РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

АРХИВ
Червень 2022 (24)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (132)
Січень 2022 (120)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14017, вул. Малясова, 14

E-mail

znz17@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 http://osvita.ch.ua/navchalni_zakladi/zagalnyoosvitni/znz-17/ 

Директор закладу

Коломійцева Вікторія Петрівна

Телефон

678-469

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-17.rar [2.2 Mb] (cкачувань: 15)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-17.rar [8.56 Kb] (cкачувань: 12)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadrove-zabezpechennya-17.pdf [176.75 Kb] (cкачувань: 7) 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Osvtnya-programa-17-2021-2022-1-stupenya.pdf [3.66 Mb] (cкачувань: 0)Osvtnya-programa-17-2021-2022-2-stupenya.pdf [5.3 Mb] (cкачувань: 2) 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

17.docx [16.93 Kb] (cкачувань: 12) 

У 2022-23 н.р. заклад не здійснює

набір до 1 класів

Ліцензований обсяг 

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 248

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchne-zabezpechennya-17.pdf [508.73 Kb] (cкачувань: 1) 

Результати моніторингу якості освіти

Pro-montoring-navch.-dosyagnen-uchnv-2020-2021.pdf [2.19 Mb] (cкачувань: 0)

 

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvt-2021-1.docx [42.23 Kb] (cкачувань: 2)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-17.rar [7.57 Kb] (cкачувань: 22)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

[attachment=1221]

Профілактика булінгу:

Pro-organzacyu-roboti-schodo-protidyi-bulngu.pdf [1.76 Mb] (cкачувань: 2) 

Інформацію оновлено: 31.05.2022

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: інженер-електронік - 1 ставка.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Малясова, 14, тел. 678-469.

День Єднання в ЗЗСО №17

16 лютого в Україні з’явилося нове державне свято – День Єднання. У цей день над нашою школою замайорів Державний Прапор, пролунав  Гімн , а діти тримали в руках блакитно – жовте серце нашої України. Міцно тримаючись за руки, учні демонстрували стійкість, єдність та нездоланність нашого народу. А синьо – жовті стрічки в маленьких дитячих пальчиках та біля серця символізували любов до рідної землі, яка горить жарким вогнем у маленьких душах.

День Святого Валентина в ЗЗСО №17

14 лютого  у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Діти завжди чекають це свято з нетерпінням, бо цього дня вони продемонструють свою симпатію, подарувавши комусь із однокласників омріяну валентинку. Саме 14 лютого наша школа перетворилася на простір, де вирує атмосфера дружби, щирості та кохання!

Святково прикрашена фотозона  у холі навчального закладу, вже при вході всім задавала піднесеного настрою.  Рано вранці почала працювати святкова  «Пошта кохання», адже скринька була переповнена валентинками.   Кожен бажаючий мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичний Купідончик із задоволенням передавав  їх адресатам.

День пам'яті Героїв Крут в ЗЗСО №17

Щороку 29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут. З метою вшанування 300 студентів – гімназистів у ЗОШ №17 в онлайн форматі  на платформі ZOOM класними керівниками було проведено низку тематичних заходів на тему «Бій під Крутами». Учні переглянули фільм «Бій під Крутами. Як це було.» Поділилися своїми враженнями від побаченого, ознайомилися з презентацією на тему «Пам’ятай про Крути…» Протягом тижня з 24  по 31 січня у шкільний бібліотеці організовано тематичну виставку по даній темі.  Проведені заходи до Дня Героїв Крут об’єднала думка про те, що цей день назавжди залишиться в пам’яті світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Вітчизни.

Тренінги з профілактики правопорушень в ЗЗСО №17

У рамках роботи ЗЗСО № 17 щодо профілактики правопорушень, протидії підлітковій злочинності, захисту прав, інтересів дітей від протиправних посягань і злочинів  практичний психолог Веселова Наталія Петрівна провела цикл тренінгів у 8 класі «Побудова позитивної життєвої перспективи». На заняттях учні розкривали особистісний потенціал, формували уявлення щодо самопізнання, формували позитивне ставлення до себе, розвивали навички для ефективної реалізації себе у житті, відпрацьовували навички прийняття рішень, постановки цілей та побудови перспективних планів, визначали наявні та необхідні ресурси для здійснення запланованих дій та подолання труднощів на шляху до поставлених цілей.

На занятті «Від мрій до дій»  в техніці колаж на символічному рівні формували цілі і прагнення на нинішньому етапі життя.  На наступному занятті «Самопізнання» визначали загальнолюдські цінності, які існують у суспільстві, та виокремлювали особистісні цінності, що є важливими у власному житті кожного. На занятті «Формування позитивного ставлення до себе» визначали свої внутрішні позитивні ресурси, що допомагають у досягненні цілей та житті загалом. Працювали з метафоричними картами, вправа «Карта моєї душі» та складали план турботи про себе. Заняття проходили у жвавій дискусії з восьмикласниками, які висловлювали свої думки та погляди.

21 січня у ЗОШ№ 17 був доволі насиченим. З нагоди відзначення Дня Соборності України у нашій школі відбулась низка заходів. Класні керівники та педагог – організатор провели години спілкування «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг.» Діти молодшої ланки підготували малюнки для виставки «Моя чарівна Україна», де виявили свою любов до Батьківщини у фарбах. А також щиро та натхненно декламували вірші про рідну соборну Україну. Учні другого класу утворили «живий ланцюг» - символ духовної єдності українського народу. Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності та свободи. Книжкова тематична виставка «22 січня – День Соборності України», була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

Свято Василя та Маланки в ЗЗСО №17

Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоров’я! Ось і настав той день, коли дзвенять по всій Україні веселі співи, в кожну українську оселю приходять щедрівники, щоб побажати гарного Нового року та вшанувати той рік, який минув.  Із дзвінкими піснями та теплими словами побажань завітали і до нашої ЗОШ 17 щедрівники. Вони привітали всю шкільну родину із святом Василя та Меланки, водили козу, співали щедрівки та колядки, веселили присутніх жартами, бажали всім добра й мирного неба над головою. Як і годиться щедрувальників обдарували солодощами, щоб щасливий і багатий був весь рік.

Тренінг "Сприйняття різноманітності - основа толерантності" в ЗЗСО№17

У рамках забезпечення реалізації закладом освіти заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі  практичний психолог ЗЗСО №17 Веселова Наталія Петрівна проводить цикл тренінгових занять серед учнів  молодших класів «Сприйняття різноманітності – основа толерантності». Метою даного циклу занять є розкриття особистісного потенціалу учасників тренінгу, відпрацювання навичок успішного спілкування, усвідомлення гендерної рівності, формування уявлень щодо толерантності до себе та до оточуючих.

Перше заняття «Основи толерантності» пройшло у учнів 4 класу. Діти ознайомились з поняттям «толерантність», усвідомили, що всі люди різні і важливо позитивно оцінювати відмінності кожного. Через групове обговорення та дискусію змалювали образ толерантної людини. В кінці заняття підбили підсумки та обмінялися враженнями.