Повна назва закладу загальної середньої освіти

 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

 

14021 м. Чернігів, вул. Любецька, б. 40

E-mail

 

znz13@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

http://cheschool13.zzz.com.ua

Директор закладу

 

Ващенко Алла Василівна

Телефон

 

(0462)649 – 561

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut13.rar [1.47 Mb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii13.rar [2.53 Mb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura13.rar [11.55 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry13.rar [11.79 Kb] (cкачувань: 10)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program13.rar [12.25 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO13-2019.docx [17.1 Kb] (cкачувань: 0)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

814 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 

356

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez13.rar [12.18 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring13.rar [43.7 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit13.rar [46.19 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

pryom13.rar [10.72 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug13.rar [10.07 Kb] (cкачувань: 6)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

«Олімпійське лелеченя» у ЗОШ №13

На базі  ЗОШ №13 проведено міський етап Всеукраїнського спортивного масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». В заході взяли участь 14 команд від закладів  загальної середньої освіти Новозаводського району.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

1 місце – ЗОШ №18;

2 місце – ЗОШ №13;

3 місце – ЗОШ № 17.

Свято вдалося дуже емоційним, насиченим, енергійним.

Про булінг в школі розповіли здобувачам освіти №13

До ЗОШ №13 завітала головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстицій у Чернігівські області Падалка Ольга Василівна та розповіла учням 7 класу про булінг в школі, нагадавши, що не варто мовчати і соромитись, а відверто розповісти про те, що насправді відбувається у стінах закладу освіту. Варто пам'ятати, що є багато людей, які готові прийти на допомогу.

Учні ЗОШ №13 брали участь в урочистостях з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану

14 лютого 2019 р. у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочистості з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану.  Учні ЗНЗ№13 привітали учасників чутливим танцем та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Вечір видався дуже емоційним та зворушливим.

Поліцейські розповіли учням ЗОШ №13 про булінг

До ЗОШ №13 завітали представники УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ - офіцери поліції Ольга Миколаївна Мельник та Олександр Сергійович Кустенко. Вони провели годину спілкування з учнями 5 класу на тему: «Булінг - форма насильства». Бесіда вийшла захопливою. Діти жваво задавали питання та обговорювали почуту інформацію.

ЗОШ №13 долучилася до акції #STOP_SEXтинг

З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет ЗЗСО №13 долучилася до акції #STOP_SEXтинг.  Педагог-сексолог Анжела Садовська провела бесіду «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи ризик?» Дискусія вдалась продуктивною, оскільки нині ця тема дуже популярна серед молоді, адже, діти зараз частіше спілкуються в Інтернеті.  Учні дізналися, як треба себе поводити в мережі, куди звертатись в різних ситуаціях. Не менш актуальною безпека в Інтернеті є для учнів початкової та середньої ланки. Саме тому вони малювали малюнки та створювали колажі на тему «Безпечний інтернет».

До Дня Соборності...

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Після відновлення навчального процесу у ЗНЗ №13  до 100- річчя Дня Соборності відбувся Брейн-ринг "Україна єдина", який згуртував учнів 10-го та 11-го класів, бо "в єдності - сила".  У бібліотеці був оформлений інформаційний куточок "Тільки разом збережемо незалежність", а для середньої школи були проведені тематичні виховні години "За Батьківщину, добро і справедливість".

День Збройних Сил України в ЗОШ № 13

День Збройних Сил України в ЗНЗ № 13 м. Чернігова пройшов  дуже продуктивно: учні 7-х класів зустрілися зі старшим інспектором вибухотехніком ВТВ ГУНП Чернігівської області капітаном поліції Аношко О.С. та інструктором вибухотехніком старшим лейтенантом Шакуном А.В. Вони обговорили тему «Правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів».

Яскраво і зворушливо відбулася конкурсно-розважальна програма у 3-х класах «Ми діти козацького роду, землі української цвіт».

Добровольці батальйону ОУН Бабич О.М. та Кужельний М.Л. з хлопцями 10-11-х  класів провели засідання круглого столу «Історія створення та діяльність батальйону ОУН».

Захід у рамках проекту "Я маю право!" у ЗЗСО №13

Чернігівська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №13 радо вітає вже таку знайому нам працівника юстиції Медвєдєву Інну Вікторівну з черговою захоплюючою лекцією на тему: «Конституція – фундамент моєї країни». Учні 7-х класів активно брали участь в обговорені сказаного гостею.

Відзначення Дні Гідності та Свободи в ЗОШ № 13

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

   Протягом листопада в ЗНЗ №13 відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування на тему «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці «В єдності сила народу», семінар «Причини початку Революції Гідності в Україні», конкурс відео презентацій на тему «Я і Революція Гідності», конкурс малюнків на тему «Ми – ді ти України».