував шкільній бібліотеці тематичну художню літературу. Учні 9-12 класів організували виставку творчих робіт «Такі різні та дивовижні», призиваючи кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому живеш.

   Заходи у рамках акції відбулися також у  НРЦ№2, ЗОШ №35, НВК №16, ЗОШ №17, ЗОШ І ст. №25.

Заходи до Міжнародного дня громадян похилого віку у ЗНЗ №18

       З нагоди  Міжнародного дня громадян похилого віку у ЗНЗ №18 відбулось ряд заходів, а саме:

      Уроки милосердя  у 5-Б  та 9-Б класі  «Повага – ниточка, що з’єднує покоління», усний журнал у 6-Б класі «Шануй батька і неньку, то буде тобі скрізь гладенько», круглий стіл у 9-А класі «Повага до старших – головний обов’язок людини»  та інші заходи.

      Учні 3-Б класу, виготовили листівки доброти своїм бабусям та дідусям із словами любові та поваги.

      Із задоволенням учні школи відвідали геріатричний пансіонат.  Для мешканців  пансіонату прозвучали народні та сучасні пісні, були виконані музичні твори на фортепіано та флейті, танцювальні композиції та  сказані добрі слова з побажанням здоров’я , довгих років життя та гарного настрою.

Відзначення 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського у ЗНЗ №18

    З нагоди  відзначення 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського,  у ЗНЗ №18 по всіх класах були проведені виховні години, круглі столи, усні журнали  та пізнавальні конференції.

    Цікаво пройшов у 4-му класі відкритий  виховний захід у формі усного журналу: «Сухомлинський В. О.: «Людина починається з добра».     

     Класовод, Шульга С.В., ознайомила учнів із життям і творчістю В. О. Сухомлинського, а бібліотекар школи, Ніколаєнко Л. В., провела з дітьми конкурс «Відгадай загадку» та вікторину за творами В. О. Сухомлинського.    

   Діти навчились формувати вміння міркувати, оцінювати свої вчинки, бути добрими та ввічливими.

   Твори письменника спонукають дітей до пізнання світу, викликають бажання наслідувати позитивні риси персонажів прочитаних оповідань, виховують працелюбність, повагу до старших і любов до рідної землі, доброту, людяність, потребу в справжній дружбі.

    Діти початкових класів із задоволенням виготовляли поробки з природних матеріалів та оформили  виставку: «Барви осені».

Заходи до Дня міста у ЗЗСО №18

   21 вересня у ЗНЗ №18 відбулось ряд заходів, присвячених Дню вигнання з м. Чернігова нацистських окупантів.

   Вихованці гуртка «Юні музеєзнавці», провели у всіх класах інформаційні хвилинки «Визволення міста Чернігова».

    Учні початкової школи дізнались про партизанський рух на Чернігівщині та поклали квіти до пам’ятника  М.М.Попудренка.

   Учні 11-го класу прибрали поховання невідомих солдат в урочищі «Подусівка», вшанували їх пам’ять  хвилиною мовчання та покладанням квітів.

   Маленькі гості із дитячого садочку, відвідали музейну кімнату, де дізналися   про визволення м. Чернігова від німецьких загарбників та із задоволенням розглянули музейні експонати.

   Учні 5-8-х класів брали активну участь у конкурсі малюнків на асфальті присвячених Дню міста.

«Міжнародний день чистих берегів» за участі учнів ЗОШ №18

15 вересня 2018 року, учнівський колектив 8-го класу ЗНЗ №18 прийняв активну участь у екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів».

    Цього дня, від побутових відходів було прибрано  узбережжя річки Білоус. Учні  школи закликають всіх береги водні ресурси від забруднення побутовими відходами та зберегти нашу планету чистою…

 Ми прибрали. Черга за тобою!

Про причини, наслідки булінгу та шляхи його подолання говорили під час виховного заходу в ЗОШ №18

14.09.2018р. ЗЗСО №18 у 7-Б класі  було проведено заняття в рамках проекту «Я маю право!» на тему: «Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання».

      Захід було проведено головним спеціалістом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Шетелею Л.І. та фахівцем із соціальної роботи Чернігівського міського соціального центру для сім’ї, дітей та молоді Оленою Надточій,  спільно з соціальним педагогом Лось О.С. та класним керівником Андрієнко І.А.

    Дітей вчили бути толерантними, небайдужими до чужого горя; вміти запобігти дитячому насиллю, бути культурними у спілкуванні.