РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Травень 2024 (12)
Квітень 2024 (210)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (140)
Січень 2024 (87)
Грудень 2023 (150)
Завдяки тобі…

Завдяки тобі…

Пережите на війні залишає свій відбиток, змінює людину. «Загиблий побратим весь час стоїть перед очима». «Побачене неможливо забути. Чи міг я щось змінити?» «Так, на війні складно, але там все зрозуміло. Просто. Або ти знищуєш ворога, або він тебе». «Я воював поруч із найвідважнішими людьми…».

Люди, часто ненавмисно, своїми словами або діями можуть образити або поставити в незручне становище учасника війни.

Що ми маємо робити при зустрічі з ветераном  /  ветеранкою: на вулиці, у колі знайомих чи друзів, на роботі — з колегою, в під’їзді — із сусідом; з батьком, братом – удома? Як поводитися? Обіймати та емоційно дякувати чи «ховати очі», щоб уникнути незручних моментів? Відповіді саме на такі надзвичайно складні й важливі питання отримали здобувачі освіти 5-9 класів ЗОШ І – ІІІ ст.№14 м. Чернігова під час виховних заходів, які були проведені класними керівниками протягом квітня: 5-А (кл. кер. Пасько І.І.)- виховна година «Завжди пам'ятаємо!»; 5-Б (кл.кер. Руденко О.Б.)- «Як спілкуватися з ветеранами та розуміти їх потреби?»; 6-А (кл.кер. Божко І.Г)- «Шануймо ветеранів!»; 6-Б (кл.кер. Мельник Т.М.)- «Долоня до серця»; 7-А (кл.кер. Завацька О.Ю.)- «Ветерани та інваліди війни: толерантне ставлення суспільства»; 7-Б (кл.кер. Лутченко О.Д.)- «Шануймо ветеранів»; 8-А (кл.кер. Коваленко Л.А.)- онлайн бесіда «Робімо добро разом: толерантність, волонтерство і війна»; 9-А (кл.кер. Лепеха О.В.)- онлайн бесіда «Допомога ветеранам – наш обов'язок!». 

Шанобливе ставлення до ветеранів війни та членів сімей загиблих – найменше, чим ми можемо віддячити героям, які стали на захист України! Маємо пам'ятати й шанувати кожного Воїна, який втратив здоров'я чи віддав своє життя, захищаючи рідну землю, її волю й незалежність!