РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Березень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Березень 2025 (51)
Лютий 2025 (101)
Січень 2025 (90)
Грудень 2024 (113)
Листопад 2024 (116)
Жовтень 2024 (160)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

 

Чернігівська гімназія № 13 Чернігівської міської ради

Адреса

 

14021 м. Чернігів, вул. Любецька, б. 40

E-mail

 

Chernigiv13@gmail.com

Сайт закладу

 

https://school13cn.wixsite.com/my-site

Директор закладу

 

Левченко  Інна  Миколаївна

Телефон

 

(0462)649 – 561

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut13.rar [1.47 Mb] (cкачувань: 135)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Ліцензія

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura-ta-organi-upravlnnya-ZOSh-13.docx [6.27 Kb] (cкачувань: 44)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-ZOSh-13.docx [5.19 Kb] (cкачувань: 121) 

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtnya-programa-2022-23-ZOSh-13.docx [35.75 Kb] (cкачувань: 31)

navch.plani-2022-23-ZOSh-13.docx [36.83 Kb] (cкачувань: 25)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

13.pdf [95.63 Kb] (cкачувань: 12)

Ліцензований обсяг  

1020

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

939

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

MATERALNE-zabezpechennya-ZOSh-13.docx [11.12 Kb] (cкачувань: 25)

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti-ZOSh-13.docx [63.71 Kb] (cкачувань: 30)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

ZVT-direktora-2021-22-ZOSh-13.docx [24.45 Kb] (cкачувань: 25) 

Правила прийому до закладу освіти

Pravila-priyomu-do-ZOSh-13.docx [10.93 Kb] (cкачувань: 34)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

переглянути

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Koshtoris-ZOSh-13.pdf [1.15 Mb] (cкачувань: 27)

 

Профілактика булінгу: 

інформація на шкільному сайті

переглянути

Інформацію оновлено 17.01.2025

Чернігівська гімназія № 13: Жінки, знайте свої права!

Чернігівська гімназія № 13: Жінки, знайте свої права!

В українському суспільстві жінки мають рівні з чоловіками конституційні права, але фактично стикаються з гендерною нерівністю. З метою ознайомлення з правовими аспектами захищеності жінки з боку держави та формування особистісної цінності в Чернігівській гімназії №13 було проведено заходи в рамках щорічної регіональної акції «Жінки, знайте свої права!». Під час заходів учні дізналися про: Конституційні права жінок в Україні. Прояви гендерної нерівності в суспільстві. Механізми захисту від дискримінації та насильства. Важливість формування особистісної цінності та самоповаги. Заняття пройшли в інтерактивній формі, з використанням вправ та обговорень, що сприяло активному залученню учнів до теми. Ми віримо, що такі заходи допоможуть молоді усвідомити важливість рівноправ'я та побудувати справедливе суспільство, де кожна жінка зможе реалізувати свій потенціал.

Чернігівська гімназія № 13: Шевченківський тиждень

Напередодні 211-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка в нашій гімназії відбувся Шевченківський тиждень, сповнений різноманітних заходів, що допомогли учням глибше пізнати життя і творчість великого Кобзаря.
Учні 8-9 класів працювали над проєктами на тему «Що ви знаєте про Т. Г. Шевченка?»,  декламували крилаті вислови Кобзаря, які є і будуть пророчими та актуальними. Учні 5-6 класів досліджували творчість Шевченка, розгадуючи ребуси, загадки, шаради, в яких були зашифровані твори поета. Діти проявили кмітливість та навчилися самостійно створювати ребуси. Семикласники взяли участь у вікторині «Я знаю все про Кобзаря», пригадавши цікаві факти з біографії поета та декламуючи улюблені поезії.
Шевченківський тиждень став чудовою нагодою для учнів ще раз доторкнутися до геніальної творчості Тараса Шевченка, відчути силу його слова та усвідомити його неоціненний внесок в українську культуру.

Чернігівська гімназія №13: Корюківська трагедія

Чернігівська гімназія №13: Корюківська трагедія

1 березня 1943 року – чорна дата в історії Чернігівщини та всієї України. Цього дня нацистські окупанти вчинили жахливу розправу над мирними жителями Корюківки, помстившись за дії партизанів. Ця трагедія стала найбільшою за кількістю жертв серед усіх населених пунктів, знищених нацистами в роки Другої світової війни. З нагоди 82-ї річниці Корюківської трагедії, яка стала символом нелюдської жорстокості, у нашій школі відбулися заходи, присвячені вшануванню пам'яті загиблих. Учні 4-6 класів ознайомилися з хронікою трагічних подій, дізналися про масштаби злочину та долі невинних жертв. Старшокласники переглянули та обговорили відео «Корюківська трагедія 1943 – вимір людської жорстокості». Бібліотекарі підготували тематичну виставку, де були представлені документальні матеріали, книги та статті про Корюківську трагедію.

Ми повинні пам'ятати про ці страшні сторінки нашої історії, щоб не допустити повторення подібних трагедій у майбутньому. Пам'ять про жертв Корюківської трагедії – це наш обов'язок перед минулим і майбутнім.

До дня народження Лесі Українки учні 2-Б класу підготували поетичний віночок. Декламуючи її натхненні вірші, діти передали красу рідного слова, силу духу та незламну віру, що звучать у кожному рядку творчості Лесі Українки.

24 лютого 2022 року – чорна дата в історії України. Три роки тому Росія розпочала повномасштабне вторгнення, розділивши життя мільйонів українців на "до" і "після". Сьогодні, у третю річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у нашій гімназії відбулися заходи, присвячені цій трагічній даті.

Урок-реквієм «Неоголошена війна» для 5-6 класів допоміг дітям усвідомити масштаби подій, що змінили життя мільйонів українців. Семінар «Не забудемо і не пробачимо» у 7-8 класах нагадав про відповідальність за пам’ять та справедливість. Круглий стіл «Річниця повномасштабного вторгнення російських військ в Україну» для 9 класів став важливим простором для обговорення минулого і майбутнього України. Хвилина мовчання стала символом нашої шани до всіх, хто віддав життя за свободу України. Також було організовано виставку стіннівок «Разом наближаємо перемогу».

Чернігівська гімназія № 13: Три роки болю та незламностіЧернігівська гімназія № 13: Три роки болю та незламностіЧернігівська гімназія № 13: Три роки болю та незламності

 

Чернігівська гімназія №13: День рідної мовиЧернігівська гімназія №13: День рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови учні нашої гімназії поринули у захопливий світ українського слова!

Другокласники вирушили у мовний квест, де розгадували ребуси, складали прислів’я та відкривали секрети фразеологізмів.
Третьокласники брали участь у квест-вікторині "Стежками рідної мови", де проявили кмітливість, уважність та любов до українського слова.

Учні середніх класів долучилися до мовних ігор: відповідали на запитання, розгадували кросворди, складали слова та згадували історію нашої солов’їної мови.

Українська мова – наш скарб, який ми бережемо та примножуємо! 

Чернігівська гімназія №13: День рідної мовиЧернігівська гімназія №13: День рідної мовиЧернігівська гімназія №13: День рідної мови

Чернігівська гімназія №13: Світло пам’яті у дитячих серцях

Чернігівська гімназія №13: Світло пам’яті у дитячих серцях

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, хто віддав своє життя за свободу, гідність і майбутнє нашої держави. Це день мужності, сили духу та незламності українського народу.  Учні нашої школи долучилися до вшанування пам’яті. В 8-А класі відбувся інтерактивний семінар «Ми пам’ятаємо тих, хто вийшов на Майдан», під час якого школярі згадували події Революції Гідності та говорили про її значення для сучасної України. Учні 2-х класів провели хвилину мовчання, виготовили символічних ангелів пам’яті – знак духовної підтримки, вдячності та пошани до Героїв. Пам’ятаємо. Шануємо. Передаємо цю пам’ять наступним поколінням.

Чернігівська гімназія №13: 19 лютого - День Державного Герба України

Чернігівська гімназія №13: 19 лютого - День Державного Герба України

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила Державний Герб незалежної України - золотий Тризуб на синьому щиті. Вже багато століть цей символ єднає українців, надає сил та уособлює прагнення до власної державності, соборності та незалежності. Сьогодні учні нашої гімназії не могли залишитися осторонь такої знаменної дати. Кожен клас підійшов до святкування з ентузіазмом, проявив свої творчі здібності. Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі  сини та доньки української землі! Слава Україні! Героям Слава! 

Чернігівська гімназія №13: 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану

Чернігівська гімназія №13: 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану

Ця дата є не тільки Днем пам'яті, але й нагодою для вшанування тих, хто відстоював інтереси нашої держави далеко за її межами. Учні гімназії №13 також долучилися до відзначення цієї важливої дати. Для учнів 8-А класу була проведена експертна студія «Афганістан. Страшна правда про цю авантюру», де вони мали змогу дізнатися більше про події афганської війни, її історичне значення та наслідки. Учні 7-Д класу дізналися про людські втрати та ту ціну, яку заплатила Україна та її громадяни за участь у війні в Афганістані. Учні 8-В класу взяли участь у показовому західі «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…», де вшанували пам'ять загиблих та висловили свою повагу ветеранам. Для учнів 5-7 класів  проведено виховні години - реквієм «Афганістан - наш біль, наша пекуча пам'ять». Крім того бібліотекарями гімназії створено виставку довідково-історичної літератури «1989 – виведення радянських військ з Афганістану», вчителями історії організовано перегляд відеороликів «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав». Ми закликаємо всіх пам'ятати про важливість цього дня та вшановувати тих, хто брав участь у бойових діях на території інших держав. Їх мужність та відданість заслуговують на нашу повагу та вдячність.